MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

5 najlepszych książek 📖 , aby dowiedzieć się, jak flirtować: sekret Sugar Daddy 🤫

Dokładnie dzisiaj, czyli 23 kwietnia 2021 roku, obchodzimy Światowy Dzień Książki. Z okazji tego wyjątkowego wydarzenia, chcielibyśmy zaoferować Ci listę 5 najlepszych książek, aby dowiedzieć się, jak flirtować i stać się rozchwytywanym przez kobiety Sugar Daddy! Proponowane książki są bardzo mocno osadzone w tematyce psychologicznej i również proponują techniki wywierania wpływu na rozmówcę. Nie należy jednak postrzegać tego aspektu jako szatańskiego planu manipulacji. W końcu w każdej dziedzinie naszego życia wymagany jest pewien stopień wpływu i negocjacji. Uwodzenie nie jest wyjątkiem z tego punktu widzenia, a wręcz przeciwnie, pozwala lepiej poznać siebie i swojego rozmówcę. Techniki proponowane w poniższych książkach mają zatem na celu uczynić Cię bardziej interesującym, pewnym siebie i pozwolić Ci lepiej grać w te karty.

5 najlepszch książek, aby nauczyć się flirtować: No more Mrnice guy 

Jedną z pierszych książek na naszej liście 5 najlepszych książek do nauki flirtu jest książka napisana przez terapeute dr Roberta A. Glovera. W tym tomie Glover zajmuje się problemem występującym u wielu jego pacjentów i wspólnym dla wielu mężczyzn, który określa mianem „syndromu miłego faceta”. Osoba, która ma ten „syndrom” wydaje się być człowiekiem, który zrobi wszystko, aby zadowolić innych, zwłaszcza w romantycznych związkach. Osoba ta unika konfliktów, dlatego jest zawsze ustępliwa i odkłada na bok własne potrzeby dla szczęścia innych. Glover zwraca uwagę na to, że takie zachowanie może być na dłuższą metę destrukcyjne i przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Wyjaśnia, jak człowiek, który wie, czego chce i może powiedzieć nie, jest bardziej atrakcyjny i pożądany niż ten, który próbuje uszczęśliwić wszystkich oprócz siebie. Prawdziwy Sugar Daddy wie, kiedy powiedzieć „nie”.

5 najlepszych książek

How to fail at almost everything and still win big 

Autor Scott Adams, książka ta pokazuje klucz do sukcesu: który polega na tym, aby spróbować i nie bać się porażki. Wyjaśnia to, opowiadając swoją osobistą historię i to, jak przeszedł od bycia przeciętnym pracownikiem do stania się jednym z najbardziej znanych rysowników na świecie. W tej książce znajdziemy również szereg technik, które pozwolą Ci wykorzystać porażkę na swoją korzyść. Należą do nich:

System a cele

Tutaj Adams wyjaśnia, jak wyznaczanie celów jest przegraną. Raczej, lepiej jest szukać wzoru nawyków, który działa dla nas i pomaga nam poprawiać się, krok po kroku, w pożądanym kierunku. W ten sposób sukces będzie konsekwencją naszych działań, a nie abstrakcyjnym celem.

Decydowanie vs. marzenie

5 najlepszych książek

Jest duża różnica między tymi dwoma czasownikami. Działanie to coś praktycznego, coś realnego, a marzenia to coś abstrakcyjnego. Podobnie jak w przypadku systemu i celów, Adams zachęca, by nie czekać, aż marzenia same się spełnią, ale wziąć za nie odpowiedzialność. Aby to zrobić, proponuje zadać sobie następujące pytania: czego chcesz? Jaką cenę chcesz zapłacić, aby ją zdobyć? Po udzieleniu odpowiedzi na te pytania na pewno będziesz wiedział, w jakim kierunku podążać.

Jeśli zapytasz mnie, gdzie będzie o konkretnej godzinie w konkretnym dniu w przyszłości, mogę Ci powiedzieć na pewno.

Długoterminowe plany wymagają dużo organizacji i dyscypliny. Nie chodzi o szczegółowe planowanie przyszłości, ale o dokładne poznanie rozwoju sytuacji, jeśli będziesz trzymać się swojego planu.

Planuj jak robot

Są ludzie, którzy spędzają pierwsze 2 godziny rano, próbując dowiedzieć się, co będą musieli zrobić w ciągu dnia. Adams zachęca do przyjęcia nawyków, które pozwolą Ci ominąć tę niepotrzebną stratę czasu. Jak robot, będziesz zorientowany na działanie, ponieważ będziesz dokładnie wiedział, co musisz zrobić.

Bądź pierwszy

Nie słuchaj nikogo, kto mówi Ci, że coś jest niemożliwe, bo nikomu się jeszcze nie udało, raczej zachowuj się tak, jakbyś musiał udowodnić, że wszyscy się mylą.

Wielu mężczyzn pragnie dzielić swój styl życia z dziewczyną u boku, ale często pozostaje to tylko marzeniem z obawy, że nie znajdą odpowiedniej osoby lub dlatego, że nie znają nikogo, kto już to robił. Rozumiejąc, że marzenia spełniają się tylko wtedy, gdy pracujesz w ich kierunku, i że trzeba odłożyć swoje lęki na bok, aby odnieść sukces w związkach, jak również, możesz stać się udanym Sugar Daddy.

5 najlepszych książek, aby nauczyć się flirtować: The like switch

Napisana przez Jacka Schafera, byłego rekrutera FBI, książka ta dostarcza cennych spostrzeżeń na temat ludzkiego zachowania. Jako agent specjalny Programu Analizy Behawioralnej w Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego FBI, dr Jack Schafer opracował rewolucyjne strategie pozwalające zrozumieć ludzi i sprawić, by błyskawicznie Ci zaufali. Są to niezbędne umiejętności dla agentów FBI, aby natychmiast uzyskać potrzebne informacje, ale są one również niezwykle przydatne, gdy zbliżają się do kobiety. Często masz bardzo mało czasu, aby zdobyć jej zaufanie, i w tym celu możesz uznać tę książkę za cenną pomoc.

 

Przykładem jest „formuła przyjaźni”, która powinna składać się z czterech elementów: częstotliwość, bliskość, czas trwania, intensywność.

Częstotliwość i bliskość: im bardziej dana osoba czuje się z tobą zaznajomiona, tym bardziej będzie skłonna ci zaufać.

Czas trwania: im więcej czasu spędzasz z daną osobą, tym łatwiej będzie jej Cię polubić.

Intensywność: kiedy jesteś w stanie zaspokoić potrzeby drugiej osoby, będzie ona bardzo szczęśliwa, że może ci dogodzić.

Książka przedstawia również inne techniki dla zorientowania się, czy ktoś kłamie, jak używać języka ciała, aby zadowolić innych, i jak zrozumieć, co inni myślą poprzez badanie ich zachowania. Krótko mówiąc, książka obowiązkowa, gdy podchodzisz do randek z ludźmi, których jeszcze nie znasz.

5 najlepszych książek

Influence: The Psychology of Persuasion

Książka Roberta B. Cialdiniego to książka, która wywarła ogromny wpływ na wielu ludzi na całym świecie i daje nam jasny obraz, zarówno tego, jak jesteśmy pod wpływem innych w naszym codziennym życiu, ale także tego, jak możemy wpłynąć na naszych rozmówców, aby nam zaufali. W tym zakresie autor ilustruje 6 technik:

1.Wzajemność

Jeśli chcesz, aby ktoś zrobił coś dla ciebie, musisz najpierw wyświadczyć mu przysługę w całkowicie darmowy i pozornie bezinteresowny sposób. W ten sposób druga osoba uzna Cię za godnego zaufania i będzie bardziej skłonna odwdzięczyć się tym samym.

2 . Zaangażowanie i stałość

Ludzie są bardziej skłonni do zrobienia czegoś, gdy się do tego zobowiążą. Dlatego bardzo pomaga rozmowa z przyjaciółmi o swoich zobowiązaniach, np. zakomunikowanie, że jesteś na diecie, pomoże ci nie poddawać się. Dlatego też zaleca się, aby mówić jasno, gdy jesteś w związku, a nie pozostawiać wszystko niejasne i w uścisku nieporozumień.

3. Recenzje

technika, która określiła sukces wielu platform internetowych i która może być również stosowana w świecie uczuć. Jeśli pokażesz się jako osoba towarzyska i zawsze otoczona przyjaciółmi, będziesz postrzegany jako bardziej atrakcyjny. Dzieje się tak, ponieważ ufamy opinii innych, a im więcej ludzi chce być z tobą, tym bardziej pożądane osoba jesteś.

5 najlepszych książek

4 . Liking

Wszyscy mamy tendencję do mówienia „tak” ludziom, których lubimy. Jeśli lubimy daną osobę, przypisujemy jej wiele cech, takich jak inteligencja i uczciwość, i uważamy ją za atrakcyjną. Ludzie, których mamy tendencję do lubienia, to zasadniczo ci, którzy podzielają nasze wartości i mają podobne do naszych poglądy.

5. Autorytet

Polega na okazaniu tego poprzez styl. Ludzie na stanowisku autorytetu, tacy jak policjant czy lekarz, noszą pewien rodzaj munduru, który od razu budzi respekt. Nawet w świecie randek, wygląd fizyczny nie powinien być pozostawiony przypadkowi, jeśli chcesz pokazać pewien stopień autorytetu i zdobyć szacunek.

6. Niedobór

słynna technika „nie odpowiadania natychmiast na wiadomości” ma pozory prawdy. Nie odpowiadając od razu pokazujemy, że mamy inne rzeczy do zrobienia i dlatego nasz czas jest cenny. Druga osoba doceni w ten sposób czas, który jemu poświęciłaś.

 

5 najlepszych książek: How to win friends and influence people 

Kończymy naszą listę 5 najlepszych książek tą książką z 1936 roku i wciąż bardzo aktualną. Napisana przez Dale’a Carnegie, jest jedną z najbardziej znanych książek w historii dotyczących związków. W tej książce znajdziemy techniki wygrywania argumentów, bycia przekonującym i sprawiania, by inni Cię lubili.

Wśród wielu innych rzeczy, Carnagie wymienia sześć niezawodnych technik, które sprawią, że inni uznają cię za atrakcyjnego:

1 – Okaż zainteresowanie: każdy lubi mówić o sobie, a najlepszym sposobem na okazanie zainteresowania jest zadawanie pytań i pozwolenie drugiej osobie na wyrażenie siebie.

2 – Uśmiech: język ciała odgrywa kluczową rolę w relacjach, a uśmiech jest najlepszym sygnałem, aby wzbudzić zaufanie.

3 – Powiedz jego lub jej imię często: Nasze imię jest najpiękniejszym dźwiękiem, jaki możemy usłyszeć, zwłaszcza gdy mówi się często i przez szarmancką osobę.

4 – Słuchaj: nie zadawaj tylko pytań, ale słuchaj i kontynuuj rozmowę, odnosząc się do tego, co powiedziała druga osoba.

5 – Porozmawiaj o zainteresowaniach drugiej osoby: a będziesz mieć pewność, że rozmowa będzie dla niej interesująca.

6 – Dawaj szczere komplementy: nie dawaj banalnych komplementów, ale skup się na konkretnym szczególe osoby, która stoi przed tobą.

Nie chcesz przegapić naszych następnych artykułów? Śledź nas na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co nowego na blogu MySugardaddy Polska.