MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Boże Narodzenie z Sugar Daddy!

Boże Narodzenie w towarzystwie Sugar Daddy? Dlaczego by nie! Jak wiadomo Święta Bożego Narodzenia jest jedną z najważniejszych uroczystości nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. To oczywiste, że w tak magiczny czas Świąt każda Sugar Baby powinna spędzić go w towarzystwie swego hojnego Sugar Daddy.

Pocałunek pod jemiołą

Święta Bożego Narodzenia spędzone w wielkiej luksusowej willi, to marzenie każdej Sugar Baby. Drogie dekoracje i lampy świecą na ścianie, a ogromna choinka prosto z Kanady stoi bogato przyozdobiona. Sugar Daddy po prostu chce, aby wszystko wyglądało wspaniale, a jego Sugar Baby aby czuła się jak gwiazda tego wieczoru. Oczywiście nie musi sama gotować, bo słynny kucharz z Francji przygotowuje całe jedzenie specjalnie dla niej i jej ukochanego. Używa się tylko najlepszych składników. A nad wigilijnym stołem wisi jemioła. Jak wiadomo pocałunek złożony pod nią na ustach ukochanej osoby podczas świąt Bożego Narodzenia wróży miłość i szczęście na lata…

Drogie prezenty od Sugar Daddy

Po kolacji przyszedł oczywiście długo wyczekiwany moment…. czas na prezenty!

Również w tym roku bogaty Sugar Daddy odgrywa Świętego Mikołaja i rozpieszcza swoją Sugar Baby drogą biżuterią, którą wykonano specjalnie dla niej.Ale to nie koniec z prezentami! We wjeździe czeka nowy Mercedes na młodą piękność. W ten sposób może jechać jeszcze szybciej i bardziej elegancko przez lasy bogatego patrona. Ale Sugar Baby ma też gorący prezent dla swojego Sugar Daddy’ego. Zakłada mega seksowną bieliznę, która wygląda na niej naprawdę oszałamiająco. Chce pobudzić zmysły swojego bogatego Świętego Mikołaja olejkami eterycznymi i ognistymi tańcami tej nocy. Poddaje się jemu całkowicie i traci wszelkie zahamowania.

Wieczorem Sugar Daddy zaprasza na wielkie wydarzenie

Po kolacji i prezentach przyszedł czas na zabawę do rana. Oczywiście Boże Narodzenie należy wyłącznie do jego Sugar Baby, ale Sugar Daddy co roku organizuje imprezę firmową , na której pojawią się najważniejsze gwiazdy biznesu. Jego Sugar Baby staje się najpiękniejszą kobietą wieczoru, ponieważ pracownicy milionera zadbali o ubrania od najlepszych projektantów. Błyszczy, gdy powoli schodzi po schodach. Wszystkie oczy są na nią skierowane. Z czerwonymi ustami delikatnie sączy kieliszek szampana. Powoli jej Sugar Daddy podchodzi do niej i całuje delikatnie. Razem rozpakowują drogie prezenty od gości, a później mają gry erotyczne w dużym łóżku.

I pomyśleć, że wszystko zaczęło się całkiem niewinnie w momencie, kiedy zameldowali się na stronie MySugardaddy