MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Co jego styl przytulania mówi o swoich uczuciach do Ciebie

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym co jego styl przytulania mówi o swoich uczuciach do Ciebie? Mężczyźni nie są zbyt rozmowni i otwarci, jeśli chodzi o wyrażanie swoich uczuć do kobiet; przynajmniej większość z nich nie jest. Więc to prawda, że ich czyny mówią głośniej niż słowa. Sposób, w jaki zachowują się wobec ciebie, jest pierwszym i najważniejszym wskaźnikiem – jak mężczyzna cię traktuje, ile w ciebie inwestuje i jaki związek z tobą buduje. Są jednak pewne słodsze znaki, takie jak język ciała, dotyk, pocałunki i przytulanie.

Nawet jeśli nie jest skłonny powiedzieć nic bezpośrednio, ponieważ uważa, że to uczyni go mniej męskim, jego styl przytulania będzie mówił za niego:

Chaotyczne przytulanie

Nie wie dokładnie, czego chce, ale chce cię ze sobą, więc jego styl przytulania jest trochę niechlujny. Chce, żebyś był blisko niego, ale nie za blisko. Dlatego będzie próbował przytulać się do ciebie raz na jakiś czas, aż znajdziesz idealną. Jeśli jest tak niezdecydowany z natury, jak podczas przytulania, może minąć trochę czasu, zanim ujawni swoje prawdziwe uczucia do Ciebie.

Twarzą w twarz

On nie tylko jest w tobie zakochany, ale również czuje się jak najszczęśliwszy człowiek na ziemi, ponieważ może cieszyć się tą chwilą z tobą. Patrzy na twoją twarz tak, by widzieć twoje reakcje, podczas gdy on czule pieści twoje ramię. Chce cieszyć się twoim uśmiechem podczas rozmowy i tylko patrzeć na ciebie przez chwilę, bo w jego oczach i w jego sercu nie ma nikogo piękniejszego. A co ważniejsze, kiedy mężczyzna i kobieta są twarzą w twarz, jest to oznaka zaufania.

Twoja głowa na jego klatce piersiowej

Jesteś metaforycznie i dosłownie bliska jego sercu. Chce, abyś czuła się przy nim bezpieczna, a on ma tę naturalną i prawdopodobnie podświadomą potrzebę, aby cię chronić. Prawdopodobnie będzie chciał być tam dla ciebie, nosić torby na zakupy, być twoim pomocnikiem w domu, itp. W sypialni będzie chciał być na górze i być bardziej dominujący, ale to też jest coś wielkiego.

Opiera się na tobie

Co jego styl przytulania mówi o swoich uczuciach do Ciebie

 

Jego głowa może leżeć na twojej klatce piersiowej lub na kolanach, a ty głaszczesz jego włosy, aby czuł się komfortowo. Jeśli to jest jego ulubiona pozycja do przytulania, to znaczy, że cię potrzebuje.

A więc co w tym wypadku jego styl przytulania mówi o swoich uczuciach do Ciebie? Potrzebuje silnej, niezależnej kobiety, na której może polegać. Może wydawać się trochę potrzebujący, tak jak potrzebuje uwagi, pobudzenia ego i trochę wsparcia. Jeśli jesteś kobietą dominującą, to on jest właściwym mężczyzną dla ciebie.

Przytulanie się do ręki

To trochę podstępne. Oczywiście, nie lubi się przytulać, więc daje swoje absolutne minimum.  To ma dwa możliwe znaczenia. Po pierwsze, zdaje sobie sprawę, że trzeba się przytulić i że bardzo się stara, mimo że nie jest to jego mocną stroną. Druga to taka, że nie lubisz tego słuchać, ale może być tak, że nie jest w tobie zbytnio zakochany, więc nawet nie chce spróbować.

Na łyżeczkę

Można by nazwać jego ulubioną pozycję przytulania ciałem do zwiniętego ciała. Zazwyczaj twój tyłek jest w odpowiednim miejscu… przyciśnięty do jego męskości. I ma wolne ręce, by zbadać front. Pierwszą rzeczą, którą próbuje powiedzieć jest to, że pociągasz jego seksualnie. Jeśli jest on w stanie zachowywać się poprawnie w innych aspektach waszego związku i wyrażać przez to swoje emocje, to wraz z przytulaniem jest to wyraźny znak, że chce być blisko Ciebie.

 

Chcesz przeczytać nasze następne artykuły? Śledź nas na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co nowego na blogu MySugardaddy Polska.