MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Co koktajl mówi o Twojej osobowości

Lato jest tuż za rogiem. Czas ciepła, lekkich ubrań i wieczorów na świeżym powietrzu. To właśnie w tych miesiącach korzystamy z możliwości spożywania produktów sezonowych lub, na przykład, grillowania w ogrodzie.

Jest również normalne, że po pracy spotykamy się z przyjaciółmi w jakimś barze. W towarzystwie dobrego koktajlu, relaksujemy się i orzeźwiamy się zimnym napojem. Rozmawiamy o tym, co wydarzyło się w ciągu tygodnia i cieszymy się na mile spędzone popołudnie.

Ale oprócz klasycznego piwa, które jest pite w wielu miejscach na świecie, są też inne pyszne napoje. Na pewno wszyscy mamy ulubiony koktajl, który pijemy przy wielu okazjach. Ten drink, o który zawsze pytasz, kiedy nie wiesz, co pić, bo wiesz że on nigdy nie zawodzi. Ale co koktajl mówi o twojej osobowości? W tym artykule dowiesz się tego!

Romantyczka

co koktajl mówi o TobieKolorowy napój to tequila Sunrise. Ten letni koktajl ma dwa rodzaje składników. Jeden z nich ma tequilę, sok z limonki i wodę gazowaną. Drugi ma oczywiście również tequilę, której towarzyszy sok pomarańczowy i grenadyna. Ci, którzy lubią pić ten pyszny napój, są uważani za słodkich i romantycznych ludzi. Ludzie, którym łatwo być zabawnym i są bardzo kreatywni.

Szczęśliwa

Ci, którzy piją mojito, są uważani za szczęśliwych ludzi. Ten słodki napój, popularny już w świecie łacińskim, zyskuje coraz większą popularność w innych krajach. Na bazie rumu, limonki, mięty i cukru, mojito reprezentuje szczęśliwych i przyjaznych ludzi. Ludzie, którzy nie mają nic przeciwko przechodzeniu z imprezy na imprezę w każdy weekend, ponieważ kochają cieszyć się życiem w pełni. Trochę szalony i zabawny, to inne przymiotniki, które je definiują.

Kobieta niezależna

Jeśli istnieje jeden napój, który jest synonimem niezależności (zwłaszcza kobiecej), jest to Cosmopolitan. Ten koktajl przygotowany z wódką, triple sec, jagodami i sokiem z cytryny reprezentuje kobietę sukcesu, bardzo pracowitą i wymagającą. Nie na darmo, był to ulubionym napój Carrie, gwiazdy nowojorskiej serii „Sex and the City„. Mówi się, że oprócz sukcesu ci, którzy piją ten napój, często martwią się również o swój wygląd fizyczny, jak i intelektualny.

Racjonalistka

rodzaje koktajliCi, którzy wolą elegancki gin-tonik, mogą być opisani jako ludzie racjonalni. Mówi się, że są to również ludzie, którzy potrafią wysłuchać innych, i którzy nie dają się tak łatwo zaimponować. Są one również inteligentni i sprawiedliwi.

Podczas gdy dla wielu ludzi, takie klasyki jak piwo i wino nie liczą się jako koktajl, nie możemy ich przy takiej tematyce pominąć. Wynika to z faktu, że te dwie starożytne mikstury są nadal bardzo popularne na świecie.

Spontaniczna

Piwo było od zawsze synonimem spontaniczności i zabawy. Mówi się, że ludzie, którzy wolą ten starożytny napój są często beztroscy. Są to ludzie również silni, pewni siebie i pracowici.

Intelektualistka

rodzaje koktajliMiłośnicy wina często charakteryzują się wielkim poczuciem humoru. Ponadto, są to ludzie, którzy potrafią cieszyć się długimi rozmowami z innymi. Intelektualność jest również cechą charakterystyczną dla ludzi, którzy kochają dobry kieliszek wina. Jednak czasami mogą być aroganccy.

Więc już teraz wiesz: następnym razem, gdy zamówisz swój ulubiony koktajl, kelner z pewnością będzie w stanie rozszyfrować coś na temat Twojej osobowości. A ty, jaki jest twój ulubiony koktajl? Napisz do nas w komentarzach:)