MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Czego pragną kobiety w łóżku?

Żeby twoja partnerka czuła się komfortowo z tobą i seksem który was łączy, dziś podpowiemy ci, czego pragną kobiety w łóżku. W seksie nie chodzi tylko o to, aby osiągnąć orgazm. Tutaj gra toczy się o wiele więcej. Jest to cały świat do odkrycia i doskonalenia się, a przede wszystkim do zabawy.

To, czego kobiety chcą w łóżku

Czystość

Łóżko jest najbardziej klasycznym miejscem do uprawiania seksu. Nie da się temu zaprzeczyć. Dlatego łóżko mężczyzny powinno być zawsze w najlepszym stanie. A to oznacza również świeże, czyste prześcieradła. Mając to na uwadze, twoja dziewczyna będzie czuła się jeszcze bardziej komfortowo.

Nie przechodź od razu do rzeczy

Gra wstępna w podczas seksu jest ważną częścią. Nie myśl o przejściu od razu do końca, kiedy masz nieskończoną ilość opcji do wykorzystania. Gra wstępna jest szczególnie ważna dla kobiet, które są stymulowane wizualnie, werbalnie i dotykowo. Daj sobie czas na uściski, pocałunki i okazjonalną seks-zabawkę.

Bez wpadek

Są pewne rzeczy u drugiej osoby, które mogą odebrać nam pożądanie. To znaczy, zabijają w nas pragnienie. Jedną z nich są skarpetki u mężczyzn podczas seksu. Tak, nie ma nic bardziej nieseksownego niż noszenie skarpetek w trakcie zbliżenia.

Zabiezpieczenie się

Kolejną rzeczą, której nie powinno się zapomnieć podczas seksu, jest brak zabezpieczenia i brak odpowiedzialności. Nie ma znaczenia, czy kobieta bierze pigułki, czy znają się od kilku miesięcy, nie może zabraknąć prezerwatywy. To sprawi, że poczuje się bardziej komfortowo i uwolni ją od konieczności przechodzenia przez niechciane sytuacje.

Orgazm

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety lubią skończyć z orgazmem. Więc nie bądź egoistą i nie pozwól na to, aby po tym jak dojdziesz, zapomnieć o swoje partnerce. Wydaje się to logiczne, ale niestety wielu mężczyzn uważa to za normalne. Cóż, to nigdy nie powinno mieć miejsca. Spraw, by twoja partnerka seksualna osiągnęła orgazm w najprzyjemniejszy możliwy sposób.

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami? Śledź nas na Instagramie, aby wiedzieć, co nowego na blogu MySugardaddy Polska.