MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Czy Sugar-Dating to dobry wybór?

Sugar-Dating jest często postrzegany przez środowisko zewnętrzne jako pewna forma prostytucji. Ale ile w tym prawdy? Dlaczego wiele osób, pomimo krytyki i nieprzychylnych artykułów, decydują się na spotkania „Sugar” ?

Dlaczego niektórzy decydują się na Sugar-Dating?

Sugar-DatingIstnieje wiele sposobów na zarobienie pieniędzy. Większość studentek, które nie pochodzą z zamożnej rodziny i nie mogą liczyć na pomoc finansową rodziców, decydują się na podjecie pracy dorywczej, jako kelnerka na weekendy lub w supermarkecie. Ale szybko ich granice fizyczne( jak i psychiczne) są przekraczane. Na końcu nie maja już siły ani do pracy, ani też do nauki. Z racji tego, że mogą liczyć tylko na siebie w kwestii materialnej, szukają prostszego i przyjemniejszego sposobu na zarobienie pieniędzy. I właśnie wtedy, wiele młodych i atrakcyjnych kobiet wpada na pomysł, żeby zameldować się na stronie Sugar-Dating i zobaczyć co z tego wyjdzie.

Czym rożni się prostytucja, od Sugar-Dating

Pierwszą oczywistą różnicą w stosunku do prostytucji jest porozumienie co do tego, czy obie strony w ogóle uwzględniają w tego typu związku kontakt fizyczny. W związku Sugar nie ma nakazu uprawiania seksu. Wręcz przeciwnie! Prostytucja zaczyna się dopiero wtedy, gdy ktoś oferuje wyłącznie seks i chce za niego nagrody pieniężnej.

Jest wielu Sugardaddy’s, którzy po prostu chcą spędzić trochę czasu w miłym towarzystwie, gdzie mogą z kimś porozmawiać lub po prostu posłuchać co ma do powiedyenia ich Sugar Baby. Inni szukają stałej partnerki, z którą nie muszą tylko siedzieć na kanapie i czekać na swoją starość. Jeszcze inni chcą mieć towarzyszkę na bankietach firmowych, które sprawią, że będą „dobrze wyglądać” przed innymi. W końcu, kto nie lubi być zazdrosnym, gdy u boku ma piękną, młodą kobietę?

 

Sugar-Dating – tak czy nie?

Ostatecznie każdy musi sam zdecydować, czy Sugar-Dating to coś dla niego. Ale potępienie tematu od samego początku, bez faktycznego zajęcia się sprawą, wskazuje jedynie na ograniczony horyzont. Najważniejsze,zaczynając z Sugar-Dating, by dowiedzieć się, czy jesteście dla siebie interesującymi osobami. Jeśli od początku nie przypadniecie sobie do gustu, ścieżki się rozejdą i prawdopodobnie nigdy więcej się nie zobaczycie. Dla prostytucji nie ma znaczenia, czy lubisz drugą osobę, czy nie. To jest i pozostaje biznes, usługa.