MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Czym jest inteligencja seksualna?

Tym razem nie będziemy rozmawiać o tym, jak podbić serce twojego Sugar Daddy czy Sugar Baby. Dzisiaj poruszymy temat, o którym nie mówi się zbyt wiele, jest nim inteligencja seksualna. W relacjach z Sugar Daddy temat ten jest nie mniej ważny dla harmonijnych relacji.

Życie seksualne musi być obustronnym porozumieniem

Cóż, musimy zacząć od wyjaśnienia, że sam seks nie jest czymś, co jest uznawane za coś oczywistego między Sugar Daddy a Sugar Baby. Jeżeli wystarczy nam sam związek i nie mamy potrzeby kontaktu fizycznego, może nie obejmować życia seksualnego. Ale jeśli z drugiej strony, Sugar Baby nie chce włączyć tego aspektu w swój związek, to zazwyczaj nie ma problemu. Jest wielu Sugar Daddies, którzy szukają czysto seksualnego lub namiętnego związku. Tak jak są inni, którzy nie szukają niczego poza towarzystwem podczas bankietów i imprez firmowych. Wszystko jest oczywiście kwestią osobistych upodobań i zainteresowań.

Inteligencja seksualna

Ale jeśli zdecydowaliście się na związek, który obejmuje życie seksualne, czytaj dalej ten artykuł, ponieważ damy Ci kilka informacji na temat tego, jak możesz mieć świadome życie seksualne.

Termin „inteligencja seksualna” jest pojęciem, które definiuje intuicję, którą musimy posiadać, w jaki sposób możemy zadowolić naszego partnera i skutecznie cieszyć się naszą seksualnością. Są ludzie, którzy mają już ten aspekt dobrze rozwinięty, ale są tacy, którzy muszą nad nim dalej pracować. Cóż, tutaj nie kończy się tylko na podążaniu za przewodnikiem po najlepszych pozycjach. Potrzeba więcej wiedzy.

Co muszę wiedzieć, aby pracować nad moją inteligencją seksualną?

seksualność, czym jest

Przede wszystkim musimy dysponować niezbędną wiedzą na temat seksualności, a tym samym nie możemy blokować się w pewnych przekonaniach narzucanych przez społeczeństwo. To się nazywa edukacja seksualna. Po drugie, musimy mieć wiedzę na temat naszego ciała i tego, co daje nam przyjemność. Oznacza to, że musimy spróbować zostawić za sobą pewne ograniczenia. To co do tej pory było nam narzucane i w co wierzyliśmy, nie pozwalało nam odczuć pełnej satysfakcji. Wreszcie, co nie mniej ważne, jest komunikacja z naszym partnerem. To znaczy, wyrażać siebie w jasny sposób, aby wiedzieć, czego chce i lubi druga osoba. W tym przypadku bardzo ważne jest, aby być szczerym.

W inteligencji seksualnej, konieczne jest nie tylko rozwinięcie zdolności fizycznych lub cielesnych, ale raczej umysłowych.