MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Dlaczego mężczyźni wolą kobiety o pełnych kształtach

Kobiety z krągłościami zawsze były symbolem płodności, macierzyństwa, zdrowia i obfitości. Ale dlaczego mężczyźni wolą nadal kobiety o pełnych kształtach ?

Dziś jednak pokazuje się nam inne modele piękna w granicach pewnych kanonów. Tak więc w czasopismach, telewizji i na billboardach widzimy modelki o rozmiarze 36, które są coraz mniej zbliżone do obrazu prawdziwej kobiety.

Oczywiście pojęcie piękna jest absolutnie subiektywne i to właśnie ta różnorodność sprawia, że świat jest tak wyjątkowy i kolorowy.

Jednak dzisiaj chcielibyśmy porozmawiać z kobietami, które czują się winne, w ciele zbyt normalnym”, aby można je było porównać z modelkami z czasopism.

W zasadzie, dziewczyny, mamy dla was dobre wieści, mężczyźni lubią krągłości! I to dużo! A teraz postaramy się wyjaśn, dlaczego mężczyźni wolą kobiety o pełnych kształtach.…

Kobiety o pełnych kształtach: symbol płodności

Tak, mężczyźni lubią krągłe kobiety, a przyczyny są biologiczne i antropologiczne.

W rzeczywistości, kobieta o pełnych kształtach przez długi czas była symbolem płodności. Uważano, że ma większe szanse na posiadanie zdrowych dzieci. Całkiem zrozumiałe, że taki model kobiety był poszukiwany w społeczeństwach, które przez długi czas borykały się z głodem i chorobami. Ale dlaczego nadal dzisiaj mężczyźni wolą kobiety o pełnych kształtach?

Ponieważ krągłości atrakcyjne

Instynkt przetrwania i zachowania gatunku, który od kilku stuleci skłania mężczyzn do preferowania kobiety o pełnych kształtach, pozostał, mimo że szczupłe ciało niekoniecznie wiąże się z ryzykiem dla noworodka.

Jednak to nie jedyny powód, dla którego kobiety z krągłościami wydają się bardziej fascynujące.

W świecie w którym wyznacznikiem piękną stałe się chude modelki w rozmiarze 34/36 można łatwo się zgubić.  Cała sztuka polega na tym, by czuć się dobrze we własnej skórze, bez poczucia podporządkowania się stereotypom piękności.

Zaokrąglone, ale zdrowe kobiety

Jak to się mówi wszystko z umiarem. W dzisiejszych czasach mamy łatwy dostęp do żywności i szybko idzie z tym przesadzić. Z tego powodu dodatkowe kilogramy mogą stać się tak ogromne, że stanowią duże zagrożenie dla własnego samopoczucia. Otyłe kobiety nie powinny być traktowane jako ideał kobiety, tak samo jak chude modelki znanych światowych marek.

W końcu, jak i we wszystkim innym, dobrobyt leży po środku. Ciało z pięknymi krągłościami jest bardzo cenione, o ile zawsze pozostaniesz w określonym limicie. Ponieważ zdrowie zawsze jest najważniejsze, a zdrowe ciało jest coraz bardziej atrakcyjne.

I na koniec drodzy mężczyźni, możecie spać spokojnie bo na MySugardaddy znajdują się również piękne kobiety o pełniejszych kształtach;)