MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Doskonały przewodnik po świecie wirtualnej rozrywki

24 lipca obchodzimy na świecie Dzień Wirtualnej Miłości. Nigdy wcześniej nie było takiego wzrostu w wirtualnych aplikacjach randkowych, jak dziś. Wraz z rozwojem technologii i oczywiście pojawieniem się koronawirusa, single, którzy woleli randki w barze czy klubie, byli zmuszeni do korzystania z aplikacji. I to właśnie w tym czasie MySugardaddy wyszedł z nową funkcją wideoczatu. Specjalnie dla tych, którzy jeszcze nie są są obeznani z tym sposobem randkowania stworzyliśmy krótki przewodnik w tym temacie!

-> Bezpieczeństwo jest bardzo ważne! Zanim dobrze poznasz tę osobę, nie podawaj jej danych kontaktowych! Nie otwieraj linków, nie wiedząc dokładnie o co chodzi! Nigdy nie przekazuj danych bankowych. Korzystaj z funkcji wideo, jeśli rozmawiasz za pośrednictwem MySugardaddy, więc jeśli dana osoba nie odpowiada ci, nie musisz wymieniać z nią danych osobowych. Unikaj powszechnych oszustw, zobacz w tym artykule główne oszustwa. <-

Przestrzegaj poniższe kroki – Porozumiewanie się za pomocą czatu wideo jest świetną sprawą, ale musisz być przy tym ostrożny. Nikt nie lubi, gdy nie ostrzega się go i nagle znikąd dostaje wideo wezwanie.

1. Sprawdź informacje o profilu!

Pierwszym zaleceniem jest przeanalizowanie wszystkich informacji o profilu. To jest kluczowy punkt do rozpoczęcia rozmowy. A jeśli wszystko pasuje, to czas przejść do czatu.

2. Wymiana wiadomości tekstowych

Nawet nie zaczynaj rozmowy jeśli ktoś zacznie od „Wyślij kilka nagich zdjęć” albo „czego tu szukać?” albo „nie lubię tutaj pisać na czacie, przejdźmy na WhatsApp” Cóż, każdy wie, dlaczego zapisał się do MySugardaddy i jeśli zadaje takie pytania to widocznie znalazł się po prostu na złej stronie.

Ważne jest, aby zbudować emocjonalną więź przed pierwszą randką, dlatego tak ważne są sms-y.

A jeśli przekroczysz już ten etap, a rozmowa się rozwinęła w dobrym kierunku, oczywiście możesz poprosić o zdjęcie i jeśli Ci się spodobają, nadszedł czas, aby ustalić, kiedy będzie czat wideo! Tak, musisz to zaplanować!

3. Światło, kamera, akcja!

Stwórz idealny scenariusz! Uczyń tę chwilę wyjątkową, pokaż, że jesteś zorganizowany. Wykonaj połączenie wideo w miejscu które jest uporządkowane i ładnie się prezentuje, a nie w łóżku lub przy stosie ubrań.

Nie zapominaj, że światło jest bardzo ważne, abyś wyglądał naprawdę tak, jaki jesteś, więc spróbuj zadzwonić z miejsca, które rozświetla twoją twarz.

4. Przygotuj napój i przekąski

To naprawdę dobry pomysł, aby podczas rozmowy wideo popijać lampkę wina lub piwo do rozluźnienia atmosfery. Zrób kilka pysznych przekąsek, żebyś poczuł się jak w barze. Albo możecie się umówić się razem na wirtualną. Smacznego;)

5. Miej wymarzoną randkę – Nawet online!

Skorzystaj z tego, że chwilowo nie spotykacie się tyle z przyjaciółmi z powodu społecznego zdystansowania, i zrób się na bóstwo na twoje wirtualne spotkanie! Przecież nie możesz zostać w domu cały dzień w swoje pidżamie!

6. Twarzą w twarz

Jeśli używasz laptopa, ustaw go na poziomie oczu, aby osoba po drugiej strony kamery, mogła utrzymać kontakt wzrokowy z tobą.

Abyś lepiej mogła się skupić na swoim partnerze wyłącz opcje podglądu siebie podczas rozmowy.

7. Bawcie się dobrze!

To świetny pomysł na zorganizowanie wirtualnego spotkania! Dobrym pomysłem będzie np. skorzystanie z tego artykułu z 36 pytaniami, aby się zakochać już po pierwszej randce. Według twórcy takie intymne pytania zbliżają parę i sprawiają, że się od razu w sobie zakochują! 

Pozostaw problemy, dramaty przeszłości i trudności finansowe zupełnie poza tym spotkaniem, nikt nie chce spotkać kogoś, kto by się użalał nad sobą. Ale oczywiście, komplementy są zawsze mile widziane, ale tylko wtedy jeśli są naprawdę szczere i płyną prosto z serca.

Wreszcie, po tym wirtualnym spotkaniu, mamy nadzieję, że jesteście gotowi do prawdziwego spotkania w cztery oczy i że bezie mieli przy tym mnóstwo zabawy.