MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Doświadczony Sugar Daddy – czego oczekuje?

W tym artykule dowiesz się, czego oczekuje doświadczony Sugar Daddy. Czy marzysz o znalezieniu doświadczonego Sugar Daddy, który nie jest stratą czasu i który traktuje Cię tak, jak na to zasługujesz? Możesz znacznie zwiększyć swoje szanse na rozpoczęcie długoterminowego, bardzo korzystnego układu. Zaczniemy od ogólnego uczucia w związku, jakiego oczekują, następnie porozmawiamy o kilku kluczowych zrachowaniach, a zakończymy na cechach charakteru, które najbardziej cenią.

Rodzaj relacji, jakiej oczekuje doświadczony Sugar Daddy

Jaki rodzaj Sugar Daddy jest stworzony dla Ciebie?

Często słyszy się, że on nie chce, aby relacje sugar miały charakter biznesowy. Ale co on przez to rozumie? Istnieją dwie możliwe interpretacje:

1.on naprawdę jest chciwy i wcale chętnie nie wydaje pieniędzy na swoje Sugar Baby.
2.Nie chce czuć, że płaci za uczucie

Jeśli Sugar Daddy wyraża takie życzenie, to zazwyczaj ma na myśli drugą możliwą interpretację. Więc co możesz zrobić jako Sugar Baby teraz, aby spełnić jego pragnienie i zrobić na nim dobre wrażenie?

-kiedy już znajdziesz odpowiedniego Sugar Daddy, możesz zasugerować, że nie musi płacić ci przy każdym spotkaniu, ale może być trochę bardziej zrelaksowany.
-zbuduj z nim przyjazne relacje. Na przykład, po prostu spotkaj się na kawę. Kiedy rozmawiacie w miłej atmosferze, dobrze się poznajecie. To jest podstawa dobrego związku.
-sprawiajcie sobie nawzajem przyjemność drobnymi uwagami, tak jak robilibyście to „normalnemu” partnerowi. W ten sposób pokażesz, że jesteś nim autentycznie zainteresowany i że Ci na nim zależy.

„Nie chcę, aby czuć się biznesowo” to znak, że jest on doświadczonym Sugar Daddy. Ponieważ on szuka związku, który jest również w porządku na poziomie interpersonalnym.

Oto zachowania, których doświadczony Sugar Daddy oczekuje od Sugar Baby

Odpowiedź na czas

Sexting - kilka przydatnych wskazówek

Doświadczeni Sugar Daddies wiedzą, że masz swój smartfon pod ręką przez większość czasu, gdy nie pracujesz lub studiujesz. Dlatego sygnalizujesz brak zainteresowania swoim Sugar Daddy, jeśli nie odpowiadasz na jego wiadomości przez więcej niż jeden dzień. Oczywiście, że mu się to nie podoba. Dlatego powinnaś napisać mu krótką wiadomość, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpowiedzieć mu szczegółowo lub jeśli nadal myślisz o tym, kiedy możesz spotkać się z nim następnym razem. Zwykłe „Nie mogę ci teraz odpowiedzieć, bo robię xy. Odezwę się do Ciebie jutro” wystarczy. Nie pozwól, aby twój Sugar Daddy poczuł się zignorowany.

Punktualność

Doświadczony Sugar Daddy wie, że czas to pieniądz. Jego czas jest cenny. Dlatego nie toleruje spóźnień. Jednak wszyscy wiemy, że zawsze coś może się wydarzyć. Jak możesz mu powiedzieć, że się spóźnisz, nie sprawiając, że poczuje się mniej wartościowy? Uprzedź go z dużym wyprzedzeniem, że się spóźnisz. Ale ile oznacza wystarczająco wcześnie? Powinien być proporcjonalny do tego, jak bardzo się spóźnisz. Na przykład, jeśli masz zamiar być 15 minut później, wówczas daj mu 15 minut powiadomienia przed pierwotnie uzgodnionym czasem. W ten sposób może on dostosować się i wykorzystać czas do waszego spotkania w inny sposób.

On oczekuje tych cech charakteru

Doświadczony Sugar Daddy oczekuje, że jego Sugar Baby będzie serdeczna i delikatna.

Wszyscy znamy tego przeciwieństwo: chłodne kobiety. Ale przeważnie kobiety nie są chłodne. One tylko udają, po to, aby były traktowane poważnie, na przykład w pracy. Jeśli ty również należysz do tych kobiet, powinnaś zostawić to z boku będąc ze swoim Sugar Daddy. On chce się zrelaksować i cieszyć się, kiedy spędza czas z tobą. Tęskni wtedy za spokojem, ciepłem i czułością po ciężkim dniu pracy. Dlatego okazuj mu swoje uczucia tak często, jak to tylko możliwe: on to pokocha!

Uprzejmość

Kilka wskazówek, jak zachować długi i szczęśliwy związek

Chamstwo, poczucie uprawnienia, egocentryzm, samolubstwo i arogancja absolutnie nie są sexy. Sugar Daddies to grzeczni, wykształceni mężczyźni. Dlatego też będą oczekiwać od Ciebie pewnego poziomu dojrzałości. Ponieważ nie mają powodu, by tolerować złe zachowanie. Kto chce iść do dobrej restauracji z nieuprzejmą osobą?

Dyskrecja

Doświadczony Sugar Daddy - czego oczekuje?

Wielu Sugar Daddies jest żonatych. Kiedy proszą cię o dyskrecję mają na myśli:

-brak zapachu perfum na koszuli
-brak szminki na kołnierzyku
-żadnych malinek
-żadnych zdjęć waszej dwójki na portalach społecznościowych, itp.
Może to również oznaczać bycie dyskretnym w miejscach publicznych, jak np. zachowywanie się i ubieranie odpowiednio do okazji.

Doświadczony Sugar Daddy szuka dobrej rozmówczyni

Doświadczony Sugar Daddy - czego oczekuje?

Sugar Daddies szukają związku. To znaczy, że chcą spędzać czas z kimś, kogo towarzystwo naprawdę lubią. Jedną z cech, które czynią kogoś dobrym towarzyszem, według wielu z nich, jest umiejętność prowadzenia przyjemnej rozmowy. Oznacza to, że Sugar Daddies nie tylko chcą się dowiedzieć, czy pasujecie do siebie, ale także czy jesteś dobrą rozmówczynią. Warto zwrócić na to uwagę również w wiadomościach na czacie. Jeśli odpowiesz tylko kilkoma słowami i emojis twoje szanse na sukces spadną. Okaż zainteresowanie jego osobowością i opowieściami, słuchaj go uważnie. Spraw, by czuł się lepiej, gdy jesteś z nim.