MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Drobne gesty wyrazem miłości

Dziś nadszedł czas, aby porozmawiać o tych ludziach, którzy przejawiają swoją miłość, świadomie lub nieświadomie, poprzez drobne gesty. W dzisiejszych czasach zdecydowanie zbyt często narzekamy. Chcemy dużo nierzadko nie dając zbyt wiele od siebie. Może warto zacząć, wyjść z inicjatywą i naprawdę postarać się stworzyć taki związek, jakiego pragniemy?

Jak możemy sprawić, by druga strona poczuła się kochana?

Miłość i gesty

Zastawiony stół: jeden z najmniej zauważonych i docenianych aktów miłości.

Każdy zna podobną osobę: zaprasza ją na kolację, przygotowuje stół, gotuje coś wyjątkowego wkładając w to całe serce, serwuje potrawy i myje naczynia. Zawsze służy innym w szerokim znaczeniu tego słowa, zawsze jest dostępny, robi przysługi i oferuje wsparcie.

Gotowanie w parze

Niewielu ludzi wie, że taka osoba ma prawdopodobnie „okazywanie miłości” jako swój główny język i dlatego chce być obsługiwana tak często, jak tylko to możliwe. W przeciwnym razie staje się osobą niezadowoloną i smutną.

Jak możemy jej powiedzieć, że kochamy ją w jej języku? Oto kilka przykładów:

Drobne gesty, które przekazują miłość

Aby osiągnąć pożądany efekt, bardzo ważne jest, aby wszystko robić chętnie i uprzejmie. W przeciwnym razie Twoje zniechęcenie będzie widoczne dzięki Twojemu nastrojowi i zachowaniu. Jeśli robisz coś, czego nie chcesz, co gorsza, obawiasz się konsekwencji nierobienia tego, tylko pogarszasz sytuację, ponieważ druga osoba to czuje.

Okazywanie drobnych gestów drugiej osobie to to poświęcanie swojego czasu i energii. Jest on nagradzany dobrym humorem, wdzięcznością i uczuciem dla tych którzy to robią. Jeśli Twój partner należy do grupy która lubi kiedy okazuje się miłość w gestach, teraz już wiesz, jak go uszczęśliwić!

Jeśli nadal szukasz partnera, zarejestruj się bezpłatnie na stronie www.mysugardaddy.pl