MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Egzotyczna podróż z Sugar Daddy

Sugar Daddy myśli o tym, aby się zarejestrować na stronie MySugardaddy. Ma dużo pieniędzy i jest bardzo bogaty, ale chce towarzyszki, która sprawi, że egzotyczna podróż z Sugar Daddy będzie niezapomniana.

Sugar Daddy oferuje podróż marzeń!

Samemu podróżować nie jest interesujące dla Sugar Daddy! To jest nudne i nie sprawia przyjemności. Dlatego Sugar Daddy zarejestrował  się na najlepszej stronie internetowej: MySugardaddy. Tutaj stworzył swój profil. Sugar Daddy napisał w swoim tekście profilowym, że chciałby odbyć egzotyczną podróż na Malediwy. Podkreśla, że może zaoferować każdy luksus, jakiego sobie życzy młoda kobieta. Jest sponsorem całej podróży. Sugar Daddy zamieszcza swoje zdjęcie profilowe i wiele kobiet pisze do niego! Ale ktoś taki jak on szuka tylko młodej pani, która mu towarzyszy. Bo nie chce kobiety w tym samym wieku. Sugar Daddy spotkał się z wielkim zainteresowaniem Sugar Baby´s . Każda młoda dama jest entuzjastycznie nastawiona do idei milionera!

Egzotyczna podróż na Malediwy z Sugar Daddy!

Młoda studentka otrzymuje odpowiedź od Sugar Daddy! Jest bardzo szczęśliwa, bo sponsorem wyjazdu ma być Sugar Daddy. Natychmiast odpisuje mu z powrotem, że chciałaby być przez niego rozpieszczana i oferuje swoją chęć do towarzyszenia w jego podróży. Bogaty mężczyzna umawia się telefonicznie ze swoją Sugar Baby w luksusowym hotelu. To ma być jej pierwsza randka! Od razu przypadają sobie do gustu, kiedy się spotykają. Sugar Baby wybrała na tą okazję seksowny Outfit : Różowa sukienka z pięknymi wysokimi obcasami, dyskretnym makijażem i pięknie wymodelowanymi włosami. Milioner jest zachwycony widokiem tak pięknej i młodej kobiety.

Związek pomiędzy Sugar Daddy i Sugar Baby jest ekscytujący!

egzotyczna podróż z milionerem

Sugar Baby cieszy się na wspólną podróż i że w końcu coś zarobi na swoim Sugar Daddy. Jej milioner obiecał, że zapewni jej każdy możliwy luksus. Co za wspaniałe perspektywy! Będzie to wspaniała egzotyczna podróż z Sugar Daddy. W drugim dniu oboje planują dokładnie wszystkie szczegóły podróży. Oferta milionera urzekła Sugar Baby. Może podróżować na luksusowym jachcie! To rodzaj związku bez zobowiązań pomiędzy Sugar Daddy i Sugar Baby. Sugar Baby i milioner- brzmi jak kiczowata powieść, która stała się rzeczywistością. Dzięki stronie MySugarDaddy poznali się szybko i całkowicie za darmo. Oboje korzystają z tego związku!