MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Etykieta randkowa dla Sugar Babys: 12 zasad, których każda SB powinna przestrzegać 💖 🔝

Jesteś nowy na scenie randek sugar i udało Ci się znaleźć Sugar Daddy mimo wszystko. Zbliża się Twoja pierwsza randka, tak zwane spotkanie i powitanie (M&G) i szukasz porady, ponieważ nie chciałabyś zrujnować swoich szans z tym potencjalnym Sugar Daddy? Ponieważ każdy ma do czynienia z dokładnie taką sytuacją na początku, rozmawialiśmy z kilkoma doświadczonymi Sugar Babys, aby stworzyć tę listę dos i do nots. Oto etykieta randkowa dla Sugar Babys, dzięki niej unikniesz łamania najważniejszych zasad etykiety!

Etykieta randkowa dla Sugar Babys: przed spotkaniem

Etykieta randkowa dla Sugar Babys nie różni się znacząco od normalnej etykiety randkowej. Zasady dla Sugar Babys są raczej dodatkiem do istniejących zasad. Poza tym sugar randki są również częścią randki. Dlatego, jeśli chcesz podszlifować swoją wiedzę na temat powszechnej etykiety, możesz znaleźć szeroki wybór filmów na Youtube, aby się z nią zapoznać. Na przykład, w tym filmie poznasz największe sekretz udanej randki.

Etykieta randkowa dla Sugar Babys

Zanim zaczniemy: Czy wiesz, do czego służy etykieta? Etykiety są po to, by ludzie czuli się komfortowo. Są one zbiorem zasad i zwyczajów, które są przestrzegane przez członków grupy w określonych okolicznościach. Nadają one interakcjom społecznym pewien stopień przewidywalności i chronią nas przed lękiem i zakłopotaniem. Oto kilka zasad etykiety dla Sugar Babys, które, miejmy nadzieję, sprawią, że sugar randki będą mniej nieprzewidywalne i wywołujące lęk:

#1 Odpowiadaj na jego wiadomości

Załóżmy, że już znalazłaś potencjalnego Sugar Daddy. Okazał zainteresowanie, oboje użyliście wbudowanej w MySugardaddy funkcji czatu wideo, aby lepiej się poznać, a pierwsza randka jest już zaplanowana. Brzmi jakby większość pracy była już wykonana, prawda? Nieprawda! Są szanse, że pierwsza randka nie odbędzie się przez kilka dni lub tygodni, co oznacza, że związek pozostanie online-only w międzyczasie. Ta zasada ma na celu przypomnienie ci, że randki cukrowe to nie tylko wzbudzenie zainteresowania Sugar Daddz, ale także utrzymanie go.

Etykieta randkowa dla Sugar Babys

Jednym ze sposobów, aby mu to pokazać, jest odpowiadanie na jego wiadomości w odpowiednim czasie. Wiemy, że Ty też masz napięty grafik. Dlatego nie zakładamy, że musisz być dostępna i osiągalna 24/7. Jeśli jednak zbyt długo zwlekasz z odpowiedzią, Twój Sugar Daddy może poczuć się nieważny. Ponadto wie, że ludzie w twoim wieku mają swoje telefony w zasięgu ręki niemal cały czas, więc to może wiele powiedzieć o twoim czasie reakcji.

Aby tego uniknąć, zawsze odpowiadaj tego samego dnia i przepraszaj za opóźnienia w odpowiedziach, wyjaśniając mu, dlaczego nie udało Ci się załatwić sprawy od razu. Wystarczy proste „Przepraszam, pracowałam do 19.00”.

#2 Zawsze ubieraj się stosownie do okazji

Naszym zdaniem jest to najważniejsza zasada etykiety dla Sugarbabes. Jak wspomniano wcześniej, zasady etykiety mają za zadanie sprawić, by wszyscy uczestnicy spotkania towarzyskiego czuli się komfortowo. Dla niektórych może być zaskoczeniem, że dotyczy to również wyboru odzieży. Można bezpiecznie założyć, że żaden bogaty mężczyzna nie czułby się komfortowo siedząc naprzeciwko kobiety, która wygląda jak striptizerka w pięciogwiazdkowej restauracji, prawda?

Dlatego zawsze powinnaś zapytać go, gdzie się spotykacie, a następnie dowiedzieć się o miejscu, abyś mogła wybrać odpowiedni strój. Pamiętaj też, aby nie przesadzić z makijażem. Obowiązuje tu zasada: mniej znaczy więcej!

Etykieta randkowa dla Sugar Babys

#3 Etykieta randkowa dla Sugar Babys: Nie każ mu czekać zbyt długo

Istnieją dwa rodzaje ludzi, którzy są świadomi, że czas to pieniądz: biznesmeni, co obejmuje większość Sugar Daddys i Sugar Babys, ponieważ ich czas i uwaga są ich częścią w tworzeniu relacji sugar. Z tą wiedzą którą posiadasz,myślisz że twój Sugar Daddy będzie czuć sie dobrze, jeśli każesz jemu czekać na Ciebie godzinami w restauracji?

Nie oznacza to, że nigdy nie powinnaś się spóźniać. Zawsze może pojawić się coś, na co nie mamy wpływu lub czego nie możemy zaplanować. Kluczem jest tu komunikacja! Złota zasada dotycząca spóźnień brzmi: Twoja zapowiedź powinna być zawsze wprost proporcjonalna do Twojego spóźnienia. Jeśli wiesz, że spóźnisz się godzinę, daj mu znać co najmniej godzinę przed planowanym spotkaniem.

Ważne jest również, aby pamiętać, że zawsze należy dotrzymywać obietnic. Nie należy przekładać terminów, chyba że jest to nagły wypadek. W ten sposób możesz pokazać mu, że jest priorytetem w Twoim życiu i że masz świadomość, że jest on człowiekiem zajętym i że jego czas jest cenny.

#4 Żadnych erotycznych wiadomości ani nagich zdjęć przed pierwszą randką

Ta wskazówka jest powiązana z następną na naszej liście. Jeśli nie wyślesz mu nagich zdjęć przed spotkaniem w cztery oczy, sprawisz, że będzie chciał poznać cię jeszcze bardziej i szybciej. To samo dotyczy sextingu. Nie oznacza to, że nie możesz rozmawiać z nim o seksie – co jest konieczne, w pewnym sensie, aby ustalić, czy jesteście kompatybilni seksualnie i jakie są wasze oczekiwania.

Podczas spotkania

#5 Nie bądź zbyt intymna

Wiem, że może to zabrzmi jak od twojej matki, ale jest kilka dobrych powodów dla tej rady. Po pierwsze, ta zasada pomoże Ci ustalić właściwe oczekiwania. Poprzez ustalenie jasne z góry, że wasza randka będzie czysto platoniczna, jest mniej prawdopodobne, aby wrócić do domu rozczarowanym, zranionym, lub złym. Po drugie, ułatwia to nawigację po randce: Możesz lepiej skupić się na nim i chemii między wami, nie spędzając całego czasu na martwieniu się o to, co może się wydarzyć później. Wreszcie, to sprawia, że chce się więcej.
Jest szansa, że chemia i napięcie seksualne między tobą a nim jest nie do odparcia. To nie jest żaden problem! Zawsze możesz obiecać mniej, a potem dać więcej!

#6 Słuchaj go więcej, mów mniej

Spróbuj postawić się w sytuacji Sugar Daddy. Miałeś stresujący dzień pełen decyzji, terminów i ludzi czekających na Twoje polecenia. Byłeś zestresowany i wszystko wydawało się zależeć od Ciebie. Jedna zła decyzja może kosztować Cię setki lub tysiące dolarów. W końcu dzień się skończył i spotykasz się z interesującą, nową, potencjalną Sugar Baby. Jak chciałabyś, aby wyglądała ta randka?

Spokojnie i beztrosko, jak sądzę. Dlatego warto być w stanie odnieść się bardzo dobrze do potencjalnego Sugar Daddy i słuchać więcej niż mówisz. Ponieważ on prawdopodobnie będzie chciał zapomnieć o stresach życia codziennego, kiedy jest przy tobie, nie powinnaś zadawać mu zbyt wielu pytań dotyczących jego pracy, nie mówiąc już o jego rodzinie. Tematy takie jak jego zainteresowania i hobby, ulubione miejsca podróży i ludzie, którzy go zainspirowali są bardziej odpowiednie.

Uważnie go słuchaj. Pozwól mu mówić otwarcie o wszystkim, czym chce się z tobą podzielić, nie osądzaj go i nie udzielaj mu niechcianych rad. Pamiętaj, że jest on tam po to, aby być w centrum Twojej uwagi i aby się zrelaksować. Jednak nigdy nie wykorzystuj jego uwagi do rozmowy o swoich osobistych problemach, chyba że zapyta cię o to wprost.

Ponadto, aby upewnić się, że pierwsza randka jest tak relaksująca, jak to tylko możliwe, trzymaj telefon w kieszeni bez względu na wszystko. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy spodziewasz się bardzo ważnego telefonu. W takim przypadku daj mu znać na samym początku i powiedz mu, dlaczego musisz odebrać. W przeciwnym razie byłoby to bardzo niegrzeczne i sugerowałoby, że nie jest on dla Ciebie aż tak ważny.

Etykieta randkowa dla Sugar Babys

Etykieta randkowa dla Sugar Babys: szybkie wskazóki

#7 Pod żadnym pozorem go nie prześladuj. Pamiętaj, że żadna istota ludzka nie zasługuje na bycie prześladowanym! Nie rujnuj relacji z kimś niepotrzebnie, ponieważ może on być twoim szefem lub partnerem biznesowym pewnego dnia. Jedynym wyjątkiem od tej reguły są oszuści. Nie zasługują na twój czas.

#8 Zachowaj dyskrecję : On może chcieć zachować dla siebie, że jest w związku sugar. Dlatego powinnaś zachować dyskrecję i nie mówić innym ludziom wszystkiego o nim, z czego on ci się zwierzył. Nie nadużywaj jego zaufania. To idzie w obydwie strony.

#9 Bądź schludna: Nie zostawiaj bałaganu wszędzie, gdzie pójdziesz, w tym w hotelach i w jego samochodzie.

#10 Szanuj jego prywatność. Nie bądź zbyt wścibska i nie zadawaj mu zbyt wielu pytań. Nie trzeba też mówić, że nigdy nie powinnaś przeszukiwać jego telefonu!

Porada dnia. Jeśli on jest żonaty i martwi się, że jego żona zobaczy wiadomość od Ciebie, nigdy nie powinnaś inicjować kontaktu sama od siebie. W ten sposób zawsze możesz założyć, że komunikacja z nim jest bezpieczna, gdy on wysyła Ci wiadomości i że nie będzie miał przez Ciebie kłopotów.

#11 Idź poprawić makijaż, podczas gdy on zapłaci rachunek. Odchodząc od stołu, zanim kelner przyniesie rachunek, unikniesz niezręczności patrzenia, jak wyjmuje portfel z kieszeni. Dodatkowo, wrócisz do stołu z odświeżonym makijażem, aby podziękować mu za jego hojność, co poprowadzi nas do mojego ostatniego punktu:

#12 Okaż wdzięczność. Nic nie może być brane za pewniak. Ludzie doceniają to, gdy miły gest lub uwaga jest spełniony z wdzięcznością, na którą zasługuje!

Etykieta randkowa dla Sugar Babys

Mamy nadzieję, że nasze zasady etykiety dla Sugar Babys sprawią, że Wasza pierwsza randka będzie o wiele bardziej udana i pozostanie niezapomniana!

 

Nie chcesz przegapić naszych następnych artykułów? Śledź nas na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co nowego na blogu MySugardaddy Polska.