MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Gry erotyczne – czyli koniec z nudą w sypialni

Wielu ludzi pragnie, by temperatura w ich sypialni ciągle była wysoka. Gry erotyczne zapobiegną rutynie i podniosą temperaturę w sypialni. Powinny one jednak spełniać kilka warunków – przede wszystkim zwiększać komunikację między partnerami. Wcale nie musisz wydawać majątku na plansze i inne gadżety. Wystarczy odrobina pomysłowości, a czeka was niezapomniana zabawa pełna gorących wrażeń. Puść wodze fantazji i namiętności. Gry erotyczne i odpowiednio dobrana gra wstępna pozwalają urozmaicić nasze życie seksualne i odkrywać niezbadane terytorium doznań wspólnie z naszym partnerem lub partnerką.

 

Odkryj kilka interesujących opcji, które pobudzą zarówno Ciebie, jak i Twojego partnera. Zapraszamy do lektury!

Rozbierany poker

Poker rozbierany to jedna z najpopularniejszych gier erotycznych, która sprawia, że panująca w sypialni seksualna atmosfera staje się o wiele bardziej ekscytująca. W rozbieranym pokerze zamiast grać na pieniądze, grasz na ubrania. Gra toczy się tak długo, aż jedno z Was nie będzie miało już niczego do zdjęcia i przegra kolejną partię. To także świetny sposób na podniecenie partnera i jednocześnie cieszenie się Waszym wzajemnym i długotrwałym erotyzmem przed samym odbyciem stosunku.

Po omacku

To ekscytujące, kiedy widzisz siebie i partnera podczas seksu, ale czasem warto także spróbować czegoś zupełnie nowego! To klasyczna gra erotyczna, która z pewnością rozbudzi Twojego partnera lub partnerkę. Zawiąż partnerowi oczy (albo niech on zawiąże je Tobie) i kochajcie się w ten sposób. Jest to aktywność, która znakomicie pobudza zmysły, zwłaszcza, że dzięki ciemności będziesz przeżywać wszystko dużo bardziej intensywnie i będziesz mógł się skupić na dotyku i odczuwaniu bodźców na swoich ustach i innych miejscach na swoim ciele. Taka sytuacja wzmacnia bardzo mocno intensywność bodźców oraz uczucie niespodzianki – bo nie spodziewasz się niczego. Spróbuj, a sama się przekonasz, że warto!

Odgrywanie ról

Dzięki odgrywaniu ról można wyzwolić pragnienia i fantazje. Zaletą gier fabularnych (z ang. Role Playing Game – RPG) jest to, że dostępne możliwości są wręcz nieograniczone. Do wyboru macie szeroki zakres scenariuszy i postaci. Każdy z uczestników odgrywa jakąś konkretną rolę (na przykład mogą to być szef i sekretarka). Jeśli to możliwe, każdy z partnerów może także odgrywać zupełnie inną rolę, niż ta, z którą ma do czynienia w życiu codziennym, aby doświadczyć czegoś bardziej ekscytującego. Bądźcie kreatywni, odkryjcie na nowo samych siebie i swoją seksualność. Ustalcie wspólnie jakąś erotyczną fabułę, której finałem będzie gorący seks. Postarajcie się przy tym, aby stopniowo budować napięcie, tak jak w dobrym filmie.

Rzucanie seks-kostką

Najprostsza i najtańsza gra erotyczna, potrzebujecie do niej jedynie zestawu dwóch specjalnych kostek,na której widnieją różne pozycje seksualne. Zabawa ta polega na rzucaniu kostką, która daje wam podpowiedź, w jakiej pozycji będziecie się kochać. Ten niepozorny gadżet może zachęcić was do przełamania dotychczasowych schematów i odważenia się na więcej. Zestawy bywają różne, np. jedną kością losujecie część ciała, drugą rodzaj pieszczoty albo – w innej konfiguracji – jedna kostka odpowiada za pomieszczenie, druga za wykonywaną w nim pozycję seksualną.

Kostki lodu

Podczas seksu można uprawiać gry erotyczne na naprawdę wiele sposobów, między innymi stymulować się gorącymi lub zimnymi akcesoriami. Zapewniają one naprawdę niezapomniane odczucia w strefach erogennych i często pomagają osiągnąć orgazm. Pieszczoty polegające na przesuwaniu po skórze kostki lodu prawdopodobnie zostały odkryte przez kochanków, którzy kazali sobie podać do hotelowego pokoju szampana w kubełku z lodem. Lodowaty chłód wyzwala intensywne mrowienie skóry, ponieważ nagła zmiana temperatury powoduje kurczenie się naczyń krwionośnych. W organizmie wydziela się noradrenalina, która ma stłumić doznania bólowe, a w tym przypadku zwiększa ekscytację. Pieszczota najlepiej działa przez zaskoczenie – najpierw zasłoń jej oczy przepaską Zmiana temperatury może być świetnym sposobem na wypróbowanie nowych wrażeń i zwiększenie czułości. Pozwól, aby kostka lodu rozpuściła się nieco w Twoich palcach, a następnie rozpocznij wędrówkę po jej ciele. Ta mieszanina gorąca i zimna może naprawdę pobudzić zmysły.

Malowanie ciała

Kreatywni ludzie mogą być bardzo podekscytowani innym pomysłem obejmującym gry erotyczne, a konkretniej to grę wstępną. Mamy tutaj na myśli malowanie ciała. To bardzo ekscytująca zabawa, która wzmacnia więzi uczuciowe między partnerami w bardzo szczególny sposób. Oboje partnerzy rozbierają się do naga i malują nawzajem swoje ciała.

Nie chodzi tutaj o tworzenie istnych arcydzieł. Celem tej zabawy jest przede wszystkim to, aby cieszyć się uczuciem dotyku pędzla na swojej skórze i malowania wymyślnych oraz fantazyjnych wzorów na ciałach swojego partnera lub partnerki. Farby do malowania ciała pozwolą stworzyć dowolne wzory, a potem je zlizywać. Ten gadżet erotyczny jest bardzo oryginalny i z pewnością urozmaici grę wstępną. Niektóre z farb mają dodatek afrodyzjaków i feromonów, a także różne smaki.

 

 

Czy podobają Ci się zaprezentowane przez nas powyżej gry erotyczne? Pozwól poznać je także swojemu partnerowi i zachęć ją lub go do wspólnego wypróbowania tych zabaw w Waszej sypialni. Pozwoli Wam to w końcu wyrwać się z nudnej rutyny seksualnej panującej w Waszym związku.

Po kolejne nasze artykuły zapraszamy na blog MySugardaddy!