MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Idealny dżentelmen: Co kobiety w nim kochają (część 1)

Kim jest idealny dżentelmen i czy warto nim być? Jak najbardziej, ponieważ kobiety uważają ten męski gatunek za niezwykle seksowny. Uprzejmość, uwaga, dobre maniery, szczerość – to wszystko wyróżnia prawdziwego dżentelmena.  Zebraliśmy masę ciekawych porad, dlaczego jako dżentelmen często masz lepsze karty.

Co go wyróżnia – prawdziwego dżentelmena?

Pewnie: Po pierwsze, to dobre maniery czynią człowieka dżentelmenem. Niezależnie od tego, czy jest to pierwsza randka, czy też jesteście w trakcie dłuższego związku. Czy to w stosunku do Twojego wieloletniego partnera, przy koktajlu z Twoim najlepszym przyjacielem, czy też w ramach romansu. Dżentelmen pomaga również włożyć skrzynkę z napojami do samochodu nieznanej kobiety przed supermarketem. Często to właśnie małe gesty, a nie wielkie czyny ujawniają, czy człowiek jest dżentelmenem.

Tak się zaczyna Twoja idealna randka

kim jest idealny dżentelmen„Mężczyzna nie musi rozkładać przede mną czerwonego dywanu, żeby zaimponować mi na randce. Podstawowe rzeczy wystarczają, żebym poczuła się wyjątkowo ceniona. Wszystko inne i tak wydaje się sztywne. Jeśli przenosi stare dobre zasady zachowania na teraźniejszość i kieruje się najważniejszymi z nich, uważam, że jest to po prostu seksowne”, opisuje podstawowe oczekiwania Kingi (29) wobec dżentelmena. Przez to rozumie ona, między innymi, najwyższe przykazanie punktualności lub, jeszcze lepiej, bycia przed czasem. Czekanie na kobietę, zamiast pozwolić jej czekać jest dowodem dobrych manier i pozostawia dobre pierwsze wrażenie. Idealny dżentelmen wstanie, gdy jego wybranka przyjedzie, przywita ją grzecznie, pomoże zdjąć płaszcz i poczeka z zajęciem miejsca przy stole, dopóki ona pierwsza nie usiądzie. To wszystko wzmacnia jej poczucie, że ma do czynienia z prawdziwym dżentelmenem.

Idealny dżentelmen ma przewagę nad randkami online

kim jest idealny dżentelmen„Już podczas wymiany kilku zdań w czacie zauważyłam, że Adam jest szczególnie szarmanckim przedstawicielem męskiej płci. Nie szukam stałego związku, ale partnera do luźnego romansu. Dlatego w tego typu relacjach ważne jest dla mnie, żeby partner posiadał maniery. I tak, przyznaję, chcę być trochę noszona na rękach i zwrócić na siebie uwagę – poza pociągiem seksualnym dokładnie to jest, za czym tęsknię najbardziej”. To, co opisuje Karolina, dotyczy wielu kobiet. Szczególnie w przypadku poszukiwania partnera online, gdzie pierwsze wrażenie jest często decydujące dla dalszego przebiegu flirtu, dobre zachowanie i zadbany wygląd uważane są za gwarancję sukcesu.

Aby dowiedzieć się więcej, nie przegap kolejnego wpisu, który ukaże się niebawem na blogu MySugardaddy Polska.