MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Idealny dżentelmen: co kobiety w nim kochają (część 2)

W dzisiejszych czasach, być prawdziwym dżentelmenem, nie jest tak powszechne jak kiedyś. „Mogę założyć kurtkę samej!” W trakcie kobiecej emancypacji można było uwierzyć, że prawdziwy dżentelmen jest reliktem z minionych lat. Kobiety chcąc pokazać swą siłę i niezależność sprawiły, że powoli ale skutecznie, mężczyźni zaczęli coraz mniej okazywać im pomoc. No przecież, udowodniłyśmy, że doskonale dajemy radę sobie same! I nic w tym złego, bo kobieta silna, emanuje niesamowitą atrakcyjnością i każdy prawdziwy mężczyzna pragnie tak niezależnej osoby.

W naszych współczesnych czasach prawdziwego dżentelmena można spotkać coraz rzadziej. Cechy prawdziwego dżentelmena są nieznane wielu mężczyznom, a przecież tak łatwo jest okazać szacunek kobietom, na jaki zasługują.

Dżentelmenem być

Jeśli zebrałeś punkty już na początku, witając się ze swoją partnerką, nie powinieneś tylko na tym zaprzestać, ale raczej musisz zbierać punkty przez cały wieczór. Wygląd i język ciała na pierwszej randce może zadecydować o kolejnych spotkaniach. Obejmuje to dobre maniery przy stole. Ale jeszcze ważniejsze jest zwracanie uwagi na nią. Innymi słowy: Mówienie to srebro – milczenie to złoto. Męska paplanina, która mówi tylko o sobie bez kropki czy przecinka, robi bardziej z Ciebie macho, niż dżentelmena. Chwalenie się i miłość do samego siebie są tak samo obce dżentelmenowi. Z drugiej strony niedomówienie i pewna skromność przynoszą wiele punktów współczucia. Daje to również szansę, by później pozytywnie zaskoczyć swoją partnerkę.

Absolutnie modne: dobry stary dżentelmen

jak zostać dżentelmenemFaktem jest: Szczególnie w czasie, gdy brakuje wielu podstawowych manier społecznych, prawdziwy dżentelmen wydaje się być niezwykle atrakcyjny i seksowny dla kobiet. Jeśli jego urok pochodzi z wnętrza, może zdobywać z nim tylko punkty – na pierwszą i wszystkie kolejne randki. Wiele młodych kobiet odnajduje często te cechy w swoim Sugar Daddy.

Jeśli współczesny mężczyzna będzie sam podążał za tymi prostymi, podstawowymi wskazówkami, droga do celu jest niemalże wytyczona. Inteligentne zachowanie powinno być celem, do której każdy mężczyzna powinien dążyć, ponieważ każda kobieta docenia bycie w obecności prawdziwego dżentelmena.

Aby nie przegapić kolejnych wpisów na blogu,odwiedź MySugardaddy Polska.