MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Jacy są Sugar Daddies w innych krajach?

Za każdym razem, gdy mówimy o tym, jacy są ludzie danej kultury, jest bardzo jasne, że nie możemy po prostu uogólniać. Wiele razy, na przykład, mówi się, że niektóre kultury są cieplejsze lub że w innych ludzie są chłodniejsi. Najwyraźniej każdy, niezależnie od narodowości, jest inny. Ale to, co można zaobserwować, a następnie porównać, staje się później stereotypem. To znaczy, przesadzone i uogólnione wyrażenie o grupie ludzi.

Podążając za tą linią, dziś przynosimy Państwu artykuł z charakterystyką Sugar Daddies, w zależności od ich narodowości. Tutaj weźmiemy pod uwagę to, co się powszechnie mówi o tych wyrafinowanych mężczyznach. Jak oni się fizycznie zachowują i jak się zachowują w miłości? Oto niektóre z pytań, na które odpowiemy poniżej 😉

Niemcy

Na świecie Niemcy są znani z bycia oziębłym, pragmatycznym i pracowitym. A prawda jest taka, że tylko niektóre z nich są prawdziwe. Według sondażu przeprowadzonego dla niemieckiego magazynu „Bild der Frau” 62% mężczyzn, nie można sobie wyobrazić pracy w niepełnym wymiarze godzin. Innymi słowy, dla Niemca praca jest bardzo ważna, przywiązują dużą wagę do swojego życia zawodowego.

Ale jak Niemcy flirtują? Jeśli pochodzisz z bardziej łacińskiego kraju i spotykasz się z Niemcem, prawdopodobnie trudno ci zrozumieć, że nie flirtują tak romantycznie lub nie robią tylko komplementów co 5 sekund, Niemcy w tym sensie są bardzo dyskretni i bezpośredni. Dobra rzecz? Z nimi nie zawsze będziesz musiał czekać, aż przejmą inicjatywę. Dla nich to normalne, że kobieta również robi swoje. Z drugiej strony, w porównaniu z innymi kulturami, niemieccy mężczyźni wyróżniają się tym, że są bardzo wierni – nie będziecie musieli się tu martwić!

Ponadto, niemiecki Sugar Daddy zawsze będzie chciał cię chronić. Będzie starał się być wspaniałym człowiekiem zarówno w domu, jak i w pracy.

Francuzi

Kiedy myślimy o Francuzach, natychmiast przychodzi nam na myśl jedna rzecz: miłość. Ale dlaczego, czy to z powodu języka, który brzmi tak romantycznie, ich miasta tak piękne, czy to może oni są prawdziwymi pasjonatami?

Tak, Francuzi, nawet jeśli chodzi o miłość, traktują ją bardzo poważnie. Dla nich uwodzenie jest grą, która wymaga poświęcenia i delikatności. Po pierwsze, musisz przejść przez tę grę wstępną.

Francuski Sugar Daddy to elegancki, wyrafinowany i stylowy mężczyzna. Dla niego gastronomia ma ogromne znaczenie w życiu. Ten aspekt musi być brany pod uwagę w przypadku francuskiego Sugar Daddy. Od kobiety będzie oczekiwał, że będzie miała dobre zaplecze kulturowe, kulturalne i intelektualne. Lubią wydarzenia kulturalne i artystyczne. Jako rodzice bardzo dobrze wiedzą, jak pogodzić zabawę, życie rodzinne i zawodowe.

Włosi

Włoski Sugar Daddy jest synonimem galanterii i flirtu. Uwielbiają flirtować stąd i stamtąd, tylko dla zabawy. Jeśli to, czego chcą, jest czymś poważnym, będzie to bardzo trudne do odkrycia. Z Włochem możesz oczekiwać prezentów i komplementów bez powodu. Poza tym, zawsze będą chcieli cię rozbawić i dobrze się z tobą bawić. Ci panowie są bardzo zaniepokojeni swoim wyglądem fizycznym i rzeczywiście są bardzo atrakcyjni. Nikt nie oprze się tej tonacji skóry, która zasługuje na dobrą letnią opaleniznę w basenie Morza Śródziemnego. Dla nich ważne jest, aby kobieta była boginią w kuchni.

Prawdopodobnie, jeśli jesteś z nim, powinieneś być gotów spędzić czas z jego rodziną, ponieważ dla nich jest to bardzo ważny aspekt w ich życiu. Dla tego człowieka, czas na relaks i odpoczynek jest również fundamentalny. Z nim będziesz mógł wyjechać na wakacje i całkowicie zapomnieć o swoich obowiązkach.

Hiszpani

Podobnie jak Włosi, Hiszpanie są również znani z tego, że są bardzo przystojni i uwodzicielscy. Już w latach 20. ubiegłego wieku Hollywood zaczęło popularyzować ten obraz typowego iberyjskiego mężczyzny, który został pokazany jako człowiek zmysłowy i prowokujący.

Prawda jest taka, że fizycznie Hiszpanie reprezentują tego mężczyznę z czarnymi włosami, liściastą brodą i ciałem mężczyzny, który ciężko pracuje.

Ale jak oni są jak pary? W tym sensie istnieją pewne negatywne aspekty, które się wyróżniają. Nic nie może być doskonałe. W przeciwieństwie do mężczyzn z Europy Północnej, Hiszpanie mają reputację nieco macho i seksistowskich. Jest to cecha charakterystyczna dla wielu kultur południowych.

Ale aby temu zaradzić, hiszpański Sugar Daddy jest człowiekiem, który często sprawi, że poczujesz się jak księżniczka. Jest człowiekiem, który stale potrzebuje kontaktu fizycznego i który jest naturalnie bardzo ciepły i ognisty. Po rozpoczęciu związku z hiszpańskim Sugar Daddy, pokaże on swoją bardziej tradycyjną stronę i będzie chciał, aby związek przeszedł do czegoś poważniejszego. Oni szukają stabilnych związków.

Jak widzieliśmy, wielu Sugar Daddies w Europie łączy podobieństwo, ale także duże różnice, które czynią ich wyjątkowymi. To znaczy, że jest cukierkowy tatuś na każdy gust.

A ty, droga Sugar Baby, czy kiedykolwiek byłaś z Sugar Daddy z innego kraju? Opowiedz nam w naszych portalach społecznościowych o swoich doświadczeniach! W następnym artykule skupimy się na naszych polskich Sugar Daddy`s 😉