MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Jak chronić swoją prywatność podczas randkowania online

Chcesz znaleźć Sugar Daddy lub Sugar Baby i chronić swoją prywatność podczas randkowania online? Pragniesz dowiedzieć się jak stworzyć atrakcyjny profil bez ujawniania kim jesteś i gdzie mieszkasz, pracujesz i/lub studiujesz? Chcesz uniemożliwić komuś, kogo znasz ze świata randek sugar, aby znaleźć cię na portalach społecznościowych i profesjonalnych stronach takich jak LinkedIn? W tym artykule, będziemy uczyć, jak chronić swoją prywatność podczas randkowania online:

Podążając za naszymi wskazówkami, masz większe szanse na bezpieczeństwo przed szantażem, prześladowaniem i niepożądanymi prośbami znajomych w mediach społecznościowych i nie tylko!

Jak stworzyć atrakcyjny profil, który nie naraża na zagrożenie Twojej prywatności?

Jak chronić swoją prywatność podczas randkowania online

Zdjęcie profilowe jest najbardziej podstawowym elementem każdego profilu randkowego online, ale źródłem wielu ogromnych błędów.
Najgorsze, co można zrobić, jeśli chodzi o prywatność, to wybrać zdjęcie profilowe, którego już użyłeś gdzieś indziej, np. w mediach społecznościowych. DLACZEGO? Ponieważ możliwe jest śledzenie swoich zdjęć z powrotem do kont w mediach społecznościowych za pomocą prostego wyszukiwania, tak zwanego „reverse image search”.
Powinieneś więc przeszukać każde zdjęcie w odwrotnej kolejności, zanim wyślesz je na swój słodki profil i upewnić się, że nie ma żadnych trafień.
Kiedyś Sugar Baby powiedziała mi o Sugar Daddy, który użył swojego zdjęcia profilowego LinkedIn na stronie randkowej. Przy niewielkim wysiłku, dowiedziała się o jego pełnym nazwisku, nazwie firmy i adresie. To było dobre dla niej, ale, niestety, nie każdy online ma dobre intencje. Miałem podobne doświadczenie, którym podzielę się w ostatniej części tego artykułu.
WSKAZÓWKA: Usuń dane o lokalizacji ze swoich zdjęć. Proces zależy od twojego urządzenia, więc nie będę się tu wdawał w szczegóły. Krótkie wyszukiwanie w Google ci pomoże😉.
Tworząc swój profil na stronie randkowej, nie używaj swojej nazwy użytkownika  w mediach społecznościowych. Nie umieszczaj w nim również (zbyt) konkretnych informacji umożliwiających identyfikację, takich jak wszystko, co jest związane z Twoją pracą lub nauką.

 

Jak zweryfikować swoją tożsamość bez narażania swojej prywatności?

Jak chronić swoją prywatność podczas randkowania online

To smutna rzeczywistość, że każdy Sugar Daddy i Sugar Baby mają złe doświadczenia z oszustami. Chociaż staramy się to zmienić, inni członkowie mogą poprosić Cię o zweryfikowanie Twojej tożsamości – czyli udowodnienie im, że rozmawiają z osobą przedstawioną na zdjęciach profilowych i że ich zdjęcia nie są mocno zretuszowane. Jak chronić swoją prywatność podczas randkowania online?

#1 Kontrola tożsamości MySugarDaddy’s

Możesz mieć swoją tożsamość szybko, bezpiecznie i pewnie zweryfikowaną przez nasz zespół. Następnie MySugarDaddy doda zweryfikowaną odznakę do Twojego profilu i pokaże Twój profil wśród najlepszych w wynikach wyszukiwania. Zwiększy to widoczność Twojego profilu, a co za tym idzie, liczbę osób, które się z Tobą skontaktują. A najlepsze jest to: nasze sprawdzanie ID jest darmowe!
Weryfikacja wideo #2
Skorzystaj z naszej nowej, ekskluzywnej funkcji czatu wideo, aby być twarzą w twarz z Twoim potencjalnym Sugar Daddy lub Sugar Baby. W ten sposób możesz mieć pewność, że wyglądają tak samo jak na zdjęciach.
WSKAZÓWKA: Podczas rozmowy wideo czat, upewnij się, że nic nie jest możliwe do zidentyfikowania w tle. Prawdopodobnie nie chcesz, aby ktokolwiek wiedział, gdzie mieszkasz, pracujesz, studiujesz lub spędzasz wolny czas.
#3 weryfikacja zdjęć
Poproś osobę, z którą rozmawiasz, aby napisała swoją nazwę użytkownika na kartce papieru i trzymała ją przy swojej twarzy.

Jak poznać kogoś osobiście bez ujawniania swojej prawdziwej tożsamości

Chociaż nie zalecamy, możesz zdecydować się na kontakt z Twoim potencjalnym Sugar Daddy lub Sugar Baby za pośrednictwem innych platform. W takim przypadku załóż konto wyłącznie w tym celu. W tym celu możesz potrzebować  adresu e-mail.
Nigdy nie wysyłaj niczego z głównego konta e-mail. Zazwyczaj sam adres e-mail może zawierać Twoje imię i nazwisko, jak również nazwę Twojej uczelni lub firmy.
Zawsze komunikuj się poprzez MySugarDaddy.
Nie podawaj nikomu swojego pełnego imienia i nazwiska, zanim nie zdobędzie twojego zaufania. Niektórzy użytkownicy decydują się na użycie fałszywego imienia lub podają swój pseudonim przynajmniej na początku.
Spotkaj się w tej części miasta, w której zazwyczaj nie jesteś częsty. W ten sposób ograniczysz ryzyko natknięcia się na kogoś, kogo znasz i prowadzenia niezręcznej rozmowy.
DLA Sugar Baby: nigdy nie spotykaj się u siebie lub pozwól mu odebrać cię/odwieźć do domu. Zawsze załatw przed sobie transport.
Dawaj i otrzymuj pieniądze tylko w gotówce.
Zwróć uwagę na szczegóły, które ujawniasz o swoim życiu, takie jak tytuł zawodowy, miasto rodzinne, studia, itp. Można je zebrać razem, aby dowiedzieć się więcej o Tobie.

Pomyłka mojego Sugar Daddy w kwestii prywatności

Prawdziwa historia: Pewnego razu Sugar Daddy poderwał mnie w spa. Odbyliśmy miłą rozmowę, z której mogłam poznać jego zawód i miejsce pobytu. Zostawił mi swój numer telefonu z jego imieniem i fałszywym nazwiskiem.

Zanim zdecydowałam, czy warto go szukać, postanowiłam sprawdzić swoje umiejętności badawcze. W ciągu 5 minut miałam jego pełne prawdziwe nazwisko, stronę internetową i adres firmy, Facebook, Instagram i kilka artykułów o nim!

Byłam z siebie dumna i kusiło mnie, aby uświadomić mu jego błąd, ale to z kolei ujawniłoby moją tożsamość. Więc zdecydowałam się nazwać go po nazwisku następnym razem, gdy spotkaliśmy się jako pośrednie ostrzeżenie.
Na szczęście dla niego, nigdy nie wykorzystałbym tej informacji przeciwko niemu!

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami? Śledź nas na Instagramie, aby wiedzieć, co nowego na blogu MySugardaddy Polska.