MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Jak odzyskać faceta? 💑 7 sprawdzonych sposobów ✅

Zastanawiasz się, jak odzyskać faceta? To pytanie zadaje sobie prawdopodobnie większość kobiet, które czuje, że ich związek zakończył się w nieodpowiednim momencie lub w niewłaściwy sposób. Mamy dla ciebie 7 sprawdzonych sposobów, które pomogą ci naprawić waszą relację. Jeśli uważasz, że mężczyzna, którego straciłaś może być tym jedynym, nie wahaj się. Skorzystaj z naszych porad, dowiedz się jak odzyskać faceta i znów bądź szczęśliwa.

Jak odzyskać faceta, którego kochasz: najpierw uświadom sobie, czy to na pewno miłość, a nie przyzwyczajenie lub obawa przed byciem singlem. Daj mu od siebie odpocząć, nie pisz, nie dzwoń, nie pojawiaj się w jego ulubionych miejscach. Nie wzbudzaj w nim zazdrości, bo urażony odejdzie na zawsze. Naprawienie relacji i odzyskanie względów partnera nie jest sprawą najprostszą, ale na szczęście są na to pewne sposoby. Jeśli wciąż kochasz swojego byłego nie rezygnuj! Czasami chwilowe rozstanie ożywia związek, pozwala nabrać dystansu do siebie i partnera oraz ocenić, czy już czas na poważne deklaracje i dojrzałą relację. W dzisiejszych czasach kobiety coraz częściej przejmują inicjatywę walcząc o swoje szczęście i miłość. Ty także możesz. Dowiedz się jak odzyskać chłopaka i do boju!

 

Jak odzyskać faceta – sprawdzone sposoby:

1.Daj jemu czas

To ważne, abyście mogli wszystko przemyśleć i zatęsknić za sobą. Lepiej wyjść na kobietę chłodną i zdystansowaną niż zrobić z siebie desperatkę. Pozwól facetowi na chwilę wytchnienia zanim podejmiesz pierwsze próby kontaktu. Zanim wykonasz pierwszy krok ku powrotowi do swojego eks, powinnaś więc dać każdemu z Was chwilę wytchnienia.

Jak odzyskać faceta? 7 sprawdzonych sposobów

Ochłoń i odczekaj – najlepiej około trzech tygodni, aby pozwolić Mu zatęsknić i uświadomić sobie, co stracił. Ten okres pozwoli Ci także zdecydować, czy rzeczywiście chcesz do Niego wrócić, czy Twoje pragnienie było podyktowane wyłącznie lękiem przed zmianą. Taka przerwa dobrze wam zrobi, bo oboje ochłonięcie i nabierzecie dystansu.

2.Jak odzyskać faceta- zbadaj grunt

Następnym krokiem, jaki warto wykonać jest zasięgnięcie informacji, czy Twój były rozważa w ogóle opcję powrotu i czy nadal jest Tobą zainteresowany. Porozmawiaj ze wspólnymi znajomymi, aby zasięgnąć informacji co myśli były.

Jak odzyskać faceta? 7 sprawdzonych sposobów

Jeżeli usłyszysz słowa w rodzaju: „lepiej daj sobie z nim spokój” czy „znajdź sobie kogoś nowego”, to może być znak, że On już układa sobie życie z inną kobietą albo wyraźnie nie ma zamiaru do Ciebie wracać i wszystkich już o tym poinformował. Ostatecznie mozesz też zajrzeć na jego kanały social media i zobaczyć co u niego słychać. Rób to jednak dyskretnie, nie bądź ani natarczywa ani wścibska

3.Zadbaj o siebie

Ufarbuj odrosty, zmień fryzurę, zadbaj o cerę, postaw na odważniejszy makijaż, załóż nową sukienkę, którą odkładałaś na specjalną okazję. Jeśli po rozstaniu zaprezentujesz się przed nim w totalnej rozsypce, szanse na to, że zapragnie do ciebie wrócić są znikome.

Jak odzyskać faceta? 7 sprawdzonych sposobów

Faceci to wzrokowcy! Olśnij go swoją urodą i uśmiechem, na przykład dodaj zdjęcia na kanały social media. Niech zobaczy, że wciąż zachwycasz. Jeśli w międzyczasie trafi ci się jakiś sukces zawodowy – tym lepiej! Pochwal się nim na portalu społecznościowym, pamiętając o wizerunku, jaki chcesz promować.

4.Jak odzyskać faceta- spotkanie

Przypadkowe spotkanie to doskonała okazja by pokazać się mu ponownie. Możesz wykorzystać znajomych i dowiedzieć się gdzie się wybiera, albo odwiedzać jego ulubione miejsca, na przykład siłownię, czy kawiarnię. Prędzej, czy później na siebie wpadniecie.

Jak odzyskać faceta? 7 sprawdzonych sposobów

Zagadaj do niego, albo poczekaj na jego ruch. Gdy będziesz już gotowa na to, by znów się z nim spotkać możesz np. iść na przyjęcie, na którym będzie także on. To szansa by pokazać się w nowej odsłonie, dlatego też idź na nie wyłącznie wtedy, gdy będziesz miała dobry humor. Baw się, tańcz, flirtuj!
Jeśli wspólna zabawa na przyjęciu nie wchodzi w grę możesz zaproponować mu spotkanie. Bądź sprytna! Powiedz, że wygrałaś dwa bilety na koncert lub do kina.

5.Poproś o pomoc

To zawsze działa! Wszyscy mężczyźni lubią czuć się potrzebni. To go dowartościuje i pozwoli mu się wykazać. Możesz wykorzystać tutaj nawet drobny pretekst, być może on was ponownie połączy.

Jak odzyskać faceta? 7 sprawdzonych sposobów

Może tak się składa, że akurat musisz coś przewieźć? Może coś zepsuło się w twoim mieszaniu? Pamiętaj by podczas korzystania z jego pomocy być miłą, uroczą i oczywiście wdzięczną. Niech poczuje się dowartościowany – to miłe poczucie sprawia, że nie chcemy rezygnować z relacji z osobą, która nas docenia.

6.Zaplanuj sobie w głowie co mu powiesz

Przemyśl dokładnie powrót, nie dawaj mu złudnych nadziei. Małe kroki są lepsze niż jeden wielki. Stopniowo zdobywaj go na nowo. Skorzystanie z jego pomocy daje ci szansę na odwdzięczenie się, dlatego wykorzystaj swoją wiedzę o nim i zaproponuj coś co lubi.

Jak odzyskać faceta? 7 sprawdzonych sposobów

Ważne, by była to sytuacja pozwalająca na bardziej otwartą rozmowę. Może wypad na piknik poza miasto? Może kolacja u ciebie w mieszkaniu? Bądź przygotowana na to, co chciałabyś mu powiedzieć, ale do końca zachowaj spokój.

7.Terapia dla par

Jak odzyskać faceta? 7 sprawdzonych sposobów

Jeśli wraz ze swoim byłym partnerem kochacie się, ale z jakiś powodów trudno wam być razem, a z rozmów wynikają wyłącznie kłótnie, możecie skorzystać z porady specjalisty. Pomoc psychologa może uratować wasze relacje. Jeśli to miłość, warto o nią zawalczyć.