MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Jak smakuje życie ze starszym facetem

Wiele kobiet na pewno zastanawiało się choćby raz, jak smakuje życie ze starszym facetem. Do związków z dużą różnicą wieku wciąż podchodzi się ostrożnie i raczej sceptycznie. Ale tak naprawdę, spora różnica wieku nie musi być kojarzona tylko z czymś negatywnym. Starsi faceci, tacy jak Sugar Daddy, kręcą płeć piękną od zawsze. Wydają się tacy dojrzali, tajemniczy i magnetyczni. Starsi mężczyźni są kojarzeni z inteligencją, rozwojem i doświadczeniem. Posiadają zazwyczaj stabilną sytuację i wiedzą dokładnie czego chcą. Mając starszego partnera możemy czerpać z tej relacji same korzyści, lub w większości same korzyści. Poniżej zebraliśmy dla Ciebie kilka najważniejszych zalet bycia z dojrzałym i doświadczonym facetem.

Sugar Daddy to facet z klasą

On doskonale wie, jak kobieta powinna być traktowana, aby czuć się szanowana i kochana. Okazuje jej szacunek na każdym kroku. Jest szarmancki i gentlemański– jako pierwszy otwiera drzwi, przepuszcza kobietę pierwszą i okazuje szacunek do innych osób. Słowo dziękuje nie jest jemu obce, posiada maniery i wie jak się zachować w towarzystwie. Wiele kobiet zastanawia się po cichu, jak smakuje życie ze starszym facetem. Wiele kobiet pragną poczuć się choć chwilę, traktowane przez partnera jak prawdziwe księżniczki i właśnie stara szkoła na której wychował się Sugar Daddy, daje im to odczuć.

Ma stabilną sytuację

Ktoś taki jak Sugar Daddy posiada stabilną sytuację finansową. Z racji swojego wieku i doświadczenia zawodowego, potrafi zapewnić swojej Sugar Baby wysoki poziom życia, oraz spokój i dostatek. Dopingują swoje partnerki i chcą, żeby spełniały się zawodowo. Po prostu ich pozycja może im to ułatwić. Cieszą się, gdy mogą podzielić się tym, co już w życiu osiągnęli.

Starsi faceci mają większe doświadczenie

Sugar Daddy ma zdecydowanie większe doświadczenie. I nie chodzi tu tylko o seks, chociaż pod tym względem naprawdę nie mają sobie równych. Wymieniając doświadczenie życiowe, chodzi przede wszystkim o relacje w związku, starszy partner po prostu wie jak postępować ze swoją partnerką. Wie jak prawdziwy mężczyzna powinien obchodzić się z kobietą, wie jak odczytywać pewne sygnały i reakcje partnerki. Zależy im na relacji opartej na partnerstwie.