MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Jak sprawić by Twój profil na portalach randkowych przyciągał innych

Czy zastanawiałeś się nad tym jak sprawić by Twój profil na portalach randkowych przyciągał innych ? Być może wielu singli zniechęciło się do odnalezienia idealnego partnera podczas pandemii i zachowania dystansu wobec innych. Eksperci twierdzą jednak, że może to być najlepszy moment na nawiązanie nowych relacji. Więc w tym artykule podpowiemy Ci, jak mieć atrakcyjny profil na portalach społecznościowych nawet podczas społecznego dystansu.

 

 

Spotkania z zachowaniem dystansu

Patrząc z jednej strony, społeczny dystans przyniósł więcej ostrożności przy angażowaniu się w sprawy kogoś. To znaczy, że każdy potrzebuje trochę więcej czasu, aby poznać osobę jeszcze przed spotkaniem z maseczkami. I są jeszcze bardziej wymagający w przypadku jakiegokolwiek fizycznego zaangażowania, przecież nikt nie chce ryzykować zakażeniem się i narażać tym samym swoich bliskich. Krótko mówiąc, ludzie naprawdę muszą być dobrze zaangażowani, zainteresowani sobą nawzajem, aby coś się stało.

Wybór odpowiedniej aplikacji randkowej dla Ciebie!

Dziś oferta aplikacji randkowych lub randek online jest ogromna. I zanim zapiszesz się na masę aplikacji, dobrze jest zrozumieć, która z nich jest dla ciebie odpowiednia. Od dziś możesz wybrać dokładnie taki rodzaj randki, jaki chcesz. Na przykład: randki tylko dla bogaczy, społeczność LGBT, ludzie żonaci, ludzie, których spotykasz w miejscach, w których byłeś, ewangelicy, a nawet wśród bogatych i odnoszących sukcesy mężczyzn i atrakcyjnych młodych kobiet, jak aplikacja MySugardaddy.

Aby dowiedzieć się więcej o tym typie spotkania, przeczytaj ten artykuł.

Informacje na temat atrakcyjnego profilu online

Twój profil online jest Twoją wizytówką, więc poświęć trochę czasu, aby go znacznie poprawić. Proszę zauważyć, że w My Sugar Daddy wszystkie profile są dokładnie analizowane. Nawet jeśli użytkownik nie pasuje do profilu Sugar Daddy lub Sugar Baby, rejestracja zostanie anulowana.

W jaki sposób dbasz o siebie w czasie kwarantanny ?

W przychodzącej wiadomości poinformuj krótko, jak zachowujesz się podczas wycofywania się z życia społecznego. Jakie są twoje żądania i zasady, których przestrzegasz. Jest to informacja, którą druga osoba prawdopodobnie będzie chciała poznać i może być kolejnym punktem zgodności między wami.

Mówcie sensownie o sobie!

Opowiedz nam trochę o swojej osobowości, pomyśl na przykład, jak opisują cię twoi przyjaciele. Powiedz nam, co lubisz robić najbardziej, jakie filmy lubisz oglądać, jakie są najważniejsze osoby lub rzeczy w Twoim życiu, jakie są Twoje plany zawodowe, itp. To wszystko są punkty, które mogą wiele powiedzieć o waszym dopasowaniu.

Bądź konkretny co do swoich oczekiwań!

Samo stwierdzenie, że szukasz chłopaka, Sugar Daddy lub Sugar Baby nie jest wcale konkretne. Nie rób tego, jeśli naprawdę chcesz znaleźć kogoś, kto będzie twoją randką.

Związek z Sugar Dadddy jest już znany jako obiektywny i szczery. Więc przejdź do rzeczy, jeśli chodzi o to, czego chcesz. Tylko nie zapominaj, że to jest prawdziwe życie, a nie bajka, gdzie książę przybywa na białym koniu.

Związek sugar z interesami biznesowymi

Chociaż związek sugar wiąże się z pieniędzmi, należy podkreślić, że interesy handlowe, takie jak sprzedaż zdjęć lub pobieranie opłat za swoje dane, nie są akceptowane w społeczności MySugarDaddy. Przecież celem strony jest zebranie ludzi, którzy są zainteresowani dzieleniem się doświadczeniami i luksusowym stylem życia poprzez związek, który obejmuje pomoc finansową, podróże, rozpieszczanie, kolacje w drogich restauracjach, itp.

Sposoby kontaktu w obrębie platformy

sugar randka z milionerem

Platforma MySugarDaddy została stworzona w celu zagwarantowania bezpieczeństwa jej użytkownikom, ponieważ wiemy, że internet jest pełen oszustów. Dlatego oferujemy najlepsze formy kontaktu w ramach platformy, takie jak czat za pomocą wiadomości tekstowych, a także rozmowy wideo.

Przeczytaj to też: Spodziewaj się pierwszego spotkania poprzez rozmowę wideo!

Kontakt pomiędzy użytkownikami w ramach MySugardaddy Community jest dozwolony tylko poprzez zakup kredytów, co nie stanowi problemu dla Sugar Daddy ;). Dlatego też jakakolwiek wymiana informacji kontaktowych, takich jak email czy numer telefonu, naraża Twój profil na niebezpieczeństwo i w związku z tym jest zakazana w obrębie społeczności.

Skup się na pozytywnych rzeczach!

Ludzie szukający portalu randkowego chcą się bawić, zapomnieć o problemach i spotkać ludzi, którzy sprawiają, że widzą najlepszą stronę życia. Bądź więc pozytywny, a może nawet postaraj się być zabawny w swojej prezentacji. W ten sposób już przełamiesz lody i pokażesz swoją najlepszą stronę.

Wybierz odpowiednie zdjęcia, aby mieć atrakcyjny profil jako SB!

Jeśli chodzi o randki online mówimy w zasadzie o bardzo wizualnych mediach. Innymi słowy, zdjęcia tutaj są dużo warte i będą mówić za ciebie. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby uzyskać gorący profil:

– Prześlij 4 do 6 zdjęć.

– Używaj tylko wysokiej jakości, przejrzystych i aktualnych zdjęć.

– Używaj uwodzicielskich, ale nie erotycznych zdjęć!

– Masz zdjęcia swojej twarzy, ciała i w czynnościach, które lubisz. Na przykład, jeśli biegasz, umieść zdjęcie, na którym widać, że przekraczasz linię mety. W ten sposób możesz przyciągnąć ludzi, którzy mają takie samo zainteresowanie jak ty.

– Unikaj egoizmu.

– Nie używaj zdjęć z przyjaciółmi lub w grupach, nie są one akceptowane w MySugarDaddy.

– Nie wycinaj zdjęć z twoim byłym! Na pewno masz lepsze zdjęcia niż to.

To już tyle na temat tego, jak jak sprawić by Twój profil na portalach randkowych przyciągał innych. Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom uzyskasz bardziej atrakcyjny profil randkowy i wkrótce znajdziesz kogoś wyjątkowego w swoim życiu!

Po więcej inspiracji zapraszamy na naszego bloga —MySugardaddy Polska