MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Jak zakochać się w sobie samej?

Jak zakochać się w sobie samej? Jeśli chcesz, aby ludzie zakochali się w tobie i byli z tobą szczęśliwi, muszą najpierw uwierzyć, że jesteś godny ich miłości. I możesz to dostać tylko wtedy, gdy pokochasz i zaakceptujesz samą siebie.

W rzeczywistości, jeśli kogoś przyciągniesz udając, że sama siebie kochasz, wkrótce zrozumie, że to wszystko było udawane i tak naprawdę nie jesteś godzien jego miłości, gdyż sama siebie nie akceptujesz.

Uzyskać zgodę innych osób

Najczęstszym błędem jest usilne szukanie miłości.
Miłość nie powinna być wymuszona, a jeśli masz trudności ze znalezieniem kogoś, kto cię pokocha, jest tylko jedna rzecz, którą musisz zmienić. I nie, nie chodzi o twoje ciało, twoją wagę, sposób ubierania się. Jedyne, czego potrzebujesz, aby znaleźć miłość, to przekonanie, że jesteś jej godny, a zatem zakochaj się w sobie.

Ludzie kochają cię tak samo jak ty siebie

Wszyscy znamy tę osobę, która przez lata była uwięziona w pułapce znaków, potem w końcu zaczyna się z kimś związać i natychmiast wielu innych ludzi zakochuje się w niej. Kiedy mamy partnera, który sprawia, że czujemy się kochani, czujemy się godni miłości. A kiedy poczujemy się godni miłości, inni też będą nas bardziej kochać.
Ale to jest błąd, który popełniamy. Idziemy błagać o miłość od kogoś, a kiedy ją otrzymujemy, kochamy siebie bardziej i jest nam dobrze.

Jednak, kiedy twoja samoocena i miłość do samego siebie opierają się na obecności innej osoby, w końcu poczujesz się bezużyteczny i niegodny chwili, kiedy tej osoby już nie będzie z tobą.

Jedyną osobą, która powinna sprawić, że poczujesz się godna miłości, jesteś ty sam. Musisz się zakochać w sobie.

W tym momencie spotkasz tylko ludzi, którzy będą cię kochać tak samo jak siebie samego.

Kiedy to się dzieje, wszystko się całkowicie zmienia.

Zaczyna się historia miłosna, która będzie trwała wiecznie. Nigdy cię nie znudzi, nigdy cię nie zmęczy, i to bez zmiany niczego w twoim wyglądzie fizycznym. Przecież pamiętaj, że najdłuższy związek, jaki będziesz miał w życiu, będzie z tobą i musisz sprawić, że będzie on działał przede wszystkim.

Jak można się zakochać w sobie

To bardzo proste: pomyśl, co powiedziałby ci ktoś, kto jest w tobie zakochany. Wyobraź sobie najbardziej zakochanego człowieka na świecie, co by ci powiedział? Pomyśl o tym, co chciałbyś usłyszeć i powiedz sobie. Powiedz to jeszcze raz. „Jesteś najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła.” Słuchajcie piosenek miłosnych i poświęćcie je sobie.

Powtórzcie sobie te zdania. Na początku może to zabrzmieć głupio, ale wkrótce zauważysz różnicę.

Nie musisz być doskonały, żeby się w sobie zakochać…

Pamiętaj, że nie musisz być doskonały. Nawet gwiazdy filmowe czy udane modelki nie są doskonałe. Ludzie, którzy starają się być idealni, są zawsze nieszczęśliwi i samotni. Zaakceptuj swoje wady i pokochaj to, kim jesteś. Ponieważ związek, który masz ze sobą jest tym, który nigdy się nie skończy i masz moc, aby zmienić swoje życie w coś pięknego.

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami? Śledź nas na Instagramie, aby wiedzieć, co nowego na blogu MySugardaddy Polska.