MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Jak zdobyć Sugar Daddy na pierwszej randce

Jak zdobyć Sugar Daddy i to już na pierwszej randce? Po rozmowach telefonicznych, wspólnej wymianie wiadomości i poznaniu się trochę, nadszedł w końcu moment na pierwsze spotkanie. Jest to decydujący krok, aby zrozumieć, czy związek z tym Sugar Daddy może funkcjonować, czy też nie. Dlatego chcemy zaoferować kilka małych wskazówek, które sprawią, że poczujesz się pewniej i Twój Sugar Daddy będzie pod wrażeniem!

Zapobieganie wszelkim zagrożeniom

Chociaż pisaliście już na czacie lub rozmawialiście przez telefon, nadal nie możesz powiedzieć, że znasz go na tyle dobrze, by mu zaufać. Dlatego nalegaj, aby pierwsze spotkanie odbyło się w miejscu publicznym. To może być restauracja lub bar który już znasz. Unikaj, by odebrał cię z domu, nawet jeśli byłoby to dla ciebie najwygodniejsze rozwiązanie. Przynajmniej na początku lepiej być ostrożnym, wtedy będzie czas, aby cieszyć się wygodami, które Sugar Daddy może Ci zaoferować.

Spróbuj przeprowadzić interesującą rozmowę

Z twoich poprzednich rozmów, możesz powiedzieć, jakie są jego zainteresowania. Spróbuj dowiedzieć się trochę o tych tematach zanim go spotkasz, aby móc o nich porozmawiać. Nie musisz być ekspertem, ale czytasz wystarczająco dużo, aby móc aktywnie uczestniczyć w rozmowie. W ten sposób pokażesz, że jesteś zainteresowana, a Twój Sugar Daddy będzie szczęśliwy mogąc mówić o czymś, co go interesuje.

Jak uniknąć żenującej ciszy

Pierwsza randka

Jeśli natomiast boisz się, że jest małomówny lub że napięcie może spowodować, że popadniecie w żenujące milczenie, spróbuj zaproponować ćwiczenie do wspólnego wykonania. Można na przykład odwiedzić muzeum, pójść do kina lub na degustację wina. Krótko mówiąc, znajdź coś, co sprawi, że będziecie trochę zajęci, co da ci nowe pomysły do rozmowy, a także da ci przerwę od rozmowy, nie sprawiając, że będziesz czuł się niekomfortowo.

Wybór stroju

Zanim się spotkacie, dowiedz się jak Twój Sugar Daddy chce Cię zobaczyć ubraną. Znajdź kompromis pomiędzy tym, co lubi, a Twoim osobistym stylem i błyszcz! Ale upewnij się, że nie wyglądasz za bardzo ekstrawagancko. Zawsze wybieraj ubrania, które są odpowiednie dla miejsca, w którym macie randkę.

Nie mów od razu o pieniądzach

Pamiętajmy, że pierwsza randka jest sprawdzeniem, czy związek między wami może zadziałać. Więc nie zaczynaj od razu rozmawiać o pieniądzach, poświęć czas na poznanie się, a jeśli uważasz, że to może się udać, możesz zacząć rozmawiać o sprawach związanych z pieniędzmi 😉.

Pierwsza randka to bardzo ważny moment dla każdego rodzaju związku. Dlatego to normalne, że czujemy się trochę zdenerwowani i nieprzygotowani, ale dzięki naszym wskazówkom, wiedząc jak zdobyć Sugar Daddy na pierwszej randce będziecie mogli stawić temu czoła we właściwy sposób, cieszyć się waszą randką i dobrze się razem bawić!