MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Jaka biżuteria na randkę z Sugar Daddy?

Zastanawiasz się, jaka biżuteria będzie odpowiednia się na randkę z Sugar Daddy? Nasz zespół MySugarDaddy chciałby doradzić Ci jak nosić biżuterię i jak dopasować ją do Twojego stroju. Celem jest oczywiście wykluczenie błędów!

Ile biżuterii nosić, aby nie przesadzić?

W pracy, a nawet w życiu codziennym, ważne jest, aby nosić zadbane ubrania. Zwróć uwagę na ilość biżuterii, którą nosisz, poprzez to wyrażasz swój styl i oryginalność. Na pewno, nie chcesz wyglądać jak choinka obwieszona biżuterią.
W zależności od tego w jakiej dziedzinie pracujesz, kobiety powinny nosić do kilku sztuk biżuterii i nie powinny przesadzać z zbyt dużą ilością.

Nosząc cały komplet biżuterii

Noszenie całego zestawu biżuterii może wydawać się dobrym pomysłem na pierwszy rzut oka. Jednak tak nie jest. Dziś noszenie zestawu może wskazywać na brak kreatywności. Więc możesz wydawać się nudny dla Sugar Daddy’ego. W związku z tym należy nosić tylko niektóre elementy biżuterii, takie jak naszyjnik z pierścionkiem lub bransoleta. Sama w sobie, unikaj zakładania kompletnego zestawu, aby nie przeżyć wpadki modowej!

Joker pośród biżuterii

Naszyjnik nie powinien być postrzegany jako dodatek, ale jako integralna część Twojego stroju. Rzeczywiście, zwiększa prostotę ubioru, a nawet wprowadza odrobinę kobiecości, jeśli zdecydujesz się na bardziej sportowy lub swobodny strój.
Jest elegancki i duży jako ozdoba. Dlatego musi być starannie dobrany i nada Tobie pewnego stylu i pewność siebie w wyglądzie.

Łączenie srebra ze złotem

Jeszcze kilka lat temu, uważano za faux pas łączenie srebrnej biżuterii ze złotą. Dzisiaj ten trend nabrał nowego wymiaru modowego. Dziś łączenie srebra i złota nikogo nie dziwi, oczywiście jeśli postępujesz według kilku podstawowych zasad. Jeśli pierścionek składa się z kilku pierścieni w różnych kolorach i z różnych materiałów, ale styl i kształt pozostają takie same, wówczas można je połączyć bez obaw.
Jako Sugar Baby, musisz tylko wybrać swój styl. Jeśli chcesz pozostać w przyzwoitym i klasycznym, możesz wybrać dyskretny klejnot, który łączy w sobie złoto i srebro.

Czego możemy nauczyć się z tych kilku wskazówek?

Jeśli chcesz zadowolić swojego Sugar Daddy’ego, ubieraj się odpowiednio i w zależności od wydarzenia, w którym zamierzasz uczestniczyć. W rzeczy samej, twój Sugar Daddy pożre cię swoimi oczami, jeśli jesteś dobrze ubrana! Nie masz żadnej biżuterii, która by pasowała do Twojego stroju? Może Twój Sugar Daddy pomyśli o tym i zaoferuje Ci ją przed lub po randce.
Istotną rzeczą dla was, panie, teraz, gdy macie podstawowe zasady, jest czuć się swobodnie, aby nosić to, czego chcecie i kiedy chcecie. Mamy nadzieję, że mogliśmy chociaż po części rozwiać twoje wątpliwości i nie masz już problemu z tym, jaka biżuteria pasuje na randkę z Sugar Daddy.