MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Sprawdź jak typ Sugar Daddy najbardziej do Ciebie pasuje!

Definicja Sugar Daddy jest dość niejasna: starsi, odnoszący sukcesy mężczyźni poszukujący towarzystwa atrakcyjnych, młodszych kobiet. Ale jacy oni są naprawdę? A jaki rodzaj Sugar Daddy ci odpowiada? Którego powinnaś unikać? W tym artykule odpowiemy na wszystkie te pytania i nie tylko. Zacznijmy od 9 najlepszych typów Sugar Daddy.

1. Klasyczny Sugar Daddy

 

Ten rodzaj Sugar Daddy jest udany, wpływowy, niezależny i na tyle stary, że mógłby być Twoim ojcem lub dziadkiem. Ma bardzo pracowite życie, ale czuje się samotny i szuka towarzystwa. Oczywiście mógłby po prostu zatrudnić kobietę do towarzystwa, ale jest osobą z klasą i chce dzielić się chwilami radości i relaksu z młodą, elegancką i wykształconą Sugar baby, która mu odpowiada.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to rodzaj Sugar Daddy, który jest zainteresowany stałym i długotrwałym związkiem. Dlatego też będzie gotów wesprzeć Cię finansowo, abyś był szczęśliwy i dać Ci czas na zaoferowanie mu towarzystwa, kiedy będzie tego potrzebował.

2. Młody Sugar Daddy

 

Przy odpowiednim przeszkoleniu i dużych ambicjach, nie jest niemożliwe, aby kilka lat po ukończeniu studiów uzyskać bardzo dobrze płatną posadę. Tak jest w przypadku wielu osób w branży technologicznej. Oznacza to jednak również wiele nadgodzin, tj. mało czasu na socjalizację, nie mówiąc już o inwestowaniu w poważny związek.

 

Dlatego też coraz więcej młodych Sugar Daddies zapisuje się codziennie do MySugardaddy, ponieważ nie mają czasu marnować na flirtowanie i wygłupy, ale chcą cieszyć się nowymi doświadczeniami wraz ze swoją Sugar Baby.

3. Żonaty Sugar Daddy

Czy to dobrze, czy źle spotykać się z żonatym mężczyzną, ty decydujesz. W końcu to jego decyzja, by oszukiwać. Jest to rodzaj człowieka, który lubi stabilność, ale jednocześnie uważa ją za nudną. Dajesz mu dokładnie to, za czym tęskni w swoim małżeństwie, a w zamian on daje ci dużo swobody w życiu, ponieważ większość czasu spędza on na zajęciu się rodziną i pracą. Zazwyczaj nie lubią, gdy zadajesz zbyt wiele pytań dotyczących ich życia prywatnego, ponieważ nie chcą o tym myśleć.

Jeśli wychodzisz z jednym z nich, jedną z cech, które musisz mieć lub rozwijać jest absolutna dyskrecja. Żadnych zdjęć z nim na portalach społecznościowych, żadnych wyjść za rękę w jego mieście, żadnych perfum.

To jest właściwy facet, jeśli lubisz przygody. Każde spotkanie będzie próbą dokonania zbrodni doskonałej: każdy szczegół musi być starannie zaplanowany i nie może pozostawić po sobie śladu – np. zapachu czy śladów szminki. Duże prawdopodobieństwo,że przeleje na twoje konto gotówkę i zabierze cię w podróż służbową, abyście mogli spędzić więcej czasu razem.

4. Początkujący Sugar Daddy

To, co czyni ich początkującymi, to brak doświadczenia w tego rodzaju związków, a nie wiek. Jedną z możliwych wad umawiania się z takim Sugar Daddy jest to, że mogą oni jeszcze nie rozumieć, jak taki związek działa i na przykład oferować bardzo niskie wynagrodzenie za spotkania. Z drugiej strony, zaletą takich spotkań jest to, że można ich nauczyć tego rodzaju rzeczy, to znaczy, że kontrola jest w twoich rękach i można narzucić swoje warunki. Będzie też bardziej ostrożny w negocjacjach z obawy przed jej utratą.

5. Podróżnik

Podróżowanie jest integralną częścią życia zawodowego tego Sugar Daddy. Dlatego bardzo trudno byłoby jemu zapuścić korzenie i utrzymać stabilny związek, co czyni jego życie całkiem samotnym. Mimo to chce, aby aby towarzyszyła jemu piękna kobieta z którą będzie mógł się dzielić tym co najlepsze w każdym z odwiedzonych miast.

Jest to najlepszy rodzaj związku do czerpania korzyści, jeśli to, czego pragniesz, to podróżowanie na koszt swojego Sugar Daddy. Kolejną zaletą jest to, że spędza on znaczną część swojego czasu w pracy, który można wykorzystać na zakupy lub do odwiedzenia spa. Jednak relacja z takim Sugar Daddy jest możliwa tylko wtedy, gdy Twoje życie akademickie i/lub zawodowe jest bardzo elastyczne.

6. Sugar Daddy, tatuś w potrzebie

Ten Sugar Daddy pewnie przechodzi trudny okres. Może to jest rozwód, spór o opiekę nad dziećmi, emerytura, itp. Najbardziej potrzebuje kogoś, kto by go wysłuchał i zrozumiał, bo nie ma nikogo innego, kto mógłby przejąć tę rolę w jego życiu.

Z tego powodu ważne jest, aby spotkania odbywały się w spokojnej atmosferze. Uważaj: to nie jest typ faceta, któremu możesz się wyżalić ze swoich kłopotów! On ma już za dużo problemów, więc nie obciążaj go też swoimi. Zaletą jest to, że otrzymasz wynagrodzenie za to, aby być wyrozumiałą dla niego i dać moralne wsparcie, więc potencjał, aby taka relacja przerodziła się w przyjaźń jest wielki.

7. Stały bywalec bankietów

Ten Sugar Daddy szuka Sugar Baby, którą może się pochwalić na dużych imprezach, takich jak bankiety. Chce, aby jego młoda i piękna kobieta paradowała z nim i wzbudzała zazdrość wśród wszystkich z jego świata biznesu.

Jedną z największych zalet takiego wyjścia z Sugar Daddy jest to, że na każdą imprezę dostaniesz nową sukienkę, a także buty od znanych projektantów mody, a może nawet torby i biżuterię, a przede wszystkim możliwość uczestniczenia w imprezach dla VIP-ów i spotkań towarzyskich.

8. Toksyczny słodzi(a)k- Splenda Daddy

 

To jest człowiek, który naprawdę chce Sugar Baby, ale nie ma kapitału finansowego, aby uczynić ją szczęśliwą. Nazywa się ich tak, ponieważ „Splenda” to nazwa amerykańskiej marki sztucznych substancji słodzących, a ten rodzaj tatusia nie jest tak naprawdę cukrem.

Czasami, ale nie koniecznie, ten człowiek przypadkowo trafia na stronę internetową poświęconą sugardating. Desperacko szuka kobiety, zarejestrował się na różnego rodzaju stronach internetowych i marzy o tym, że sugardating zamieni się w poważny związek, więc jest bardzo romantyczny i niechętny na wypłatę wynagrodzenia.

9. Słony tatusiek

Słony tatusiek jest oszustem. Obiecuje to, czego nie ma, kłamie i oszukuje tylko po to, by zaliczyć. On nie ma zamiaru utrzymywać takiego związku, ale wykorzystać cię. Odsuń się jak najszybciej od tego rodzaju człowieka!

Jaki Sugar Daddy jest dla mnie odpowiedni?

To jest pytanie, na które tylko ty możesz odpowiedzieć. Istnieją inne rodzaje Sugar Daddies niż te podane tutaj, a fakt, że dwa rodzaje Sugar Daddies należą do tej samej ogólnej kategorii nie oznacza, że są one takie same. Chodzi o chemię i powinowactwo, i oto aby jako Sugar Baby, podejmować przemyślane i świadome decyzje.