MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Jesteś kompatybilna ze swoim Sugar Daddy? Zobaczmy, co mówi twój znak zodiaku

Czy zdarzało się Tobie zastanawiać, czy twój partner jest z tobą kompatybilny? Czy spotkałeś ostatnio kogoś i czujesz, że jest sporo chemii między wami? Jeśli wierzysz w znaki zodiaku i moc astrologii, ten artykuł jest dla Ciebie!

Aby wyjaśnić kompatybilność znaków zodiaku, przyjrzymy się poszczególnym żywiołom To jest ogień, woda, powietrze i ziemia. Mówi się, że istnieje silna kompatybilność pomiędzy znakami tego samego żywiołu, więc jest to formuła, której będziemy używać, aby dowiedzieć się, jak bardzo jesteś kompatybilny ze swoim Sugar Daddy/Sugar Baby.

Jeśli ty i twój partner nie należycie do tej samej grupy żywiołów, nie martwcie się. Ponieważ istnieją inne formuły, w których znaki zodiaku mogą się wzajemnie uzupełniać. Wszakże jest to rodzaj przekonania, które nie powinno być całkowicie determinujące jeśli chodzi o bycie z kimś. Bo w miłości nie ma konkretnej reguły, która by działała, bo kiedy jest chemia między dwojgiem osób, trzeba się po prostu ponieść temu uczuciu, nie kwestionując tego zbytnio.

Kompatybilność znaków zodiaku poprzez żywioły

Fakt, że dwie osoby należą do znaków zodiaku z tym samym żywiołem oznacza, że mogą one być kompatybilne w wielu aspektach życia. Będą one się rozumiały praktycznie bez słów, co jest bardzo motywujące, jeśli chodzi o miłość. Spójrzmy teraz na grupy znaków i ich pokrewieństwo.

Ogień: Baran, Lew i Strzelec

Ludzie pod znakiem Barana są z natury wielkimi przywódcami i zawsze lubią przejmować inicjatywę. Lew to osoby, które lubią dominować i które lubią być w centrum uwagi. Z drugiej strony, Strzelec jest bardzo namiętny i optymistyczny. Związek pomiędzy tymi znakami będzie pełen energii, przygody i intensywności. Wśród tych ludzi będzie duża pewność siebie, aby rozwijać się indywidualnie, nawet w związku. Jeśli chodzi o poziom intymny, to zawsze będą mu towarzyszyły niespodzianki, seks w ukryciu i oczywiście dużo zaciekłości.

Słaba strona: Każdy z nich zawsze będzie chciał mieć rację, jeśli chodzi o omawianie jakiejś kwestii.

Powietrze: Wodnik, Bliźniak i Waga

Zacznijmy od Wodnika: są bardzo towarzyscy, kreatywni i mają bardzo otwarty sposób bycia. Bliźnięta są zabawne, komunikatywni i wszechstronnie uzdolnieni. Zaś, Waga jest bardzo spokojna, zalotna i sojusznicza. Te znaki zawsze poruszają się z płaszczyzny intelektualnej, niż ziemskiej. Są nawet trochę frywolni. Jako para zawsze będą szczęśliwi i będą razem dobrze się bawić. Uzupełniają się oni wzajemnie w zakresie stymulowania siebie poprzez wolność i eksperymentowanie. Potrafią godzinami rozmawiać na interesujące ich tematy, przy lampce wina. Nie będzie wielu konfliktów i dyskusji między nimi. Postarają się za wszelką cenę uniknąć tego typu sytuacji. Na płaszczyźnie seksualnej będą stymulowani przez słowa i wyobraźnię.

Słaba strona: Razem będą mieli problemy z podejmowaniem decyzji i stąpania twardo po ziemi.

Ziemia: Byk, Panna i Koziorożec

Osoby pod znakiem Byka są romantyczni, praktyczni, stąpając twardo po ziemi i bardzo spokojni. Panny są bardzo uporządkowane, pomocne, powściągliwe i trochę perfekcjonistyczne. Oczywiście bardzo dobrze pasują do ludzi w znaku Koziorożca, którzy są ambitni, hojni, pracowici i odpowiedzialni. Ziemskie znaki mają wspólną dyscyplinę i dyskrecję. W nich zawsze panuje racjonalizm, powód, dla którego jest on doskonały w momencie podejmowania ważnych decyzji. Mają tę samą wizję życia, więc funkcjonują jako bardzo dobrzy towarzysze. Nie będzie problemu ze wspólnym mieszkaniem. Na płaszczyźnie seksualnej mają tendencję do zachowania ostrożności, bo lubią być bezpieczni. Mogą bawić się w gry seksualne, które łączą w sobie inne przyjemności, takie jak jedzenie.

Słaba strona. Mogą popaść w monotonię. Będą musieli szukać nowych pomysłów, aby nie popaść w nudę.

Woda: Rak, Skorpion i Ryby

Osoba spod znaku Raka jest bardzo wrażliwa, kulturalna, rodzinna, introwertyczna, ale również bardzo zabawna. Skorpion, z drugiej strony, jest bardzo dynamiczny, emocjonalny i ma wielką energię seksualną. Każdy z tych dwóch znaków może być zgodny z Rybą, która charakteryzuje się uczuciowością, romantyzmem, życzliwością i kreatywnością. Związek pomiędzy tymi znakami będzie bardzo szczery i stabilny. Wszyscy poruszają się w płaszczyźnie emocji, więc w tym sensie będą doskonale zrozumiani. Nie będą się bać okazywać swoich emocji i pogłębiać w tym aspekcie. Ponieważ łatwo idzie zranić osoby spod tych znaków zodiaku, możecie dać sobie nawzajem zaufanie, lojalność i bezpieczeństwo, których tak bardzo potrzebujecie. Na płaszczyźnie seksualnej można ich zaskoczyć bezpiecznym i romantycznym klimatem.

Słabość: Mają tendencję do przywiązywania się do swojego partnera, co może powodować utratę indywidualizmu i tożsamości.

Jeśli chodzi o powinowactwo według znaku zodiaku, to istnieje również formuła zgodności przez przeciwieństwa, tj. ogień – powietrze i ziemia – woda. To jest obszerny temat, w który możemy zgłębić się w następnym artykule!

A ty, czy masz za sobą związek z kompatybilnym znakiem? Czy to było dobre doświadczenie? Daj nam znać w komentarzach 😊