MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Kilka sposobów na flirt w zależności od Twojej osobowości

Kilka sposobów na flirt w zależności od Twojej osobowości. Uwodzenie, podryw czy flirt to terminy, które funkcjonują od zarania dziejów i wszyscy mamy z nimi doświadczenie. W końcu, kto nie próbował flirtować z atrakcyjną kobietą? A kto nie skończył rozmawiając o tym z przyjaciółmi? Flirtujące historie są bez wątpienia najzabawniejsze do opowiadania wśród przyjaciół. Więc pozwól mi zapytać, czy jesteś dobry w flirtowaniu?

Istnieją różne formy, strategie lub role, które mężczyzna może przyjąć, aby uwieść kobietę. Styl we flircie jest czymś, co rozwija się wraz z osobowością i motywacjami. Stopień sukcesu zależy od kobiety i interakcji. To znaczy, że nie ma czegoś takiego, że jedna technika jest lepsza od drugiej. Wszystko zależy od gustu drugiej osoby i własnej osobowości. Dlatego ten artykuł nie jest zachętą do zmiany sposobu bycia, a jedynie tekstem informacyjnym z kilkoma poradami.

A więc zaczynajmy!

Różne sposoby flirtowania

Tak więc istnieje kilka sposobów na flirt, najczęstsze cechy osobowości związane z flirtem to 5, czy możesz zgadnąć jakie? Zacznijmy od najzabawniejszej z nich:

Figlarny: namiętny flirt

Randki w dobie koronawirusa: 7 zabawnych pomysłów

Co robi człowiek zabawny? To prawda, uwielbia się bawić. To jest jego natura, że tak powiem. Trudno jest mu traktować rzeczy poważnie. Zabawa jest zawsze na pierwszym miejscu i bardzo szybko przechodzi od jednej „zabawki” do drugiej.

Nieuchronnie wpływa to również na jego relacje z kobietami. Szuka przyjemności i zabawy. Jest elastyczny i nie szuka stałego związku, woli przygodę i przemijające pasje. Dlatego flirtowanie jest dla niego prawdziwym wyzwaniem! Robi wszystko, aby osiągnąć swój cel i robi wszystko, aby go osiągnąć.

Poważny

Jak można wywnioskować z nazwy, ten typ człowieka jest dokładnym przeciwieństwem poprzedniego. Przygody i przelotne chwile przyjemności nie są dla niego.
Poważny mężczyzna poszukuje stałego związku, emocjonalnego i sentymentalnego połączenia. On chce kogoś, z kim może dzielić zainteresowania i spędzać czas. Dlatego flirtuje na różne sposoby. Potrafi być charyzmatyczny, bez wątpienia. Rozmowy będą jednak dotyczyły głównie Twoich ambicji, zainteresowań i celów życiowych. W końcu chce nawiązać trwałą relację.

Uroczy: flirt w słodkim stylu

Każdy z nas zna przynajmniej jedną osobę, która flirtuje w ten sposób. Główną rzeczą, która go wyróżnia, jest częstotliwość, z jaką przeprasza. Dla niego jest to sposób, aby sprawiać wrażenie dobrze wychowanego, godnego zaufania i robić dobre wrażenie.

Wartości osobiste odgrywają tu bardzo ważną rolę. Cele, do których dąży, są zupełnie inne niż te, do których dążą bawiący się. Unika przygód i różnych gier. To, czego on chce, to romantyczny związek. Traktuje wszystko poważnie, ale stara się utrzymać i stworzyć komfortowe środowisko. Jest idealny do posiadania jako para.

Tradycjonalista

Staromodny dżentelmen. Nie ma wielkiej różnicy między nim a uroczym. Powody flirtowania z kobietą są w gruncie rzeczy takie same. Szuka romantycznego i trwałego związku. On nie chce zwykłego romansu. Jest człowiekiem, który szuka właściwej osoby.

W przeciwieństwie do poprzedniego stereotypu, ten tradycyjny zachowuje stare wzorce flirtu. Mianowicie, mężczyzna musi wykonać pierwszy ruch, być silny i dominujący. Na tej podstawie buduje swój styl flirtu.

Lubiący się przytulać

Kilka sposobów na flirt

 

Kontakt fizyczny jest powodem ich działania. Głębokie rozmowy nie są w jego stylu. Szuka bliskości, intymności i ciepła ciała.

Daje się ponieść swoim namiętnościom. Jego działania zmierzają więc do zaspokojenia i uspokojenia tego pragnienia. Chemia jest czynnikiem, który ma dla niego największe znaczenie, bez niej nie ma podstaw do stworzenia związku.

A teraz, gdy wiesz już więcej o głównych osobowościach i znasz kilka sposobów na flirt, podziel się z nami której osobowości odpowiadasz Ty lub Twój partner? Daj nam znać w komentarzach!