MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Kilka wskazówek, jak zachować długi i szczęśliwy związek

Kiedy spotykamy osobę i zakochujemy się, przeżywamy coś niesamowitego. I w wielu przypadkach szybko angażujemy się w relację, która rozwija się w ekspresowym tempie. Na początku, wszystko wydaje się różowe i nic nie przeszkadza nam w drugiej osobie. W ten sposób nasz związek przeżywa swój złoty wiek w ciągu pierwszych kilku miesięcy. Czas, kiedy martwimy się tylko o cieszenie się sobą, pozostawiając (ewentualne) różnice, które mamy z drugą osobą na bok. Doświadczamy emocji i uczuć i chcemy aby tak już pozostało na zawsze.

Ale prawda jest taka, że w życiu nic nie jest całkowicie doskonale, a w związkach nawet mniej. Każdy człowiek ma swoje szczególne cechy i jest to oczywiście bardzo dobre. To właśnie czyni nas wyjątkowymi. Jednak właśnie z tego powodu, aby nasze relacje międzyludzkie (wszelkiego rodzaju) zadziałały, musimy włożyć wysiłek z naszej strony. Książe z bajki i prawdziwe księżniczki nie istnieją!

Dlatego też, jeśli rozpoczynasz związek już teraz i nie chcesz, aby te piękne, niezapomniane chwile się nie skończyły, przeczytaj poniższe wskazówki, które dla Ciebie zebraliśmy.

Zaufanie i szczerość ponad wszystko 

Sugar Daddy i jego Sugar Baby

Poniższy tekst może wydawać się bardzo banalny, ale prawda jest taka, że bez zaufania żaden związek nie może naprawdę zadziałać. Jeśli nie będziesz zachowywał się szczerze, będziesz miał trudności ze zrozumieniem Ciebie przez partnera, a w przyszłości będziesz stwarzał tylko problemy. Zaufanie sprawia, że poruszamy się emocjonalnie w bezpiecznym otoczeniu.

Ponadto, zawsze staraj się działać szczerze. Jeśli zatrzymasz wszystko dla siebie, to prędzej czy później nie wytrzymasz i wybuchniesz, a coś takiego może wpłynąć negatywnie na Twój związek.

Znaczenie seksu

Kiedy mówimy o znaczeniu seksu w związku, nie mamy na myśli tylko tego, jak często uprawiamy seks. Mówimy raczej o jakości naszych spotkań. Aby to zrobić, musimy najpierw zbadać własną seksualność i dowiedzieć się, co nam się podoba. Drugim krokiem jest działanie bezinteresownie i odkrycie, co lubi również Twój partner. Poświęć trochę czasu, aby o tym porozmawiać i sprawić, aby wasze intymne chwile przyniosły sporo radości i zabawy!

Skuteczna komunikacja: Nie ma nic złego w kłóceniu się!

Ponieważ nie możemy jeszcze komunikować się za pomocą telepatii, znaczenie wyrażania swojego zdania jest niezbędne w relacji. Postaraj się nie oczekiwać, że Twój partner zawsze zgadnie, co się z Tobą dzieję i co myślisz w danym momencie. Z drugiej strony, słuchaj uważnie swojego partnera i nie bądź uprzedzony, ponieważ wszystkie opinie są ważne. Dyskutowanie na różne tematy jest również bardzo zdrowe. Ale uważaj, żeby nie popaść w obelgi i upokorzenia w żadnej dyskusji. To tylko szkodzi związkowi.

Dajcie sobie nawzajem przestrzeń

Bycie w związku nie oznacza spędzania jak najwięcej czasu z partnerem. To może tylko spowodować, że w końcu się udusimy. Znaczenie przestrzeni dla każdego w relacji jest czymś, co popierają nawet psychologowie. Nie jest to kwestia prowadzenia całkowicie równoległego życia, ale dawania sobie czasu na robienie tego, co nam się podoba. Picie kawy lub drinka z przyjacielem, uprawianie hobby lub po prostu spędzenie chwili w samotności czyni nas szczęśliwszymi. Daje to świeżość naszej relacji, pomaga nam zachować własną indywidualność i zachęca do samorealizacji.

Doceniać szczegóły i wyrażać swoją miłość

Nie zawsze drogie prezenty poruszają nas najbardziej. Drobne gesty mogą mieć na nas dużo większy wpływ, i są nawet bardziej cenione niż rzeczy materialne. Czy Twój partner chciałby się obudzić, gdy przynosisz jemu śniadanie do łóżka? Nie zastanawiaj się zbyt długo i zrób to po prostu.

Ale nie tylko ten rodzaj gestów może być korzystny dla pary. Wyrażanie słowami i gestami tego, co czujemy do drugiej osoby, bardzo nam pomaga. Całusy, uściski i „kocham cię” powinny być często praktykowane w twoim związku, aby przypomnieć tej szczególnej osobie, że ją cenisz.

Zrozumieć, że ludzie się zmieniają

 

Jedną z przyczyn niepowodzenia wielu par jest niemożność zaakceptowania zmian w innych. W miarę jak przechodzimy do innych etapów życia, naturalnym jest, że nasze gusta i zwyczaje zmieniają się lub ewoluują. Czy Twój partner miał ochotę na naukę gry na instrumencie muzycznym? Wspieraj go zamiast zastanawiać się, dlaczego wybrał to hobby! Wiele osób obawia się, że zmiana w partnerze wpłynie w jakiś sposób negatywnie na związek. Ale prawda jest taka, że pewne zmiany mogą tylko wzbogacić osobę.

Masz jakieś rady dotyczące długiego i szczęśliwego związku? Napisz do nas i opowiedz nam o swoim doświadczeniu!:)