MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Kilka zasad aby stworzyć szczęśliwy związek ze swoją Sugar Baby

Chcesz stworzyć szczęśliwy związek ze swoją Sugar Baby i sprawić aby padła u Twoich stóp, ale wydaje się, że masz złe podejście? Oto kilka wskazówek, jak nie popełnić błędu w Twoim związku!

Dotrzymuj obietnic, które składasz swojej Sugar Baby

Sugar Daddy i jego Sugar BabyNikt nie chce słyszeć fałszywych obietnic. Sugar Baby również nie. Więc jeśli coś obiecujesz, to niech to nie będą puste gadki, tylko niech słowa idą wraz z czynami. Bo jeśli chcesz ją tylko uspokoić i nie zważasz na słowa, to szybko może mieć to odwrotny efekt, niż sobie założyłeś. Bo po co bogaty Sugar Daddy, skoro nie potrafi dotrzymać słowa?

Uczciwość to motto prawdziwego Sugar Daddy. Jeśli poprosi cię o przysługę (nie materialną), a ty się z nią nie zgadzasz, oczywiście możesz jej to powiedzieć. Wyjaśnij jej to w przyjazny sposób, ale poinformuj ją, dlaczego podjąłeś taką decyzję. Niech podzieli się swoimi przemyśleniami. Jeśli nie jest zainteresowana tylko Twoimi pieniędzmi, zaakceptuje twoją opinię.

Szczęśliwy związek ze swoją Sugar Baby = szacunek 

Nieważne, kim jest Twoja Sugar Baby, jak każdy powinna być szanowana. Niewłaściwe traktowanie jest ostatnią rzeczą, jakiej człowiek oczekuje od innej osoby, z którą jest w związku. Podobnie, Sugar Baby nie powinna uważać swojego Sugar Daddy’ego za otwartą portmonetkę. A Sugar Daddy nie powinien myśleć, że sponsorując swoją Sugar Baby, jest górą.

Nie krępuj jej

Twoja atrakcyjna dziewczyna wie, że może polegać na Twoim wsparciu finansowym i drogich prezentach. Ale to nie daje ci prawa do zachowywania się jak jej pan i władca, przed którym nie może się oprzeć. Użyj zdrowego rozsądku. Zastanów się, jak chciałbyś być traktowany, gdybyś był na jej miejscu. Na pewno nie czuł byś się komfortowo w takim związku, w którym ktoś dawałby Tobie do zrozumienia, że jesteś od niego zależny. W ten sam sposób, ona szybko zacznie szukać innego Sugar Daddy, jeśli zrobisz lu powiesz coś co nie godzi się w jej oczach, na byciu prawdziwym Sugar Daddy.