MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Kobieciarz 🤵 – jak go rozpoznać i jakie są jego intencje

Kobieciarz to mężczyzna, który flirtuje z wieloma kobietami, nie wiążąc się z żadną. Znany z tego, że jest gwiazdą serc i doskonale wie, jak uwieść kobietę. Zazdroszczony przez innych mężczyzn, ale niebezpieczny dla niektórych kobiet. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, kontynuuj ten artykuł.

Następnie zajmiemy się tą kwestią, aby wyjaśnić poszczególne wątpliwości. Na przykład, kim jest kobieciarz? Jakie są główne cechy charakterystyczne? Jacy są kobieciarze i jakie są ich intencje? Ponadto zwrócimy szczególną uwagę na to, jak rozpoznać tych mężczyzn. W końcu, będziesz w stanie rozpoznać ich natychmiast.

Kobieciarz – oto jaki jest naprawdę

Przede wszystkim, kim jest kobieciarz? Zazwyczaj jest to mężczyzna, który szuka związków z kilkoma kobietami jednocześnie. Unika zaangażowania, ale udaje uczucia miłości. W ten sposób dostaje to, czego chce, co jest oczywiste. Za tym stylem życia szuka przyjemności, dobrej zabawy i euforii.

W większości przypadków cierpią oni na zaburzenia psychiczne, znane również jako „kompleks Don Juana”. Jest to brak równowagi emocjonalnej, który skutkuje ciągłą pogonią za kobietami. W ten sposób chce udowodnić swoją męskość i podnieść poczucie własnej wartości.

Kobieciarz

Kobieciarz i jego główne cechy

Jeśli przyjrzymy się zachowaniu kobieciarza, możemy wyróżnić trzy cechy, które są dla niego typowe:

Pierwszym z nich jest uwodzenie. Jest mistrzem sztuki uwodzenia i wie, jak zdobyć kobietę. Wynika to z doświadczenia, które zdobył dzięki licznym znajomościom.

Kolejną cechą jest oszustwo, które opanował do perfekcji, podobnie jak sztukę uwodzenia kobiet. Robi wszystko, aby dostać to, czego chce – jest w tym całkowicie bezwzględny!

Ale uwaga – gdy tylko dostanie to, czego chciał, wycofuje się. Dlatego też trzecią cechą charakterystyczną dla kobieciarza jest chęć ucieczki. Ucieka od poważnych związków i miłości, że tak powiem.

Dlatego warto być czujnym i mieć oczy otwarte, aby zobaczyć, czy spotykasz się z kobieciarzem, aby uniknąć złych doświadczeń i rozczarowań. Ale jak można go rozpoznać?

Jak go rozpoznać – 6 znaków rozpoznawczych

Ma reputację uwodziciela

To jest najbardziej oczywisty znak! Mężczyźni ci są bardzo towarzyscy, dlatego znają wiele osób. W ten sposób mogą zbudować dla siebie nazwę i reputację. Oni są znani z tego, że są kobieciarzami!

Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność, zapytaj o zdanie tych, którzy dobrze go znają.

Kobieciarz

Jego pewność siebie jest ogromna

Kobieciarze znani są ze swojego ego – są niezwykle pewni siebie i okazują to. Zauważysz to natychmiast w ich zachowaniu. Bo nie stronią od niczego i nikogo i wydaje się, że wszystko jest dla nich możliwe. Jeśli chcesz się przekonać, czy jest on zbyt pewny siebie – a nawet egoistyczny – po prostu go przetestuj! Nienachalnie skieruj rozmowę w stronę swoich mocnych i słabych stron, a jego zapytaj o jego wady lub o to, w czym nie jest dobry. Dla ludzi z dużym ego odpowiedź na to pytanie jest zazwyczaj bardzo trudna. Wtedy będzie cię unikał lub zacznie się wahać.

Kobieciarz

Przesadza ze swoimi komplementami

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma nic złego w komplementowaniu kogoś, aby pokazać tej osobie, jak wiele dla ciebie znaczy i że ją lubisz. Dzięki okazjonalnym komplementom w odpowiednim miejscu, można bardzo dobrze wyrazić swoje własne uczucia. Nie należy jednak z tym przesadzać. Kobieciarz stara się, aby każda kobieta zrozumiała, że jest dla niego królową. Dlatego zwykle zasypuje ją wszelkiego rodzaju komplementami, bo wie, że może ją sobie owinąć wokół palca. Choć trudno się temu oprzeć, uważaj, jeśli przesadza.

Na przykład, jeśli facet mówi ci, że twoje oczy są najpiękniejsze, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne, po prostu zamknij oczy i zapytaj go, jakiego są koloru. Oczywiście, kobieciarz może być również szarmancki w tej sytuacji, ale zauważysz, czy on miał na myśli swój komplement poważnie, czy nie.

Kobieciarz

Kobieciarz używa wielu pieszczotliwych zdrobnień

Nazywanie siebie nawzajem pieszczotliwymi imionami to coś, co pary robią często. W większości związków jest to przypadek, ponieważ jest to sposób dla mężczyzn i kobiet, aby pokazać swoje przywiązanie do siebie. Która kobieta nie lubi, gdy mówi się do niej po imieniu? Poza tym, jest ich niezliczona ilość: „Kochanie”, ” skarbie”, „moje kochanie” i ” moja piękna” to tylko kilka przykładów. Kobieciarz zna je wszystkie i dlatego używa wielu pieszczotliwych imion dla kobiet, z którymi się umawia. Ponieważ umawia się z wieloma kobietami i nie zawsze pamięta ich imiona, łatwiej jest mu używać pieszczotliwego imienia, kiedy nie jest już pewien, jak ona się nazywa. Dlatego też liczne zdrobnienia, które nadaje Ci mężczyzna są jednym z sygnałów, że może on być kobieciarzem.

Kobieciarz

Ukrywa swój telefon komórkowy

Większość mężczyzn nie są wielkimi fanami dzielenia się swoimi telefonami lub pozwalając kobietom, z którymi się umawiają, patrzeć na swoje telefony. Dzieje się tak, ponieważ, co zrozumiałe, chcą oni zachować swoją prywatność. Kobieciarz będzie jeszcze bardziej ostrożny w tym aspekcie, ponieważ jeśli piszesz SMS-y z wieloma kobietami naraz, to oczywiście nie chcesz ryzykować, że jedna z nich przeczyta wiadomość innej. Kolejna cecha do rozważenia.

Kobieciarz

Jest wolny od dłuższego czasu

Co jest przyczyną tego, że od dłuższego czasu nie jesteś w związku? Ogólnie rzecz biorąc, nie ma absolutnie nic złego w cieszeniu się byciem singlem przez jakiś czas. Staje się to jednak zauważalne, gdy przez dłuższy czas trzyma się z dala od jakiegokolwiek związku i trudno mu to wytłumaczyć, gdy go o to pytasz. Najprawdopodobniej odpowie Ci coś w stylu: nie miał czasu na związek lub nie spotkał tej właściwej.

Prawdziwym powodem kobieciarza jest to, że chce on zachować swoje opcje otwarte lub boi się podjąć zobowiązania. W obu przypadkach chodzi o to samo. Kobieciarz boi się zaangażować, ponieważ nie chce stracić wielu różnych kobiet i potrzebuje ich, aby czuć się jak mężczyzna. Bądź dociekliwa i dowiedz się o jego poprzednich związkach!

Kobieciarz

A tak na marginesie…

Umawianie się z kobieciarzem nie jest złe samo w sobie. Poza tym, wszyscy ludzie zmieniają się w ciągu swojego życia. Innymi słowy, żaden kobieciarz nie jest skazany na pozostanie nim przez całe życie. W pewnym momencie zmierzy się ze swoimi uczuciami, które prowadzą go do nie wybrania żadnej kobiety i umawiania się z tyloma, z iloma tylko może.

Może to właśnie ty sprawisz, że się zmieni, pokazując mu dokładnie to, czego mu brakowało i czego potrzebował. Kto wie? Zaleca się jednak, aby wszystko robić powoli i nie spieszyć się z tym. W związku z tym życzę powodzenia w przyszłych randkach!