MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Kontakt fizyczny w języku miłości

Kontakt fizyczny w języku miłości ? Jest on niewątpliwie jednym z najprostszych języków miłości, ponieważ nie wymaga żadnych słów. Osoby preferujące ten język cieszą się dotykiem, uściskami. Czują się wygodnie w ramionach drugiego człowieka lub trzymając się za ręce.No więc zobaczmy, jak sprawić, by osoba, której głównym językiem miłości jest kontakt fizyczny, czuła się kochana.

Jak wyrazić miłość poprzez kontakt fizyczny

Kilka wskazówek, jak zachować długi i szczęśliwy związek

Jeśli kontakt fizyczny jest podstawowym językiem miłości danej osoby, oznacza to, że pieszczoty sprawiają, że czuje się ona kochana, a co za tym idzie, uważa, że tak jest w przypadku każdego. Z tego powodu, takie osoby, często są określane jako „przylepy”. Ale w rzeczywistości jest to ich główny sposób przekazywania swoich uczuć.

Kontakt fizyczny w łóżku

Należy pamiętać, że jeśli partner, który preferujące ten język, otrzyma trochę czułości tylko w celu szybkiego seksu, będzie na dłuższą metę bardzo niezadowolony. To są ludzie, którzy potrzebują uczucia przed, w trakcie i po stosunku seksualnym. Chcą też, aby wszystko było spontaniczne: nie ma nic bardziej nudnego niż prośba o okazanie uczuć i przyjęcie suchego uścisku.

O tak, jest jeszcze gorzej: każdy rodzaj twardego dotyku, nawet jeśli nie boli fizycznie, jest postrzegany znacznie bardziej emocjonalnie. Podobnie, brak kontaktu fizycznego jest gwarancją, że związek jest nie do zniesienia, ponieważ sprawia, że czują się oni głęboko odrzuceni.

Co zrobić, jeśli językiem miłości partnera jest kontakt fizyczny

Na szczęście, są setki gestów, które mogą sprawić, że ci ludzie poczują się kochani. Oto kilka przykładów:

 

To naprawdę działa! Bardzo ważne jest również doświadczanie różnych rzeczy. Nie powinniśmy zakładać, że komuś innemu spodoba się to, co my lubimy. Więc baw się dobrze odkrywając, co sprawia, że Ty i Twój ukochany czujecie się razem naprawdę dobrze!

Chcesz przeczytać nasze następne artykuły? Śledź nas na naszych portalach społecznościowych, aby być na bieżąco z wiadomościami z bloga MySugardaddy Polska.