MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Lato: okres miłości

Lato jest bez wątpienia sezonem miłości na wszystkich poziomach! To taka pora w roku, kiedy wszyscy, do pewnego stopnia, chcą się zaangażować i znaleźć kogoś, z kim można spędzić magiczne chwile. Czy to dla prostego letniego flirtu, czy też dla bardziej trwałego związku.

Ale jakby tak się nad tym zastanowić, co w tym sezonie jest tak wyjątkowe, że szybciej się zakochujemy?

Dowiedzmy się razem;)

Ubrania letnie są zdecydowanie seksowne

Aby przetrwać upał, musisz odkryć trochę więcej skóry. Ale jaki to ma wpływ na ludzi! Krótkie sukienki, szorty i dekolt są zdecydowanie seksowne, a jeśli nie nosimy ich latem, to kiedy?

Latem jesteś bardziej otwarty na nowe znajomości

Lato to sezon, w którym obniżamy czujność i chętniej pozwalamy sobie na nowe doświadczenia. W końcu jest to sezon związany z przyjęciami, urlopami i wolnością. Jest więc jasne, że czujemy się bardziej otwarci na nowe spotkania!

Jesteś całkowicie odprężony

Trudno jest otworzyć się na nowe spotkania, gdy jesteś zmęczony i pod wpływem stresu związanego z pracą lub nauką. Lato ma fantastyczną moc, dzięki której każdy może się zrelaksować! A jeśli jesteś zrelaksowany, będziesz chciał zakochać się jeszcze bardziej!

Łatwiej poznać nowych ludzi

Zimą naszym ulubionym zajęciem jest zdecydowanie pozostawanie pod kocami, popijanie gorącej czekolady i oglądanie Netflix. Ale kiedy temperatury zaczynają rosnąć, wszyscy opuszczamy nasze domy na zajęcia na świeżym powietrzu, wśród ludzi. Tak więc latem znacznie łatwiej jest spędzać czas wśród ludzi, a w rezultacie szanse na spotkanie kogoś wyjątkowego znacznie się zwiększają!

Letnie napoje, które podnoszą temperaturę

Niektórzy mówią, że alkohol zwiększa libido i wydaje się, że mają rację! Biorąc pod uwagę klimat jaki panuje latem, łatwo jest się skusić na dodatkową lampkę wina lub nasz ulubiony koktajl i nagle czujemy się bardziej zrelaksowani zbliżając się do tego faceta, który z dołu pokoju wysyła nam mrugające spojrzenia;)

Ufamy bardziej

Trudno się w kimś zakochać, jeśli mu nie ufamy. Ale na szczęście sezon letni przychodzi nam na ratunek! W rzeczywistości, wysokie temperatury i relaks stymulują rozwój kory mózgowej i przyczyniają się do wzrostu zaufania.

Letnie jedzenie, które wprawia cię w dobry nastrój

Rozmawialiśmy już o tym, jak bardzo pewne produkty spożywcze mogą wpływać na nasze libido. Wśród nich jest arbuz, typowo letni owoc, który według niektórych badań, miałby efekty niemal podobne do tych z Viagry! Wypróbuj sam;).

Jesteśmy bardziej szczęśliwi

Gorąco nie tylko pomaga wyprodukować więcej dopaminy, ale także serotoniny, hormonu szczęścia! A kiedy jesteśmy szczęśliwsi, łatwiej jest być bardziej atrakcyjnym i dobrze się bawić!

Długie noce na plaży

Lato: okres miłości

I jak romantyczne są długie noce spędzone na plaży patrząc na gwiazdy, a może siedząc przy ognisku.

Spotkania na świeżym powietrzu są bardziej zabawne

W przeciwieństwie do sezonu zimowego, kiedy spotkania odbywają się w miejscach zamkniętych, takich jak restauracje, kawiarnie czy kina, lato oferuje wiele alternatywy dla outdooru! Jak górskie spacery, długie pływanie, parki rozrywki, koncerty na świeżym powietrzu i wiele więcej!

Bycie w pobliżu wody

Spędzanie czasu nad brzegiem morza lub jeziora jest nie tylko relaksujące, ale również sprawia że szybciej się zakochujemy! To prawda, dobrze rozumiesz, w rzeczywistości, według badań z 2012 roku  bliskość wody sprawia, że ludzie są spokojniejsi i szczęśliwsi, bardziej niż w mieście czy na wsi. Tak więc ci, których spotkasz w tych miejscach, będą mieli również bardziej pozytywne nastawienie (i kostium, który pozostawia niewiele miejsca na wyobraźnię).

Letnie deszcze są tak dobre

Czy kiedykolwiek spacerowałeś ze swoją wyjątkową osobą i nagle zaskoczyła was letnia burza z piorunami? Jasne, lato jest piękne dla słońca i ciepła, ale cienkie mokre ubrania i szukanie w pośpiechu schronienia, dodaje odrobiny adrenaliny i pikanterii do sytuacji.

Fascynacja tajemnicą

Kiedy rodzi się miłość letnia, trudno jest przewidzieć, jak długo będzie trwała, czy jest to tylko przelotny flirt, czy też historia, która ma trwać. Zwłaszcza, gdy to spotkanie odbywa się na wakacjach! Jednak ta niepewność intryguje i posiada ten urok tajemnicy, który jeszcze bardziej podnieca!

W lecie jesteśmy bardziej aktywni

Czas spędzony na świeżym powietrzu prowadzi nas do większej aktywności i uprawiania większej ilości sportu. Czy to siatkówka na plaży, czy po prostu pływanie, sport pozwala naszemu organizmowi uwolnić „endorfiny dobrego humoru„, co stwarza doskonałą sytuację do zakochania się!

Jak widzieliśmy, lato jest niewątpliwie najlepszym okresem na zakochanie się z różnych powodów biologicznych i społecznych. A ty już spotkałeś kogoś wyjątkowego tego lata?