MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Lepsze komplementy dla kobiety

Tajemnica wszystkich uwodzicieli, zawsze tkwi w tym jednym elemencie: w umiejętności uczynienia drugiej osoby wyjątkową.

Cel ten można osiągnąć na kilka sposobów, z których jednym z nich jest niewątpliwie zdolność do komplementów. Komplementy… banalne do powiedzenia? Cóż, wszyscy jesteśmy dobrzy w mówieniu jej „masz ładne oczy”, ale jest duża różnica między łatwymi komplementami a odpowiednimi komplementami.

Każdy jest inny i stosowanie standardowych komplementów nie zawsze może prowadzić do pożądanego rezultatu.

Więc zobaczmy, jakie są właściwe słowa, by ją przekonać!

Gratulacje z powodu stylu

komplementy dla kobiety

 

Jak już powiedzieliśmy, komplementy muszą być oryginalne i odpowiednie dla danej osoby. Oczywiście jednak, jeśli natychmiast zaczniemy komentować osobowość, nawet pozytywnie, nie wiedząc, z kim mamy do czynienia, może to przynieść efekt przeciwny od zamierzonego. W rzeczywistości, nasz rozmówca może czuć się niekomfortowo i odczuwać te komplementy jako kłamstwa lub w inny sposób nie doceniać ich tak, jak byśmy sobie tego życzyli.

Na początek skupmy się na tym, czego wszyscy używamy do komunikowania naszego charakteru: stylu.

Szczególnie kobiety spędzają wiele godzin życia w sklepach, przymierzając i próbując ubrań, szukając tego, co je fizycznie wzmacnia i jednocześnie wyraża ich gusta.

Więc komentarz w stylu „Lubię twoją bluzkę i ten kolor pasuje idealnie do CIebie” mógłby mieć lepszy efekt niż nam się wydaje. Oznacza to, że „warto było spędzać cały ten czas na zakupach i decydować, w co się ubrać na nasze spotkanie”.

To oczywiście oznacza zdolność do przeniesienia uwagi z siebie na drugą osobę. Co, zwłaszcza gdy się denerwujemy, nie dzieje się automatycznie.

I to prowadzi nas bezpośrednio do punktu 2:

Zwróć uwagę na szczegóły

„Oczywiście, że widzę, patrzę na to!” – tak myślisz. Właściwie, to nie jest takie oczywiste. W większości przypadków widzimy tylko to, na co zwracamy uwagę, a często, zwłaszcza gdy jesteśmy zdenerwowani, zwracamy uwagę tylko na siebie samych. Jednak aby móc udzielać ukierunkowanych komplementów, należy spojrzeć na drugą osobę. Możemy więc zauważyć, na przykład, że na trzeciej randce zawsze nosi ten sam naszyjnik. Możemy ją zapytać, czy ma to związek z tym, że jest emocjonalnie przywiązana do tego obiektu. Może to prawdopodobnie doprowadzić rozmowę do bardziej intymnego poziomu i jednocześnie okazać swoje zainteresowanie.

„Kiedy jestem z tobą, czuję się jak.…”

Niech poczuje się wyjątkowo, mówiąc jej, jak dobrze się z nią czujesz. Nawet tutaj nie powinno to być błahe stwierdzenie, ale prawda.

Niektórzy mówią, że jeśli lubisz osobę, to co naprawdę lubisz to to jak się z nią czujesz. Więc wiedząc o tym, bawcie się tym. Niech poczuje się wyjątkowo, jakby nie czuła się z nikim innym. Wypełnij ją niebanalnymi komplementami, a ona upadnie u twoich stóp 😉

Jeśli podoba Ci się temat uwodzenia, możesz być zainteresowany tymi innymi artykułami:

Zakochany po pierwszym spotkaniu?.