MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Mowa ciała kobiety: te sygnały zdradzą wszystko!

Mowa ciała kobiety wysyła sygnały, które rzadko są źle rozumiane. Każdy mężczyzna, który się postara, natychmiast zauważy, że z kilku spotkań może rozwinąć się coś pięknego. 

Jeśli kobieta czeka, aż mężczyzna zrobi kolejny krok, wyraźnie zasygnalizuje to mową ciała.

Uśmiech

Już gdy idziesz w jej kierunku, widzisz jej promienny uśmiech. Nie tylko jej buzia się śmieje, ale i oczy. Z daleka można powiedzieć, że nie mogła się doczekać spotkania z tobą.

Podczas rozmowy będzie często czarująco się uśmiechała, nie za głośno i nie za cicho, w sam raz, a jej śmiech będzie dodatkowo osłodzony spojrzeniem.

Ona dosłownie promienieje za każdym razem, gdy patrzysz jej w oczy. Czasami, gdy powiesz jej komplement, będzie się nieśmiało uśmiechać, może nawet zakryje usta ręką i się zawstydzi.

Bliskość ciała

Ona zawsze szuka Twojej bliskości, obojętnie czy tylko idziecie przez park, czy siedzicie w kawiarni, utrzymuje ciągle delikatny kontakt z Tobą. Coraz częściej dotyka cię niepozornie. Kiedy siedzisz naprzeciwko niej, ona dotyka twojej dłoni „przez przypadek“.

Już przy najmniejszym dotknięciu można poczuć fajerwerki między wami. Coraz częściej znajduje wymówkę, by cię dotknąć. Czasami masz coś na twarzy, czasami masz plamę na koszuli.

Kiedy spacerujecie po mieście, ona obejmuje Cię na krótką chwilę, czasami nawet bierze cię za rękę, a w następnej chwili puszcza ją ponownie.

Kiedy ją obejmujesz, zauważasz, że czuje się dobrze i w tym momencie zbliża się jeszcze bardziej do ciebie.

Intensywny kontakt wzrokowy

Patrzy ci w głęboko w oczy. Nigdy nie odwraca od ciebie wzroku i stara się utrzymać kontakt wzrokowy. Każde słowo, które wychodzi z twoich ust, ona wręcz wchłania.

Jeśli ją pochwalisz lub dotkniesz, zauważysz, że jej źrenice rozszerzają się. Zauważysz, że bawi się swoimi zmysłami. Czasami, gdy coś ci mówi, mruga do ciebie, jakby to była część tej historii.

Jej wzrok wędruje po całym twoim ciele, ale zawsze przykleja się do twoich ust. To pokazuje, że ona tęskni za twoim pocałunkiem.

Jej rozszerzone źrenice zdradzają jej najgłębsze sekrety, ona chce ciebie!

Droczenie się

Jeśli kobieta chce twojej uwagi, zawsze będzie się z tobą droczyć.

Nieważne, czy podciąga sukienkę w górę lub w dół, bawi się kolczykami, wysyła sygnały flirtu, których nie należy ignorować.

Kiedy bawi się swoim naszyjnikiem, chce zwrócić uwagę na jej dekolt. I tylko kobieta, która chce cię uwieść, zrobiłaby to.

Często zdarza się też, że umiejętnie zagryza dolną wargę. Robi to, żeby pobudzić twoją wyobraźnię. Ona chce cię uwieść, żebyś zrobił następny krok. Ona chce, żebyś ją pocałował.

Zabawa z włosami

Krótki kontakt wzrokowy, nagle jej spojrzenie opada w dół, a w następnej sekundzie zagląda Tobie głęboko w oczy i bawi się swoimi włosami.

Tysiąc razy widziałaś tę scenę w filmach miłosnych i coś takiego dzieje się w prawdziwym życiu, kiedy kobieta jest zainteresowana.

Z tym chce ujawnić swoją szaloną, dziką stronę. Zawsze jest coś uwodzicielskiego w długich włosach kobiety, co może doprowadzić mężczyzn do szaleństwa.

Ta niewerbalna komunikacja może powiedzieć ci o intencjach kobiety o wiele więcej, niż kiedykolwiek mógłbyś sobie wymarzyć. Mowa ciała kobiety nie jest skomplikowana i nie trudno rozpoznać otwartą postawę ciała, jeśli zwróci się uwagę na drobne sygnały towarzyszące.

Kobiety nie są tak skomplikowane, jak myślałeś na początku. Kiedy kobieta szuka partnera i w końcu spotka właściwego mężczyznę, będzie również wysyłać wyraźne sygnały, ponieważ nikt nie chce, aby taka okazja prześlizgnęła się przez jej palce.

Niemniej jednak, musisz również spotkać się z kobietą w połowie drogi i pokazać jej, że jesteś nią zainteresowany, ale nie chcesz się spieszyć z niczym, dopóki nie da ci sygnału do startu.

Zrób małe, dyskretne uwagi. Zawsze można to osiągnąć dzięki komplementom i słodkim gestom.

Jeśli zauważysz, że kobieta podchodzi do ciebie z blaskiem na twarzy, celowo wielokrotnie cię dotyka i patrzy ci głęboko w oczy po przywiezieniu cię do domu, wiesz co zrobić dalej. Pocałuj ją!

Mam nadzieję, że te wskazówki i wyjaśnienia pomogą wam i że będziecie odbierać każdy sygnał z otwartymi ramionami. Powodzenia.