MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Mowa ciała mężczyzny: 5 oznak, że się jemu podobasz

Jesteś na pierwszej randce i dałabyś teraz wszystko, żeby odczytać jego myśli? Mowa ciała mężczyzny może zdradzić wszystko.

Mężczyzna wydaje się sympatyczny i uroczy. Rozmowa toczy się bez przerwy. Macie wiele wspólnego. Czujesz się z nim dobrze i komfortowo.

I wtedy zaczynają się pytania: ale czy on jest naprawdę mną zainteresowany? czy mnie lubi? uważa za atrakcyjną?

Zdradzę ci pewien sekret. Możesz przeczytać jego myśli. Niektórych z nich nawet on jeszcze nie jest świadomy.

Po prostu zwróć uwagę na jego mowę ciała.

1. Obraca się w Twoim kierunku

Wiesz, jak słonecznik obraca się w kierunku słońca? Tak właśnie mężczyzna, któremu się podobasz, zachowuje się w ten sposób. Szybkie spojrzenie na jego stopy zdradzi ci wszystko.

Jeśli jego czubki palców są skierowane w twoim kierunku, oznacza to, że jest tobą zainteresowany.

Nawet jeśli rozmawia z kimś innym, ale jest naprzeciwko ciebie, to dobry znak. Chce szybko skończyć tę rozmowę i wtedy znów będziesz miała jego pełną uwagę.

2. Pochyla głowę

Jeśli coś mówisz i zauważasz, że on przechyla głowę na bok, to jest to dobry znak i może oznaczać dwie rzeczy. Po pierwsze, interesuje go, co mówisz, co jest dobrym znakiem.

Albo jeszcze lepiej, on chce cię pocałować. Czy to nie to samo, co robisz przed pocałunkiem? Gratulacje, twój facet jest już prawie zdobyty!

3. Szuka Twojej bliskości

Czy podczas rozmowy dotyka twojego ramienia lub barku? Może delikatnie usuwa ci kosmyk włosów z twarzy? Mowa ciała mężczyzny jest naprawdę łatwa do zrozumienia, musisz się tylko jemu dobrze przyjrzeć.  Ile jeszcze sygnałów potrzebujesz, aby zrozumieć, że on jest tobą poważnie zainteresowany?

Jeśli istnieje jakikolwiek kontakt fizyczny, możesz być pewna, że ten człowiek Cię uwielbia.

4. Kontakt wzrokowy

Oczy są oknami duszy i tam właśnie chce zajrzeć, aby zobaczyć, czy jest dla niego miejsce. Mężczyzna, który ma z tobą kontakt wzrokowy, a zwłaszcza gdy jest on prawie ciągły, jest tobą zainteresowany.

Jeśli do tego podniesie brwi, możesz być pewna, że uważa cię za atrakcyjną.

Możesz użyć kontaktu wzrokowego, aby dowiedzieć się więcej. Czy wiesz, że kiedy widzimy coś, co nam się podoba, nasze źrenice rozszerzają się?

Ale więc, jeśli przybliżasz się do niego coraz bardziej i zauważasz jak jego źrenice się rozszerzają, możesz być pewna, że za tobą szaleje!

5. Uśmiecha się

Czy uśmiechasz się, kiedy czujesz się nieswojo? Ja na pewno nie. Uśmiech jest wyraźnym znakiem, że czujemy się komfortowo.

Nawet jeśli nie mówi dużo i wygląda na zdenerwowanego, jeśli się uśmiecha, to prawdopodobnie jest po prostu nieśmiały.

Ale bądź ostrożna z uśmiechem. Bardzo łatwo jest udawać sztuczny uśmiech, chcąc być miłym. Jak widać różnicę pomiędzy szczerym uśmiechem a udawanym? Prawda jest w oczach.

Jeśli oczy się śmieją, to znaczy, jeśli widać małe zmarszczki wokół oczu, to uśmiech jest szczery.

Nie chcesz przegapić naszych następnych artykułów? Śledź nas na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co nowego na blogu MySugardaddy Polska.