MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

MySugardaddy wprowadza czat wideo!

Czat wideo to nowa funkcja, którą wprowadził MySugardaddy na rynek. Ułatwi ona porozumiewanie się pomiędzy Sugar Daddy a Sugar Baby w czasach pandemii. W obecnej sytuacji w której się znajdujemy skomplikowane staje się spotykanie innych ludzi i kontynuowanie naszego życia społecznego, tak jak kiedyś. Ale nie wszystko jest stracone.

Sytuacja zdrowotna zmusiła nas do pozostania w domu. Nie oznacza to jednak, że miłość, czy też jej poszukiwanie, trzeba odłożyć w czasie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy, randki online stały się jeszcze bardziej popularne. Wiele osób widzi się po raz pierwszy na ekranie. Ma to pewną zaletę: możemy z wyprzedzeniem dowiedzieć się, z kim mamy do czynienia i zastanowić się, czy to jest to, czego naprawdę chcemy.

Czat wideo na MySugardaddy

W tym kontekście MySugardaddy podjęło działania mające na celu zapewnienie użytkownikom jeszcze większego komfortu: niedawno udostępniono nową funkcję czat wideo w MySugardaddy. Dzięki temu zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć siebie nawzajem twarzą w twarz na ekranie w czasie rzeczywistym. Ta nowa funkcja jest aktywowana, gdy obie osoby są online. Oczywiście, czat musi być wcześniej odblokowany (poprzez kredyty), aby rozpocząć rozmowę.

Jak korzystać z nowej funkcji?

Aby skorzystać z czatu wideo, wystarczy wykonać tylko kilka prostych kroków:

  1. Odwiedź stronę mysugardaddy.pl
  2. Zarejestruj się jako Sugar Daddy (jeśli jesteś mężczyzną) lub jako Sugar Baby (jeśli jesteś kobietą)
  3. Wypełnij pola swojego profilu: tekst powitalny, zdjęcie profilowe, album fotograficzny, itp.
  4. Wybierz swój plan kredytowy lub członkostwo VIP, w zależności od tego jak często będziesz korzystać z danej funkcji. Opcjonalnie możesz czekać na odblokowanie przez innych użytkowników (w tym przypadku nie musisz kupować kredytów, ale musisz czekać aż ktoś Cię odblokuje).
  5. Użyj filtrów wyszukiwania i znajdź odpowiednią dla siebie Sugar Baby lub Sugar Daddy.
  6. Odblokuj ją i zacznij rozmowę. Przycisk w dolnej części rozmowy wskazuje opcję rozpoczęcia rozmowy wideo.

Jak widzisz, znalezienie tej idealnej osoby nie jest takie trudne. Nawet nie wychodząc z domu można odkryć miłość.

Chcesz przeczytać nasze następne artykuły? Śledź nas na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co nowego na blogu MySugardaddy Polska.