MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Na co młode kobiety wydają najwięcej pieniędzy?

Pieniądzem rządzi kobieta i to wiadomo. To zazwyczaj one decydują w co zostaną zainwestowane. Ale na co w sumie wydają młode kobiety swoje pieniądze? Czy faktycznie chodzi tylko o ciuchy i Make-Up? Zdradzamy to specjalnie dla Was!

Kontakty społeczne są na pierwszym miejscu

Większość młodych kobiet dba o swoje kontakty. Regularne wspólne wypady ze znajomymi do kina czy baru nie są rzadkością. Także dyskoteki i kluby są chetnie odwiedzane na weekend przez młode kobiety. Tutaj można za jeden wieczór sporo zapłacić, nawet do 100 złotych, aby pozostać ze znajomymi w kontakcie.

Młodzi ludzie chcą wiele przeżyć. Koncerty, festiwale i inne wydarzenia to często dobry wybór. Wspólnie wybierają się na koncert swoich ulubionych piosenkarzy lub nawet rozważają wieczór komediowy. Festiwale stają się z roku na rok coraz popularniejsze. Wielu młodych ludzi chodzi nawet na kilka festiwali rocznie. W tym miejscu na pierwszy plan wysuwają się czynniki społeczne i rozrywkowe. Aby utrzymać ten stan rzeczy w idealnym stanie, młode kobiety są skłonne zainwestować nieco więcej.

Kto jest często poza domem, dopada go głód i nabiera apetytu. Klasykiem są niezdrowe produkty jak hamburgery, kebab, pizza czy w lecie także pucharek lodów. Tutaj od czasu do czasu można zostawić sporo pieniędzy.

Ciuchy i Make-Up do uzyskania idealnego wyglądu 

Oczywiście zadbany wygląd jest niezmiernie ważny na to jaki wpływ mamy na inne osoby. Zwiększa to kontakty społeczne i perspektywy kariery. Osobom bardziej zadbanym jest dużo prościej nawiązać nowe kontakty. Wiele młodych kobiet traktuje makijaż jako hobby. Zanim młoda kobieta wybierze się do klubu lub baru ma przed już dokładnie zaplanowany cały outfit i poświęcila przed kilka godzin na znalezienie swojej wymarzonej kiecki. Nie rzadko szykują się przyjacółki razem na imprezę.

Wiele dziewczyn wydaje dużo pieniędzy na kosmetyki, ubrania i włosy. Ale ten czynnik jest często nadal tuż poniżej kontaktów społecznych.

Hobby i podróże- marzeniem każdego

Szczególnie młodzi ludzie często szukają hobby lub oszczędzają pieniądze na podróże raz w roku lub co dwa lata. Wiele młodych kobiet są zapisane do szkoły tańca, muzycznej lub jeździ konno. Mają również podpisane umowy w studiach fitness. Te liczne hobby, wiążą się oczywiście z kolejnymi wydatkami, na które młoda kobieta musi mięsiecznie przeznaczyć stałą sumę.

Młodzi ludzie często cieszą się wolnością. Obejmuje to mobilność i pierwsze mieszkanie. Szczególnie w młodym wieku, oszczędności lub pierwsze zarobki są wydawane na ten cel. Oczywiście jest to zazwyczaj używany samochód lub prezent od rodziców lub dziadków. Ale paliwo oraz podatki i ubezpieczenie za samochód muszą być jednak zapłacone. To może szybko uderzyć w naszą kieszeń.

Aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną lub po prostu korzystać z mediów społecznościowych i aplikacji, potrzebny jest smartfon. Wiele młodych dziewcząt zaywyczaj chce najnowszy model, najlepiej od swojego ulubionego operatora. Tutaj kolejny raz zapłacimy sporą sumę, nawet do kilkustet złotych.