MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Najmodniejsze bikini na lato 2019

Długo oczekiwane lato nadeszło! A wraz z nim możemy nosić lżejsze ubrania i cieszyć się opalaniem na plaży, jeziorze lub basenie. Jako kobiety chcemy być zawsze na czasie z modowymi trendami i wyglądać pięknie. A który strój kąpielowy da nam więcej zmysłowości niż popularne bikini. Dzięki niemu możemy wygodnie i stylowo i uzyskać tak pożądaną opaleniznę. A ponieważ Światowy Dzień Bikini obchodzony jest jutro, 5 lipca, stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie krótki przewodnik z najbardziej modnymi strojami kąpielowymi tego sezonu. Sprawdź czy pośród nich, znajdzie się coś co Tobie przypadnie do gustu.

Ale najpierw krótka historia o bikini.…

Chociaż kupno lub noszenie bikini jest normalnym zjawiskiem w dzisiejszym świecie, należy pamiętać, że ten ubiór jest noszony dopiero od kilkudziesięciu lat. Samo bikini, jakie znamy dzisiaj, zostało stworzone przez Francuza Louisa Réarda. W latach 40. XX wieku inżynier mechanik musiał przejąć interes matki, w którym sprzedawano bieliznę. Podczas wakacji na plaży w Saint Tropez zobaczył, jak kobiety tamtych czasów próbowały opalać swoje ciała, nosząc długie garnitury. To zmotywowało go do stworzenia stroju, który pozwoliłby im nosić wolny brzuch. Już w latach 60. francuska ikona seksu, Brigitte Bardot, uwieczniła bikini w jednym z jego filmów. Stało się to symbolem wyzwolenia kobiet. Od tej pory bikini stało się bardzo popularnym i lubianym strojem.

Bikini noszone dzisiaj mają mieszankę mody od różnych dekad do dnia dzisiejszego. Istnieje wiele kształtów, faktur i kolorów, które pozwalają każdej kobiecie wyrazić swoją osobowość i podkreślić jej figurę.

Retro powróciło

Jak wszyscy wiemy, każda moda powraca po pewnym czasie. W tym roku jest to okazja dla bikini, ponieważ wykorzystamy je z projektami inspirowanymi 50-tymi latami. Cechą charakterystyczną tego bikini jest to, że jego górna część obejmuje również część naszej talii. Ten typ bikini jest idealny dla tych, którzy chcą nosić ubranie, które zakrywa nieco więcej niż zwykle i oczywiście dla tych, którzy kochają styl retro.

Prostota stanie się również modna tego lata

Innym typem bikini, które stanie się modne tego lata, jest bikini o prostych liniach i nieco sportowe. Królują w nim kolory zarówno rażące, takie jak żółty, a także bardziej stonowane jak szary lub oliwkowy. Ten typ stroju kąpielowego jest idealny dla najbardziej sportowych kobiet, które chcą czuć się bardziej komfortowo na plaży i lubią prostotę.

Z falbankami

Lata osiemdziesiąte i piękne falbany będą również ważnym aspektem bikini tego sezonu. Ten ubiór nie tylko sprawia, że wyglądamy słodko, ale także sprawia, że nasze ramiona wyglądają bardzo zmysłowo. Kolory, które zostaną użyte, będą głównie jasne i promienne.

Bandażowe stroje kąpielowe

Bez wątpienia, ten typ bikini zrewolucjonizuje to lato. To zmysłowe bikini już zaczęło cieszyć się dużą popularnością. Jego zaletą są krzyżujące się linie w talii, które podkreślają naszą sylwetkę i nadają nam wspaniałą nutę zmysłowości.

Kwiatowe wzory

Jedna rzecz, która nigdy nie wychodzi z mody, to kwiaty. Te wiosenne lub tropikalne nadruki sprawiają, że wyrażamy naszą najbardziej radosną i żywą osobowość. Zazwyczaj góra jest kwiecista, a dół jednokolorowy dla uzyskania lepszego kontrastu.

Już teraz wiesz o  jakie kostiumy kąpielowe warto uzupełnić swoją szafę latem 2019. A więc  dobierz odpowiedni fason do swojej figury i spraw aby wszystkie spojrzenia kierowały się w twoją stronę!