MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Najpiękniejsze miejsca na wakacje dla pięknych i bogatych

Kto nie kocha lata? – Wędrówki, leżenie na łąkach, wąchanie zapachu kwiatów, poczuć ciepły wiatr na skórze, być na zewnątrz do późnej nocy, patrzeć w morze i pić białe wino.

Żadna inna pora roku nie sprzyja tak na dobry humor jak lato. Ludzie są weseli, szczęśliwi i pełni pozytywnej energii.  Lato jest najlepszym okresem w roku dla większości z nas. Niestety to co piękne szybko mija i tak też jest z latem. Dlatego powinniśmy czerpać z tego sezonu ile tylko idzie. Wiemy, że wraz z rosnącymi temperaturami w lecie, wzrasta również chęć na słońce, plażę i drinki. Ponieważ jednak poszukiwanie wymarzonego miejsca zabiera wiele czasu, a jak wiemy ktoś taki jak Sugar Daddy jest zajęty i ceni swój czas. Postanowiliśmy zebrać ciekawe miejsca, gdzie Sugar Daddy może wybrać się ze swoją młodą, atrakcyjną partnerką.

Oto najlepsze miejsca na wakacje dla pięknych i bogatych:

1. Malediwy: Witamy w raju

Urlop na Malediwach jest dobry dla duszy. Już sam widok turkusowej wody, białe plaże, słońce na skórze i orzeźwiające koktajle… po prostu… wspaniale!
Malediwy to tropikalny kraj na Oceanie Indyjskim, który składa się z więcej niż 1,192 wysp i oferuje najpiękniejsze plaże na świecie. Tutaj masz nie tylko piękne plaże do odpoczynku,
ale również inne atrakcje, gdzie idzie aktywnie spędzić czas. Na Malediwach nie musisz nurkować, by zobaczyć wspaniałe morza, wystarczy się zanurzyć z rurką aby móc podziwiać piękno jakie kryje ocena. Jeśli jednak nie masz chęci na snorkeling, a chcesz koniecznie zobaczyć kolorowe ryby, możesz to połączyć z romantyczną kolacją w podwodnej restauracji.

2. Dubaj- luksusowa oaza na pustyni


Miasto Dubaj znajduje się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i jest znany z luksusowych sklepów, ultranowoczesnej architektury i oczywiście z życia nocnego. Dubaj jest miastem superlatywów. Tutaj czekają na was najbardziej imponujące budynki, jeden po drugim i na pewno zadacie sobie pytanie: „Od czego mam zacząć zwiedzanie?”. W związku z tym chcielibyśmy wymienić wam w skrócie najważniejsze miejsca, które mogą was zainteresować.

Burj Khalifa, najwyżej położony budynek w świecie i Burj al Arab, jeden z najbardziej luksusowych i drogich hoteli na świecie, są na pewno warte zwiedzenia. Kolacja w pierwszym rzędzie w Burj Khalifa, kiedy fontanny Dubaju rozpoczną taniec do muzyki, sprawi że wejdziecie w stan oczarowania i ten moment pozostanie na długo w waszej pamięci. Jest jeszcze jedna rzecz, którą musimy dodać do listy, a mianowicie życie nocne. W Dubaju ludzie lubią świętować, a to na tarasie na dachu z fantastycznymi widokami. Jak widzicie, miasto charakteryzuje się luksusem i należy z pewnością do miejsc wypoczynku bogatych i pięknych.

3. Hawaje- egzotyczny raj

Hawaje to  archipelag wulkanicznych wysp na Oceanie Spokojnym, znana z zapierających dech w piersiach krajobrazów.

Egzotyczne plaże, krystalicznie czysta, ciepła woda i tajemnicze lasy deszczowe, piękno Hawajów jest zapierające dech w piersiach. Żegluga, nurkowanie lub surfing, na wymarzonej wyspie znajdują się liczne możliwości spędzania wolnego czasu. Więc, wystarczy tego szaleństwa.… przyjrzymy się pięknym miejscom, które możesz odwiedzić w trakcie swoich wakacji na Hawajach.

Na Big Island można zobaczyć wspaniałe wodospady, krajobraz wulkaniczny i odkrywać magiczne plaże. Big Island jest największą wyspą na Hawajach i posiada też własną nazwę.

W zachodniej części hawajskiej wyspy Maui można podziwiać piękny krajobraz. Rano o zmierzchu można cieszyć się widokiem na dolinę i góry, a tym samym poczuć odrobinę romantyzmu.

Ponadto, Hawaje mają najpiękniejsze pola golfowe na świecie, które były zaplanowane przez najbardziej znanych architektów. Coś takiego sprawia, że serce każdego Sugar Daddy bije szybciej.

4. Saint-Tropez – miejsce spotkań najbogatszych

Saint-Tropez jest miastem położonym w południowo -wschodniej części Francji i jest ekskluzywnym miejscem spędzania urlopu w międzynarodowym „Jet-Set”. Drogie jachty, białe piaszczyste plaże i najbardziej ekskluzywna elita towarzyska, tutaj możesz spędzić wakacje takie jak najbogatsi tego świata.

W Saint-Tropez można nie tylko zwiedzać zabytki, ale także uczestniczyć w licznych tradycyjnych festiwalach i wydarzeniach, jak na przykład zawody żeglarskie, które odbywają się późnym latem.

Miasto jest również miejscem spotkań różnych pisarzy i artystów, dlatego właśnie polecamy wizytę w różnych muzeach.

Masz ochotę na wakacje w mieście bogatych i pięknych? Polecamy podróż do jednego z czterech wyżej wymienionych miast. My, jako zespół MySugardaddy, życzymy wam dużo zabawy na następnych wakacjach.