MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Najseksowniejsze i najbardziej klasyczne kostiumy na Halloween

Droga Sugar Baby brakuje ci pomysłów na Twój kostium 31 października? Nie martw się: Dzisiaj pokażemy ci najseksowniejsze kostiumy na Halloween!

31 października, jak wszyscy wiemy, świętujemy długo oczekiwane Halloween! Dzień, w którym znów stajemy się dziećmi i na kilka godzin jesteśmy innymi ludźmi i wcielamy się w straszne postacie. Dlatego nasz zespół MySugardaddy przygotował dla Ciebie najseksowniejsze kostiumy dla Sugar Babies i Sugar Daddys. Damy Ci również kilka pomysłów na kostiumy dla par, abyście stali się sensacją tej nocy.

Dlaczego świętujemy Halloween?

Chociaż Halloween, jak wiemy, powstało i głównie było świętowane w Stanach Zjednoczonych, dziś jest znane i świętowane również w Europie. A czy jest coś bardziej zabawnego niż udawanie kogoś innego, przybierając postać słynnej postaci i dobrze się bawić w towarzystwie przyjaciół? To świetny czas, by znów być dzieckiem i puścić wodzę naszej fantazji.

Ale żeby porozmawiać o tej niezwykłej imprezie, najpierw dokonamy krótkiego wyjaśnienia na temat jej pochodzenia.

Pochodzenie Halloween

Święto Halloween ma swoje źródło w tradycji celtyckiej, która miała motyw, aby uczcić koniec okresu zbiorów w Irlandii, a tym samym koniec lata. Wraz z imigracją Irlandczyków do Stanów Zjednoczonych, tradycja ta rozszerzyła się na nowy kontynent. Oprócz celtyckich rytuałów, ofiary pozostawały poza domem dla odwiedzających dusze w nocy. Było to pogańskie święto zwane „Samhain”, co oznaczało „koniec lata”. Ludzie wierzyli, że tej nocy duchy przychodziły odwiedzić żywych, więc wykonywane rytuały miały na celu nawiązanie z nimi kontaktu. Wraz z wprowadzeniem chrześcijaństwa w Europie, ten dzień stał się częścią chrześcijańskiej uroczystości „Wszystkich Świętych” (1 listopada).

Oto najlepsze kostiumy na 31 października tego roku!

Kostiumy dla Sugar Babies

Czarownica, którego nie może zabraknąć na Halloween, to kostium czarownicy. Ta zła kobieta, która rzuca zaklęcia kiedy tylko chce i która często jest przedstawiana jako nieatrakcyjna kobieta. Ale dlaczego masz być starą i niewdzięczną czarownicą, skoro mozesz być seksowną czarownicą?

Króliczek Playboya: Kostium, który jest bardzo seksowny, to Króliczek Playboya, popularny kostium atrakcyjnych dziewczyn z rezydencji Playboya. Tajemnicza rezydencja została założona przez Hugh Hefnera, który był przedsiębiorcą i założycielem czasopisma o tej samej nazwie. Te popularne kostiumy są bardzo słodkie i zmysłowe.

Pielęgniarka z horrorów: Kostiumy związane z zawodami są również bardzo popularne na Halloween. Ale, szczególnie, jednocześnie seksowna i straszna pielęgniarka, wprowadzi resztę ludzi w oszołomienie.

Uczennica: Kto nie chciałby wrócić do szkoły? Niewiele zmartwień i dużo zabawy…. No cóż, Halloween to świetny czas na powrót do szkoły”. Może znajdziesz Sugar Daddy, który cię czegoś nauczy ;)

Maska wenecka: Jeśli jesteś jedną z tych osób, które preferują prostotę i lubi zachować elegancję przez cały czas, to maska wenecka jest idelana dla Ciebie. Możesz połączyć ją z seksowną czarną sukienką, w stylu „50 twarzy Greya„.

Kostiumy dla Sugar Daddies

Wampir: Klasyczny kostium na Halloween, którego nie może zabraknąć 31 października, to kostium wampira. Jedną z najbardziej znanych postaci jest niewątpliwie Hrabia Drakula. Ten człowiek, który każdej nocy szukał pięknej szyi, żeby wyssać trochę krwi. Z pewnością jest postacią, która oprócz grozy wywołuje zmysłowość i erotykę.

Joker: Bohaterem, który w ostatnich tygodniach zrobił wielki szum na ekranach naszych kin, jest Joker. Chociaż nie jest to bardzo atrakcyjny charakter, posiada za to wiele tajemnic. Jest to doskonała okazja, aby pokazać, że jesteś Sugar Daddy, który jest świadomy tego, co nowego w kinie.

Policjnat: Wiadomo, że dla wielu kobiet mężczyźni w mundurach są naprawdę seksowni. Spełnia on erotyczną fantazję wielu Sugar Babes wybierając atrakcyjny strój policjanta, a kobiety, które źle się zachowują i muszą zostać aresztowane na pewno tam będą!

Superman: Czy istnieje bardziej atrakcyjny superbohater niż ten, który chce uratować świat, a jednocześnie jest inteligentnym i seksownym reporterem? Bądź super-mężczyzną na tę noc!

Kostiumy dla pary

Gangsterzy z lat 20-tych: Kostium, który jest idealny dla par, przywołuje on mafijne postacie filmowe z lat 20-tych. Eleganckie i stylowe, klasyczne stroje tego typu sprawią, że każdy będzie wam zazdrościł takiego wyboru.

Steampunk: Kolejnym kostiumem, który stał się bardzo popularny w ostatnich latach jest Steampunk. Ma to swoje źródło w gatunku literackim o tej samej nazwie i charakteryzuje się tym, że jest mieszanką retro, science fiction i przyszłości.

James Bond i jego towarzyszka: Jest to postać filmowa, która od pokoleń zachwyca widzów. Tak, to James Bond, angielski tajny agent, który rozwiązuje sprawy na całym świecie. Ten agent 007 niewątpliwie wyróżnia się jako zimny i niezwykle atrakcyjny mężczyzna. Ten kostium jest idealny dla każdego Sugar Daddy! I oczywiście, James Bond czasami potrzebuje pomocy płci przeciwnej, aby rozwiązać swoje sprawy. Kobieta ta charakteryzuje się tym, że nosi wyrafinowane i zmysłowe ubrania.

A ty, który z tych kostiumów założysz na Halloween? Podziel się z nami tym w komentarzu 😉