MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Milioner z klasą- Sugar Daddy

Coraz piękniejsze, młode kobiety angażują się w tak zwany związek Sugar Daddy. W większości to jego silny charakter odgrywa tutaj znaczącą rolę. Atrakcyjne panie przyciąga to w jaki sposób traktuje je ich milioner.

Sugar Daddy  to prawdziwy milioner

Sugar Daddy jest człowiekiem w średnim wieku, bardzo zamożnym. Taki związek z Sugar Daddy charakteryzuje się tym, że jest długotrwały i dość silny na poziomie seksualnym. Uczucia odgrywają jedynie niewielką rolę dla obu partnerów. Można ich zobaczyć razem na bankietach, gdzie wszystkie oczy są skierowane na jego Sugar Baby.

W niektórych przypadkach Sugar Daddy pomaga również jego pani w karierze poprzez promowanie jej.
Słowo Sugar Daddy pochodzi z języka angielskiego. Z jednej strony „sugar” oznacza cukier  a daddy „tatuś”, razem mają znaczenie ” słodki tatuś”. Sama nazwa pokazuje, że mężczyzna jest znacznie starszy i że życie ze słodkim tatusiem może być przesłodkie.

 

Sugar Daddy rozgląda się za atrakcyjną damą

Gdzie spotkasz swojego milionera? Jak go rozpoznać i swoją Sugar Baby?

Aby zapoznać się z jednym z Sugar Daddy’s, często organizowane są specjalne imprezy. Ponadto, istnieje wiele platform randkowych w internecie, takich jak MySugardaddy, na których zainteresowani mężczyźni i młode kobiety mogą się zaprezentować na swoich profilach w najlepszy możliwy sposób.

Twój przyszły „Tatuś” to prawdziwy milioner

Ktoś taki  jak on wyróżnia się spośród tłumu. Jest mężczyzną z klasą, zawsze odpowiednio ubranym i zadbanym. Posiada „gruby portfel” i wie jak zaskoczyć swoją Sugargirl. Taki ktoś jak on zawsze posiada asa w rękawie i potrafi zachować się jak prawdziwy gentelman.

Pani, która lubi starszych mężczyzn nazywa się Sugar Baby. Musi być dużo młodsza od swojego partnera i powinna być zadbaną kobietą. Sugar Baby zawsze wygląda nieskazitelnie pięknie, ponieważ jest częścią „transakcji”, gdyż jej milioner płaci jej za piękno. Poza tym powinna chętnie uczestniczyć w życiu swego milionera i korzystać z możliwości jakie daje jej bycie Sugar Baby.