MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

One Night Stand z Sugar Daddy

One Night Stand , czyli tak zwana znajomość na jedną noc. Na pierwszym planie stoi tutaj zaspokojenie pragnień seksualnych. Rozwój więzi emocjonalnej nie jest celem takiej przygody. Charakteryzuje się tym, że oboje partnerzy nie mają żadnych zobowiązań i żądań wobec drugiej osoby. Niemniej jednak, niebezpieczeństwo rozwoju uczuć jest ogromne. Aby taka jednorazowa przygoda z Sugar Daddy skończyła się sukcesem i pozostawiła w naszej pamięci miłe wspomnienia, podaliśmy tutaj kilka wskazówek, których warto przestrzegać.

1. Bądźcie dla siebie uprzejmi

Mimo że prawdopodobnie już nigdy więcej się nie zobaczycie, ważne jest, abyście byli wobec siebie uprzejmi. Celem One Night Stand z Sugar Daddy jest spędzenie kilku miłych godzin razem i nie denerwowanie drugiej osoby. Jeśli preferujecie w Dirty Talk lub BDSM, możesz oczywiście tego razem wypróbować, ale przed powinieneś się dowiedzieć czy druga strona również się z tym godzi.

2. Nie wypij za dużo

Oczywiście, 1-2 drinki wraz z Sugar Daddy mogą zapewnić niezbędny luz. Przecież oddanie się całkowicie kompletnie obcej osobie to nie dla każdego łatwa sprawa. Ale nie należy przesadzać z alkoholem, bo za dużo alkoholu nie jest sexy, a w tym spotkaniu przecież chodzi przede wszystkim o dobry seks.

3. Postępuj zgodnie z zasadami One Night Stand

Aby One Night Stand z Sugar Daddy odniósł sukces, należy przestrzegać pewnych zasad gry. Jedną z nich jest to, że nie postrzegasz jednorazowej przygody z Sugar Daddy jako początku związku, ale jako to, czym jest: unikalną seksualną przygodą. Tylko wtedy każdy może wygrać w tej grze. Ponieważ ci, którzy nie mają specjalnych oczekiwań, zostają mile nagrodzeni.

4. Mów, czego oczekujesz

Jednonocna przygoda z Sugar Daddy jest jak seksualny koncert żądań. Nie ma żadnych szczególnych oczekiwań, które można by spełnić. Możesz całkowicie oddać się chwili. Cała randka jest pod hasłem, aby mieć możliwie jak najlepszy seks. Dlatego od samego początku nie powinno być żadnych tabu. Po prostu porozmawiaj ze swoim partnerem o swoich preferencjach i życzeniach, wypróbujcie tego razem i ciesz się chwilą.

5. Stwórz odpowiednią sytuację do wyjścia

Jeśli poczujesz,że właśnie „ten moment” jest odpowiedni chwilą do wyjścia zrób to, a One Night Stand z Sugardaddy zostanie na zawsze mile zapamiętany. Nie zmuszaj się do pozostania dłużej, jeśli nie masz na to chęci. Tym ryzykujesz tylko, że coś pójdzie nie tak i nie pozostanie to miłym spotkaniem.

Chcesz być z naszymi artykułami na bieżąco? Śledź nas na naszych portalach społecznościowych, aby być na bieżąco z nowościami na Blogu MySugardaddy Polska