MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Operacja plastyczna- szansa na bogatego Sugar Daddy

Szansa na bogatego Sugar Daddy, wzrasta wraz z atrakcyjniejszym wyglądem. Popularność operacji plastycznych na przestrzeni ostatnich lat ciągle rośnie. Chirurgia plastyczna na świecie ma się nie tylko dobrze, ale wręcz rewelacyjnie. W Polsce podchodzimy jeszcze ostrożnie do wszelkiego rodzaju zabiegów upiększających.

Coraz więcej młodych kobiet, które pragną wydobyć się z biedy i zaznać lepszego życia, decydują się na operacje plastyczne. Mają nadzieję, że perfekcyjny wygląd da im szansę na bogatego Sugar Daddy, który spełni każde “zachcianki”.

 

Sugar Daddy zwraca uwagę na wygląd!

Większość bogatych mężczyzn w pierwszej kolejności zwracają uwagę właśnie na wygląd kobiety. Sugar Daddy´s patrzą na swą wybrankę w kontekście prezentowania się z nią w towarzystwie czy też własnej satysfakcji z posiadania u swego boku kobiety o wyglądzie modelki.

 

Poprawa wyglądu= szansa na bogatego Sugar Daddy

Inwestycja we własną osobę i we własne ciało w większości przypadków się sprawdza. Internet pełen jest przypadków kobiet, które właśnie po inwestycji kilku tysięcy dolarów we własne ciało – poprawienie nosa, ust, piersi czy też korekcji uszu – znalazły milionera i odmieniły swój los.

 

W wielu przypadkach przeszłość kobiety i fakt poprawienia przez nią pewnych części swojej urody nawet nie wychodzi na jaw!

Jak to wygląda w Polsce?

W Polsce nie ma oficjalnych statystyk, dotyczących ilości operacji plastycznych. Jednak niewątpliwie podobne zjawisko istnieje i motywacją wielu kobiet jest polepszenie urody w celu lepszego życia. Wbrew pozorom inwestycja w siebie i własne ciało w Polskich warunkach nie należy do najtańszych, jednak nie jest to kwota nie do zdobycia. Atrakcyjniejszy wygląd, równa się większa szansa na znalezienie bogatego Sugar Daddy!

Poprawić można już sobie praktycznie każdą część ciała. Od korekty kształtu piersi czy nosa, po zabieg zwężenia kostki, czy nawet odmłodzenia pochwy! Większość klink zajmujących się operacjami plastycznymi świadczy swoje usługi w cenie maksymalnie kilkunastu tysięcy złotych za zabieg . Powiększanie biustu to przeważnie 12-16 tysięcy złotych, a samo podniesienie biustu to przeważnie 8 tysięcy złotych.

Śledź na bieżąco naszego bloga, aby nie przegapić naszych kolejnych wpisów!