MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Opiekuńczy Sugar Daddy

Opiekuńczy Sugar Daddy jest tylko jednym z typów charakterów. Jak to się mówi, ilu ludzi tyle różnych typów charakterów. Sugar Daddy´s  nie są z tego faktu wykluczeni. Każdy ma swój sposób bycia i inny punkt widzenia. Ale czy istnieje jakiś wzór na idealnego Sugar Daddy? Dlaczego człowiek zazwyczaj staje się Sugar Daddy? I czego oczekuje od swojej Sugar Baby?

Rodzaj Sugar Daddy: opiekuńczy

Opiekuńczy Sugar Daddy jest prawdopodobnie jednym z najbardziej pożądanych typów faceta. Taki rodzaj mężczyzny najbardziej odpowiada młodej i atrakcyjnej kobiecie. Nie daje prezentów swojej Sugar Baby tylko dlatego,że jest to część wzajemnego porozumienia i należy to do jego obowiązków. Wręcz przeciwnie! Uwielbia dawać prezenty tej seksownej i atrakcyjnej dziewczynie. Jednym z możliwych powodów jest to, że daje mu to poczucie, że ktoś go potrzebuje. Lubi obdarowywać, a jeśli był w stanie sprawić swojej kobiecie tym radość, czuje się szczęśliwy.

Ponadto, opiekuńczy Sugar Daddy nie liczy absolutnie na to, że otrzyma coś w zamian za swoje prezenty i pieniądze które podarował swej Sugar Baby. Zwykłe „dziękuję” często wystarczy. Ktoś taki jak on uwielbia nosić ją na rękach i dawać swej atrakcyjnej, młodej kobiecie poczucie, że jest absolutnie tego warta.

Opiekuńczość „nie jest w modzie”

Jednak ten rodzaj Sugar Daddy´s  jest raczej rzadki. Ponieważ wielu ludzi żyje zgodnie z mottem: nic za darmo. Bo po co mieliby się przejmować i dawać drogie prezenty, skoro nie mogą spodziewać się niczego w zamian? To byłoby całkowicie, z ich puntu widzenia, nieopłacalne. Ale opiekuńczy Sugar Daddy myśli inaczej. Prawdopodobnie dlatego, że posiada on więcej niż wystarczające środki na życie i coś więcej, aby pozwolić sobie na taki pogląd. Taki milioner jak on, nie widzi nic złego w tym aby rozdawać prezenty w postaci  drogich ubrań, akcesoriów czy samochodów jako straty. W końcu wie, na ile może sobie pozwolić – i to nie jest byle jaka suma. Więc dlaczego miałby się tego wstydzić i ukrywać? A co może być piękniejszego w zamian niż szczęśliwy, szczery uśmiech kobiety?