MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Oto trendy randkowe 2020

Dni tradycyjnych związków są policzone. Randki online stały się dziś powszechną praktyką! Nagle można umówić się na spontaniczną randkę na weekend bez wielu planów. Nie możemy przewidzieć, dokąd nas ta randka zaprowadzi. Ale są pewne nowe praktyki w relacjach partnerskich, które są już dość powszechne i nawet otrzymały swoje nazwy. Nie znasz ich? Więc jesteś we właściwym miejscu! Tutaj dowiesz się o najnowszych trendach randkowych 2020!

Ghosting

Ghosting pochodzi od angielskiego słowa ghosting i pewnie miałeś już z nim złe doświadczenia, a jeśli nie to najprawdopodobniej będzie miał. Dzieje się tak, gdy zaangażujesz się w związek z drugą osobą i nagle ta osoba urywa kontakt! Jest to nagła utrata kontaktu, bez wcześniejszego poinformowania drugiej osoby. Innymi słowy, zostajesz zablokowana na wszystkich portalach społecznościowych i w telefonie.

Ghosting jest zwykle praktykowany w grupie wiekowej 18-29 lat. W przypadku kilku internetowych portali randkowych i portali społecznościowych, praktyka ta jest coraz częściej stosowana, aby położyć kres pewnego rodzaju miłosnemu zaangażowaniu bez konieczności udzielania jakichkolwiek wyjaśnień. Obecnie relacje są coraz bardziej luźne. Wczoraj byłem zakochany w tej wysokiej blondynce, dzisiaj zdałem sobie sprawę, że to jednak nie to czego szukam.

Zombie

Jest to kolejna powszechna praktyka w dzisiejszych relacjach damsko – męskich. Dogadujecie się świetnie i nagle on staje się offline przez długi czas. I po długim czasie znikąd pojawia się znowu online. I wysyła ci wiadomość, tak po prostu! To jest słynna taktyka zombie i nic nie wskazuje na to, że już tego nie zrobi! To jest ostrzeżenie.

Benching

Na pewno wiesz czym jest ławka rezerwowych? Strzeż się niej jak ognia! Jeśli on jest niepewny siebie i woli umawiać się z kilkoma naraz, uciekaj! Uważaj, żeby nie być deską ratunkową. Możecie być razem w tym czy innym czasie, ale to tylko po to, by utrzymać ciepło, aż znajdzie „idealną” osobę.

Breadcrumbing

Co jakiś czas dostajesz krótkie oznaki życia od niego. Wysyła tobie krótką wiadomość, polubi twoje zdjęcie na facebooku, lub doda komentarz na insta. Ale tak naprawdę nic konkretnego nie przychodzi, z powodu braku zainteresowania.

Gatsbying

Gatsby jest super bogatym facetem, który imponuje kobietom swym bogatym życiem. Gatsbying polega na popisywaniu się w Insta & Co. w nadziei, że dokładnie „on” lub „ona” może to zobaczyć.

Dial-toning

Kiedy w końcu zdobędzie twój numer, przestajesz być w tym momencie dla niego interesująca. A więc stałaś się ofiarą wyłudzania numerów. Jego zainteresowanie zniknęło, a on będzie reagował na wszelkie postępy bezinteresownie.

Orbita

Ghosting był wczoraj, bo teraz nadchodzi orbita. Po randce nie oddzwonił i nie macie już od kilku tygodni kontaktu. Brak jakichkolwiek oznak życia. Ale w Insta & Co. śledzi, co się u Ciebie dzieje. Co to oznacza? Orbitowanie wskazuje na niezdecydowanie osoby.

Tindstagramming

Tinder i Instagramm mogły być już połączone razem w 2015 roku. Jednak problemem było, że mężczyźni mogliby prześladować kobiety na instagramie.

Randkowanie z kilkoma osobami naraz

On nie może się zdecydować; wtedy kończy się na utrzymywaniu dwóch równoległych relacji. Nie oznacza to, że tylko 2 osoby mogą występować w tego typu relacjach. Ten rodzaj miłosnego zaangażowania ma swoje wady i zalety. Ale przede wszystkim, uważajcie i nie pomylcie imion!

Phubbing

Spotkanie nie jest tak ekscytujące, jak się spodziewano. Więc cały czas spoglądacie na telefon, zamiast patrzeć na swoje twarze. Phubbing składa się z telefonu i snubbingu. Snubbing pochodzi z języka angielskiego i oznacza snobizm kogoś.

Stashing

„On nie wpuści mnie do swojego życia.” Jeden z nich otworzył już, że tak powiem, swój album rodzinny, a jego rodzice zostali przedstawieni. Drugi błądzi w ciemności i jest utrzymuje wszystko w tajemnicy.

Cuffing

Kajdanki to kajdanki, ale w zimie oznacza to wspólne powiązanie. W zimie, przytulamy się i kochamy. Ale kiedy wiosna znów przynosi pierwsze promienie słońca, miłość rozpada się.

Love Bombing

Wydaje się wymarzonym facetem. Naprawdę się stara i nosi cię na rękach. Jenak z czasem zauważasz wielki minus, on staje się na twoim punkcie obsesyjny i próbuje ciągle mieć kontrole nad tobą.

Gaslighting

Uwaga! Tutaj dochodzi do manipulacji. Taktyka ta polega na sublimacyjnej destabilizacji osoby pragnienia przy każdym spotkaniu, tak aby pewnego dnia wszystko zostało zakwestionowane. Często karmione są lękami innych.

Pigging

Termin pochodzi z języka angielskiego i oznacza świnię. O to właśnie chodzi w tego rodzaju „miłosnym zaangażowaniu”, które w ostatecznym rozrachunku jest agresywnym zachowaniem wobec kobiet. To po prostu zły żart. Atrakcyjny mężczyzna zaprasza kobietę, która nie jest dla niego atrakcyjna, by na końcu dać jej kosza. Nic nie jest bardziej okrutne niż to.

Hyping

Jesteś wykorzystywana i że tak powiem, doceniana. On tylko się tobą zabawia, czekając na swoją wymarzoną kobietę. Próbuje tobą tylko podnieść swoją własną samoocenę.

Submarining

Pochodzi z terminu „łódź podwodna”. Nurkuje po randce, a potem wyskakuje z powrotem, jakby nic się nie stało.

Sugardate

Wyjątkowo dużo starszy mężczyzna (Sugar Daddy) umawia się z dziewczyną (Sugar Baby) i pozwala jej na luksusowe życie. Finanse są na pierwszym planie.

Caspering

Młodszy brat Ghostinga. Nie znika całkowicie z twojego życia, ale odpowiedź na twoje wiadomości trwa tygodniami.

Teraz jesteś optymalnie przygotowany do świata randek, zadbaj o siebie!

Czy masz już swoje pierwsze doświadczenia z tymi trendami randkowymi? Następnie spójrzcie na naszą społeczność i opowiedzcie nam o tym!