MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Pierwsza randka i rzeczy, których należy unikać

Pierwsza randka jest niewątpliwie bardzo ekscytująca, jak i mega stresująca. Powód jest jasny. Dwóch nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, a powodem jest miłość lub poszukiwanie partnera. Kiedy zdecydowaliśmy się na spotkanie i mamy pierwszą randkę, chcemy, aby ten moment minął szybko i miał udany koniec. Końcówka, w której obie osoby czują chemię do siebie i mają nadzieję na kolejne spotkanie. Takie zakończenie jest oczywiście możliwe, ale zależy to w dużej mierze od obu stron.

Aby Twoja pierwsza randka mogła się udać, MySugardaddy Polska da Ci serię wskazówek dotyczących rzeczy, których należy unikać na pierwszej randce.

Nikt nie jest doskonały

Pierwszą rzeczą, o której musimy pamiętać, jest to, że dążenie do doskonałości nie jest w tym kontekście dobre. Nie łam sobie głowy, myśląc za dużo o tym, co jest najwłaściwszą rzeczą do noszenia na tę okazję. Ważne jest, abyś czuł się komfortowo i nosił ubrania, które naprawdę cię reprezentują. Nie zapominajcie, że na pierwszej randce, najważniejszą rzeczą jest, abyście oboje wiedzieli więcej o sobie nawzajem.

Polityka tematem tabu

Bez wątpienia istnieje nieskończona liczba tematów, które są bardzo interesujące do omówienia. Chociaż mówienie o polityce jest również interesujące, staraj się unikać tego tematu, przynajmniej na pierwszej randce. To dlatego, że może się zdarzyć, że będziesz mieć zupełnie inne poglądy polityczne j i że ta sytuacja stworzy nieodwracalną barierę między wami.

Nie mów o swoich poprzednich związkach

Nie jest dobrym pomysłem mówienie o tym, jak nasze poprzednie relacje przebiegały w wielu szczegółach. Na pierwszej randce należy skupić się na Was obu, Waszych zainteresowaniach, gustach. Jeśli jesteś osobą, która w przeszłości flirtowała dużo, bardzo dobrze, ale zachowaj tę informację dla siebie choć raz. Poza tym żadna kobieta nie będzie całkowicie przekonana do mężczyzny, który wcześniej przebierał w wielu kobietach.

Na końcu, unikaj spoglądania tylko w komórkę, gdyż efektownie zniechęcisz tym swojego rozmówcę. I jeszcze jedno, nie kłam i nie próbuj udawać kogoś innego. Wcześniej czy później wszystko wychodzi na jaw.