MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Pierwsza randka z pocałunkiem czy bez?

Pierwsza randka z pocałunkiem czy bez? Zbliża się pierwsze spotkanie, cały dzień byłaś dość spięta. Flirtowanie nigdy wcześniej nie było twoją mocna stroną, ale teraz musisz przez to przejść. Spędziłaś cały dzień zastanawiając się, jak powinna wyglądać pierwsza randka. Przeszukałaś nawet Google w poszukiwaniu pomysłów na randkę, aby nie popełnić błędu.

Twój Sugar Daddy stoi przed drzwiami. Nawet nie wiesz, jak się przywitać. „Mam uścisnąć jego dłoń, pocałować w policzek?”

Ale na szczęście twój partner jest spokojniejszy i wszystko dzieje się w jakiś spontaniczny, płynny sposób.

Siedzicie w kawiarni, którą wybrałaś, bo wiesz, że on lubi słodycze i jest tam świetne ciasto. Opanowałaś pierwszy krok. Twój partner zauważa ten gest z twojej strony i cieszy się, że o nim pomyślałaś.

Twój Sugar Daddy ciągle mówi i wszystko, co wychodzi z jego ust, skupia twoją uwagę na jego wargi. Oh, jak one smakują, zastanawiasz się. I znowu zadajesz sobie w głowie pytanie: „Pierwsza randka z pocałunkiem czy bez?”

Te myśli przeszkadzały ci przez cały wieczór i nie wiesz co robić. Twój pierwszy pocałunek powinien być wyjątkowy. Czy kiedykolwiek może być zły moment na pierwszy pocałunek?

Pierwszy pocałunek jest czymś, co zawsze będziesz pamiętała i dlatego powinnaś zwrócić uwagę na kilka rzeczy, ponieważ nie chcesz, aby Twój partner wyszedł wcześniej z waszej randki z powodu pierwszego pocałunku.

Ale skąd będziesz wiedzieć, czy to odpowiedni moment, by się pierwszy raz pocałować?

Damy ci kilka pomocnych wskazówek, które pomogą ci zobaczyć, że pocałunek na pierwszej randce to dobry pomysł.

Kiedy pocałunek na pierwszej randce jest dobrym pomysłem?

Twój Sugar Daddy da ci kilka wyraźnych sygnałów w ciągu wieczoru, abyś wiedziała, że czuje się dobrze i że powinnaś zrobić pierwszy krok.

Ważne jest tylko, aby nie interpretować źle sygnałów lub, co gorsza, całkowicie je ignorować.

1. Kontakt wzrokowy

Randki w dobie koronawirusa: 7 zabawnych pomysłów

Poznaliście się przez MySugardaddy i teraz chcesz spojrzeć swojemu partnerowi w oczy po raz pierwszy. Pierwsza randka idzie świetnie. Jego urok osobisty i wygląd zewnętrzny powala cię z nóg.

Można to stwierdzić po tym, że cały czas nawiązujesz kontakt wzrokowy z Twoim Sugar Daddy. Cały czas mówisz, ale twoje oczy nie opuszczają z niego wzroku.

Powoli zauważasz również, że w twoim kierunku rzucane są uwodzicielskie spojrzenia na ciebie i powoli zaczynasz się pocić.

Zauważasz jak twój Sugar Daddy wędruje wzrokiem po całym twoim ciele, od oczu, przez nos, po usta, gdzie zatrzymują się na chwilę. To spojrzenie, w którym możesz się zakochać, ale trzymaj się.

Są to wyraźne oznaki, że Twój partner jest bardzo zainteresowany Tobą i że spodobałoby się jemu gdybyście się pocałowali na pierwszej randce.

2.Mowa ciała

W ciągu wieczora jest coraz więcej kontaktu fizycznego i to nie od Ciebie, ale od Twojego Sugar Daddy.

Nie musi to być nic natrętnego, krótkie dotknięcie dłoni podczas rozmowy, przypadkowe ocieranie się o Ciebie, gdy mówisz coś zabawnego, a może krótkie objęcie podczas spaceru.

Język ciała obu płci może być jednoznaczny, ponieważ zarówno mężczyźni, jak i kobiety wiedzą dokładnie, kiedy uznają kogoś za atrakcyjnego i kiedy chcą pierwszego pocałunku.

Jeśli kontakt fizyczny nasili się i zauważysz, że twój partner nie ma nic przeciwko fizycznej bliskości, to jest to właściwy moment i powinnaś spróbować pocałunku.

Wszystkie te sygnały wskazują, że twój Sugar Daddy chce pierwszego pocałunku.

3.Twoje przeczucie mówi tak

Czasami nie powinnaś tak dużo myśleć, powinnaś po prostu decydować z własnego przeczucia.

Jeśli zauważysz, że pierwsza randka idzie po prostu świetnie i że dogadujecie się praktycznie bez słów, oczy twojego Sugar Daddy promienieją, to powinnaś spróbować.

Postaw wszystko na jedną kartę i zrób pierwszy krok, jeśli Twój partner czuje to samo, odwzajemni twój pocałunek i nie będziesz żałować, że zebrałaś swoją odwagę i pocałowałaś go jako pierwsza.

4. Po prostu masz na to ochotę

Jesteś już od dłuższego czasu wolna, a wieczór poszedł po prostu świetnie. Jesteś pewna, że od pierwszej randki może powstać coś poważnego.

Patrzysz swojemu Sugar Daddy prosto w oczy i pragnienie pierwszego pocałunku pokonuje cię.

W tym momencie powinnaś pozwolić, by kierowały tobą twoje uczucia, jeśli masz na to ochotę i uważasz, że powinnaś to zrobić, po prostu zrób to.

Żyje się tylko raz i nie można przegapić pewnych okazji. Musisz skorzystać z każdej nadarzającej się chwili i jak najlepiej ją wykorzystać.

5.Szukasz dobrej zabawy

Pierwsza randka z pocałunkiem czy bez?

W ciągu wieczoru zauważyliście, że nic poważniejszego z tego nie będzie, a jednak nie chcecie odejść z pustymi rękoma. Ośmielasz się spróbować pocałunku i masz nadzieję, że twój Sugar Daddy to odwzajemni.

Cóż, to był miły wieczór, ty też się starałaś, ale różnicie się za bardzo i na dłuższą metę to by się nie udało. Wciąż zastanawiasz się, jak całuje Twój partner. I znowu to pytanie pojawia się w twojej głowie: „Pierwsza randka z pocałunkiem czy bez?”

Całowanie się jest również możliwe, jeśli nie chcesz związku z daną osobą, może pozostać jednorazową rzeczą, którą na długo zapamiętasz.