MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Podaruj swojej Sugar Baby kwiaty!

Kwiaty to nie tylko rośliny. Wszyscy wiemy, że mają one wielkie znaczenie. Jako prezent wyrażamy tym naszą miłość, przyjaźń lub podziw dla drugiej osoby. Może się zdarzyć, że jako Sugar Daddy masz zazwyczaj dużo na głowie. Ale twoja Sugar Baby też ma wiele rzeczy, które wykonuje w ciągu dnia. Podaruj swojej Sugar Baby kwiaty, pokaż jej, że doceniasz ją i jej towarzystwo i spraw jej miły prezent.

Niech kwiaty przemówią!

Róże dla Sugar BabyNiektórzy mogą myśleć, że dawanie kwiatów jest staroświeckim zwyczajem. Ale dla wielu jest to nadal wspaniały prezent, ponieważ kwiaty są romantyczne! Każda odmiana, a nawet każdy kolor ma swoje znaczenie. A więc podaruj swojej Sugar Baby kwiaty i nie czekaj z tym dłużej.

Dobra, porozmawiajmy o różach. Chociaż kwiat ten od niepamiętnych czasów był synonimem miłości i piękna, to z czasem jego znaczenie zostało podzielone na różne kolory, które mają różne znaczenie. Jeśli dasz, na przykład,  żółtą różę, możesz nie tylko okazać tym  zazdrość, ale także pragnienie platonicznego związku. Więc jeśli jesteś w związku ze szczególną osobą, powinieneś unikać tego koloru. Chyba że żółty jest jej ulubionym kolorem i nie interesuje jej, co to znaczy.

 

Lepiej kwiaty cięte, czy może flowebox?

róże dla Sugar BabyOczywiście, istnieje więcej niż jeden rodzaj kwiatu i róża nie jest jedynym, którego może pragnąć Sugar Baby. Na przykład tulipany, storczyki, słoneczniki, narcyzy i lilie. Aby wiedzieć, co możesz zrobić, aby trafić ją prosto w serce, musisz posiadać dobrą intuicję. Czy ona kiedykolwiek mówiła Tobie o kwiatach? Jeśli nie, wolisz zapytać ją bezpośrednio, czy wolisz ją zaskoczyć?. Twoja partnerka będzie zachwycona, jeśli wybierzesz odpowiedni kwiat, który pasuje do jej gustu. Ponieważ kobiety kochają takie prezenty i uważają takich mężczyzn za seksownych!

Teraz, gdy zdecydowałeś się na kwiat, pojawia się inne pytanie: Czy Twoja Sugar Baby wolałaby kwiat doniczkowy lub kwiaty cięte? Kwiaty doniczkowe są bardziej praktycznym prezentem, ale równie dobrym wyborem jest flowerbox z wiecznymi różami. Tego typu prezentem można cieszyć się długo i do tego ozdabiają pięknie dom. 

Aby nie pominąć kolejnych wpisów i ciekawych porad, wejdź na blog MySugardaddy