MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Pomysł na wypad z Sugar Daddy, Wenecja!

Długi weekend już tuż tuż, to świetna okazja aby zaplanować romantyczny czas we dwojga. Sugar Daddy nie potrzebuje specjalnego święta, aby zaskoczyć swoją Sugar Baby i porwać ją spontanicznie na krótki urlop.  Pomysł na wypad z Sugar Daddy, Wenecja!

Magiczna i romantyczna Wenecja z Sugar Daddy

Wenecja została chyba specjalnie wymyślona dla takich ludzi jak Sugar Daddy i jego Sugar Baby, którzy szukają słodkiego wypoczynku i pięknych widoków zarazem. Urokliwe i ciasne uliczki sprzyjają długim spacerom z przerwami na kolejne lampki czerwonego wina. Rejs gondolą to wręcz idealny wstęp do romantycznego wieczoru, z wyśmienitą kolacją oraz… równie fascynującym ciągiem dalszym.

Wenecja – spacer w świetle zachodzącego słońca

Wenecja, od czego warto zacząć wypad z Sugar Daddy ? Na pewno od poszukiwania z naszą drugą połówką idealnego miejsca, skąd można podziwiać zachód słońca. Dlaczego? Cóż, wyobraźcie sobie różową łunę oświetlającą wieże kościołów i dachów domów, wody Zatoki Weneckiej (i oczywiście odbijającą się romantycznie w oczach partnera). Kolor różowy na chwile rozpala się czerwienią, by potem przez fiolet przejść w granat nocy. Zachody słońca w Wenecji, są niepowtarzalne – wielobarwne i spektakularne. Nic więc dziwnego, że przyciągają tłumy, które niejednokrotnie potrafią całkowicie zasłonić ten niesamowity spektakl przyrody.

Następnie, po nocy słodkich snów warto wstać wcześnie rano, by udać się na Ponte dell’Academia – jeden z czterech mostów na Canal Grande, szczególnie lubiany przez zakochane osoby. Wystarczy zawiesić tu kłódkę z inicjałami pary, by miłość trwała wiecznie… Bezsprzecznie to miasto zakochanych, o czym świadczą setki tysięcy symbolicznych kłódek zawieszonych na licznych weneckich mostach. Kolejnego dnia warto zobaczyć światowej klasy zabytki sztuki i architektury, łącznie ze słynnym Placem św. Marka.

Wenecja zachwyca ilością miejsc oraz zakątków, które są jakby stworzone dla zakochanych. Weekend we dwoje w Wenecji to naprawdę romantyczne chwile. Warto przespacerować się w świetle zachodzącego słońca uliczkami biegnącymi wzdłuż weneckich kanałów lub przepłynąć się gondolą. Takie wspomnienia zostaną w pamięci na długo.

Nie przegap naszych kolejnych wpisów i bądź na bieżąco, odwiedzając naszego bloga na MySugardaddy.pl