MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Poziom socjalny wyznacznikiem harmonii w życiu

Poziom socjalny, zaraz po poziomie duchowym, odgrywa jeden z najważniejszych aspektów w naszym życiu. My, ludzie, nie jesteśmy samotnymi wyspami, ale istotami społecznymi, które potrzebują także innych ludzi w swoim życiu. Ci ludzie również mają na nas wielki wpływ i to, jak sobie z nimi radzimy, kształtuje nas również samych.

Tak jak w ostatnim artykule wspomnieliśmy na nasz rozwój i harmonijne życie składa się 5 ważnych poziomów. Dzisiaj zajmiemy się tym jaki wpływ ma na nas poziom socjalny.

 

1.Rozmawiaj z nieznajomymi

Pomyśl o tym: każdy przyjaciel, którego masz w życiu, był kiedyś obcy. Oczywiście, z niektórymi z nich przyjaźnimy się od urodzenia, że tak powiem.

Nie pamiętamy, jak wyglądało nasze życie, zanim poznaliśmy tę osobę. Ale często spotykamy wielu z nich w późniejszym życiu.

Ale jakoś przychodzi taki moment w naszym życiu, że spotykamy mniej ludzi. Nie zostało nam już tak wiele czasu i mamy już określony krąg przyjaciół.

Ale zawsze dobrze jest być otwartym. Nie każda osoba, z którą rozmawiasz, musi stać się twoim przyjacielem. Ale wiesz, czy znajoma osoba może chcieć odgrywać większą rolę w twoim życiu.

Te rozmowy mogą być również dobre dla drugiej osoby. Pomyślcie o tym. Może ta osoba nie ma żadnych przyjaciół, a ty poprawisz ich dzień pytając, jak się mają.

2.Spędzaj czas z osobami, na których ci zależy

Czasami zdarza się, że bierzemy ludzi w naszym życiu za pewnik. Wiemy, że są tam dla nas. Wiemy, że możemy na nich liczyć.

Jesteśmy tak bezpieczni w naszych stosunkach, że czasami nawet je zaniedbujemy. I wtedy nagle jesteśmy zaskoczeni, gdy zdajemy sobie sprawę, że nasze relacje z tą osobą nie jest tak dobry jak wcześniej.

Nigdy nie należy brać ważnej osoby za pewnik. Nie twój partner, nie twoi przyjaciele, ale także nie członkowie twojej rodziny.

Nawet jeśli nie zawsze możesz się z nimi zobaczyć, możesz do nich zadzwonić lub napisać wiadomość. Pozwól im też być częścią twojego życia. Powiedz im o swoim dniu.

Twój smutek będzie się rozprzestrzeniać, a radość będzie się podwajać.

3.Rozwiązywanie starych konfliktów

Czy masz może byłego przyjaciela lub byłego partnera, który ciągle pojawia się w twojej głowie? A może pamięć o tej osobie nadal wywołuje negatywne uczucia?

Czy uważasz, że ten nierozwiązany konflikt jest ciężarem dla twojej duszy?

Wtedy nadszedł czas, aby rozwiązać te konflikty. Możesz się spotkać i porozmawiać z tą osobą. Albo jeśli nie była częścią twojego życia od dłuższego czasu, po prostu napisz do niej list.

Powiedz jej wszystko, co chcesz. Nie musisz nawet wysyłać tego listu, ale wierz mi, poczujesz się lepiej.